Нетутешня• 18 мая 2024
Чому так відрізняється колір crocs у різних продавців?
Сподобалась така модель кроксів. Але колір «беж» чомусь у всіх відрізняється… на фото вказано і там і там однаковий колір, а по факту- вони різні.
ті, що світліші подобаються. Якщо в реалі колір темний, то не дуже
От ніяк не можу визначитися, обрати все таки бежеві чи краще вже тоді білі ?
Можливо у когось є такі самі і зможе скинути реальне фото ? Буду дуже вдячна !
Последний вагон• 18 мая 2024
на солнечном свете всегда все выглядит светлее. думаю реальный цвет как на студийном фото
Суцільна зрада• 18 мая 2024
Ви що не бачите що одне фото в приміщенні, а інше на вулиці ? Освітлення різне
Ненька наша• 18 мая 2024
разное освещение, ну и подделки конечно - они не могут быть одинаковыми
Ну шо не так?• 18 мая 2024
В мене такі просто білі, чудова модель і зручні. Бежеві бачила в магазині, колір як на фото у траві.
Нетутешня
• 18 мая 2024
Ответ дляНу шо не так?
Дуже дякую Вам за відповідь!