Коли мовчу- приємна жінка• 18 мая 2024

Стент коронарний

У батька було стентування минулого року. Було сказано повернутися до них через рік для обстеження. Підкажіть будь ласка що саме за обстеження, що перевіряють, чи прямо так обовʼязково його робити? Батько не хоче його робити , незважаючи ні на що
Радикальная• 18 мая 2024
УЗД, мабуть зроблять. Подивляться, чи все добре.

Vladislava-n• 18 мая 2024
У кардіолога спостерігається?
В мене мама теж не схотіла те обстеження і кардіолог не радила (бо це був період карантину).
автор Коли мовчу- приємна жінка • 18 мая 2024
Ответ дляРадикальная
Узд може і його лікар-кардіолог подивитись? Чи обовʼязково має бути узд з лікарні де робили стентування?
Vladislava-n• 18 мая 2024
Вони всім стандартно пишуть,як рекомендацію через рік до них на обстеження.
Ответ дляVladislava-n
У кардіолога спостерігається?
Так, спостерігається, лікар гарний.

Питання у тому : чи обовʼязково звертатися на обстеження до лікарні де ставили стент? Чи допустимо обмежитися прийомом і узд у кардіолога свого ?
Ответ дляVladislava-n
Зрозуміло. А наскільки це обстеження через рік критично пройти? Саме у них ? Чи коригують медикаментозну терапію через рік ?
Vladislava-n• 18 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Так, спостерігається, лікар гарний.

У мене мама раз на місяць перший рік ходила до кардіолога,робила обстеження,здавала аналізи.
Радикальная• 18 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Моїй дочці робили операцію на серці, то ми кожен рік їздимо в центр. Вона там на обліку і лікар знає історію.
Я би не шуткувала з цим і їхала туди, де робили
Ответ дляVladislava-n
Дякую вам. Здоровʼя вашій мамі 🙏🏻

Ответ дляРадикальная
Зрозуміло. Дякую за вашу пораду. Здоровʼя донечці 🙌
Меня много• 18 мая 2024
Ответ дляРадикальная
Коронарографію, УЗД тут неінформативне
Сумка з негодою• 18 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Так, спостерігається, лікар гарний.

був інфаркт та стентування, хожу на ереврку на узі та до свого кардіолога, там , де стентували, не ходила...
Ответ дляСумка з негодою
Дуже дякую. Бажаю здоровʼя вам 🙌
Сумка з негодою• 18 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Дуже дякую. Бажаю здоровʼя вам 🙌
дкую, вашому татові теж, але уже 5 років пью ліки, знаомий , що кинув пити ерез рік, його вже нема..
Ответ дляМеня много
Коронарографію, УЗД тут неінформативне
Ух, це вже складніше - умовити 70-річну людину на таке знову. Дякую
Сумка з негодою• 18 мая 2024
може хоуть коронограюфію знову зробити, може дл цього були підстави, так важко сказати...мені кардолог теж пропонував ерез 5 років, але не наполягав, сказав, що некритично...
Ответ дляСумка з негодою
Батько ліки пʼє. На щастя.
Десь розуміє важливість їхню.

Йому кудись у лікарні йти - то все, атас.
Сумка з негодою• 18 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Батько ліки пʼє. На щастя.
Десь розуміє важливість їхню.

так то віс так, тягнемо до останнього...
Ответ дляСумка з негодою
Зрозуміло. Так, ситуаціі по здоровʼю можуть бути індивідуальні. Та і лікарі різні

Сумка з негодою• 18 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
та, так, взагалі, ту короногафію, треба було б зробити, але,я як ваш тато...хай все буде добре..
Ответ дляСумка з негодою
Це з одного боку.
Що тягнемо. Ми всі. Багато хто.
А з іншого - у нього, до прикладу, вже інсульт був.
Через велику вдачу вижив.
То, мабуть, все таки має зважати що ризики вже дуже великі

Ех, треба мені настроюватися на довгі умовляння знову
Сумка з негодою• 18 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Це з одного боку.
Що тягнемо. Ми всі. Багато хто.
Через велику вдачу вижив.

це так, ви праві...
Ответ дляСумка з негодою
І вам всього доброго та здоровʼя!
Тримаймося 🙌
Кумедний ґудзик• 18 мая 2024
Мама через рік ходила на консультацію до кардіолога , робили узд серця та надали рекомендації.
Ответ дляКумедний ґудзик
Дякую за відповідь 🙌