НаБалКоніХодять• 18 мая 2024

Джин. Ви пили? Я оце купила... Як смачніше його пити?

Пробувала з тоніком. Ну так....
Курочка-чубаточка• 18 мая 2024
Мне нравится с тоником.

автор НаБалКоніХодять • 18 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Мне нравится с тоником.
Я ще грейпфрута додала. Непогано, але ця ялинка в смаку)
палка-копалка• 18 мая 2024
Ні,не моє
verschwommenheit• 18 мая 2024
пошли вместе пить)
автор НаБалКоніХодять • 18 мая 2024
До слова, вперше п´ю саме джин. Біле вино краще)
Бабка_в_кедах• 18 мая 2024
На любителя. Мне не нравится, а подруга любит. Она его с разными напитками миксует. Я с ней за компанию пробовала, но нет, не моё)
автор НаБалКоніХодять • 18 мая 2024
Ответ дляverschwommenheit
пошли вместе пить)
Пішли)

verschwommenheit• 18 мая 2024
а в каком городе?
автор НаБалКоніХодять • 18 мая 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Та я теж вирішила спробувати, тепер розумію, що не моє. Все ж класика віскі і кола це моє)
автор НаБалКоніХодять • 18 мая 2024
Ответ дляverschwommenheit
а в каком городе?
Черкаси
Ядвига Юсьлегко• 18 мая 2024
Люблю, симпатична штука. Тонік має бути біттер лемон. Можна додати лимонний сік або грейпфрутовий.
Кров з молоком• 18 мая 2024
Не моє. Спочатку ніби нічого, а потім як нагребе.
Ниф_ниф• 18 мая 2024
Мені смачніше не з тоніком, бо трохи забиває аромат джину, а так:
Сік апельсина( грейпфрута, апельсина з лимоном) 1 частина, сильно газована вода - 1 частина, кілька дольок лимону. Ну і джин ( я на 50 мл джину беру 200 мл безалкогольного наповнення).
Мохіто алкогольне теж смачно., теж замість тоніка я беру газовану воду+ сік лимона.
verschwommenheit• 18 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Черкаси
далеко чуть)
автор НаБалКоніХодять • 18 мая 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я взяла і лимон, і тонік. І м´яту, і грейпфрут. Таке, не моє.
Ниф_ниф• 18 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ну він на любителя, звісно.
автор НаБалКоніХодять • 18 мая 2024
Ответ дляКров з молоком
А голова болітиме? Ненавиджу це. От п´ю наче соснові гілочки
Скокмоно - стокнуно• 18 мая 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А я звикла з Indian Tonic, треба буде спробувати з біттер, або ще з новим рожевим тоніком, він наче теж з гірчинкою
автор НаБалКоніХодять • 18 мая 2024
Ответ дляНиф_ниф
Дякую!

автор НаБалКоніХодять • 18 мая 2024
Ответ дляverschwommenheit
далеко чуть)
Ех ....
автор НаБалКоніХодять • 18 мая 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А які пропорції з тоніком?
автор НаБалКоніХодять • 18 мая 2024
Взагалі мета була пити під Бріджертонів. Але щось друга серія і не дуже заходить(Так чекала вихідних і таке фіаско. Джин щось таке, серіал поки нуднувато теж
Ядвига Юсьлегко• 18 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Там весь прикол в гіркоті тоніка і ’ялинках’. Але треба вибрати приємний ступінь розведення. Ну і марка важлива. Я звикла до біфітера, він спокійно-класичний.
Сижуревувшоке• 18 мая 2024
со спрайтом
автор НаБалКоніХодять • 18 мая 2024
Ответ дляСижуревувшоке
со спрайтом
Точно, бо не вистачає солодкості
автор НаБалКоніХодять • 18 мая 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Та брала щось по акції в Сільпо...
Сижуревувшоке• 18 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Точно, бо не вистачає солодкості
я горькое тоже не люблю, со спрайтом будет хорошо)
автор НаБалКоніХодять • 18 мая 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Дякую, чому я не додумалась
ГонУрова дівка• 18 мая 2024
Зі споайтом прикольно. Я люблю зі швепсом, бо дуже подобається легка гірчинка і терпкість. Але я і лікер СЮЗ можу сьорбнути чистоганом, а він досить специфічний)
Скокмоно - стокнуно• 18 мая 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
А які пропорції з тоніком?
Та якось на око) давно не пила вже міцний алкоголь, то так і не скажу) як Вам смачно