Як міряти?• 18 мая 2024
Ви дивились / дивитесь Бріджертони?
Не люблю ні костюмовані, ні такі приторні, ні такі передбачувані фільми / серіали, АЛЕ
Внєзапно зайшло з першої серії, розумію, чим завершиться, десь смішно, десь сумно, десь викликає іспанський сором, десь розуміння, десь заздрість, ну короче - спектр широкий
І від нього геть немає тривожності
Дивились? Як вам як?)
І від нього геть немає тривожності
Дивились? Як вам як?)
Замрійлива• 18 мая 2024
Два первых сезона смотрела, очень понравились. Но я люблю такое, в принципе. Третий не смотрела и не могу понять, вышел ли он уже. Хотела как раз тему создавать.
Замрійлива• 18 мая 2024
Ответ дляБойцовская
Так, вже новий сезон закінчила)
Де ви дивились? В перекладі вже є чи ви в оригіналі дивились? Дякую
Свідок Перемоги• 18 мая 2024
Ответ дляЗамрійлива
В укр озвучці є 5 перших серій, решта вийде у червні
Луноходик_Ик• 18 мая 2024
Я читала всі книги, давно. Спочатку не зайшло, саме через недостовірність, бо чорний герцог, то треба ж було додуматись. Та і королева видно, що англійка 100 відсоткова. Але пройшов час, вичитала, що то стьоб, вирішила ще раз спробувати, і пішло. Та другий сезон дуже слабкий і далекий від книги. Тепер думаю чи варто поновлювати підписку зарази третього сезону. Судячи з коментів, то ще зарано щось поновлювати, дочекаюсь повного сезону.
Василина Семеніч• 18 мая 2024
Ответ дляБойцовская
Так, вже новий сезон закінчила)
Он еще не вышел, а вы уже кончили. Однако
Вероятненько• 18 мая 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
4 серії вийшли. Всього 8.
Василина Семеніч• 18 мая 2024
Ответ дляЗамрійлива
4 серии
Як міряти?
• 18 мая 2024
Не потрібно дивились з точки зору достовірності (для цього ж книги істориків, документальне кіно, Історія без мифів в ютубі), а це - казка
Я дивлюсь це суто як на вигадку
Ніколи не бумала, що ьалу таке дивитись, ще і сезонами на раз
Я дивлюсь це суто як на вигадку
Бойцовская• 18 мая 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Перші 4 серії;)
Василина Семеніч• 18 мая 2024
Ответ дляБойцовская
Перші 4 серії;)
Тут люди уже пять посмотрели каким-то чудом
Свідок Перемоги• 19 мая 2024
Ответ длявре_Динка
а де ви 5 знайшли? випустив же нетфлікс 4, а інші 4 будуть в червні випущені
Так, 4, переплутала
Мир Мир Мир!• 19 мая 2024
Як раз почала дивитись, вже третю серію дивлюсь і щось не дуже. Казали, що схожий на абатство Даунтон але поки не заходить зовсім
Бойцовская• 19 мая 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Не мучайте себе, якщо одразу не заходить