Акуна_Матата• 19 мая 2024
Знайомство із розлученим чоловіком. На що варто звернути увагу?
Йому 41, двоє дітей, власна квартира в Києві, машина, робота у сфері права. Причина розлучення, зі слів- не зійшлись характерами, детально не розповідає.
Мені 37, розлучена, живу з дитиною.
AmazingLady• 20 мая 2024
Ответ дляMs. Iphone
Хіба тему створив чоловік? Ні. Хіба цей чоловік просив вашої поради? Ні. А вам аби шо ляпать. Завжди дивувало: от чого не відповідати по темі? Якесь нетримання)
Какая разница. В отношениях принимают участие двое. Кто бы ее не створыл..вы уже наляпали памятку,в чем проблема? То есть собственное нетримання вам не видно?