Любви вам!• 19 мая 2024
Донька коханого категорично проти нашого весілля. Як вийти з ситуації?
Ми однолітки. Мені 22 і їй.
Вона категорично проти нашого шлюбу і майбутніх дітей, коханому сказала, що якщо одружиться на мені, то може забути, що в нього є донька.
Я страждаю і він теж.
З її матір‘ю він розлучився ще 15 років тому, нічию родину я не розбивала
Пробувала подружитись, все-таки я мачуха, вона посилає.
З батьком (моїм коханим) не живе, вони навіть в різних містах. Що робити, який компроміс? Серце і душа плаче
Я страждаю і він теж.
Блакитна устриця• 19 мая 2024
Ну если вы не тролль, то она просто ревнивая эгоистка. Не обращать внимание и делать как сами хотите.
Любви вам!
• 19 мая 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Сіко коханому? Спадочок не хочеться дерибанити, хник-хник.
У нього немає нічого , крім машини
Скромняшка• 19 мая 2024
И зачем Вам этот взрослый мужчина не умеющий договариваться с собственной дочерью?
Ну если он нищеброд и ничего нормального не смог создать из материальных благ, то всё понятно.
Дочь права. Ни рыба, ни мясо той дядя. Кроме дочери, которую мама сама воспитывала ничего не создал.
Дочь не против Вас, автор.
Она Вас оберегает))) шоб не вляпались по молодости лет)
Дочь не против Вас, автор.
Умничка-помощничка• 19 мая 2024
Ответ дляЛюбви вам!
У нього немає нічого , крім машини
Нахіба він вам? Голий-босий і в віночку. А, віночка теж ніц нема, тіко машина.
Мейк-ап форева• 19 мая 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Мачеха-тролль😂
Пищалка• 19 мая 2024
Ответ дляЛюбви вам!
У нього немає нічого , крім машини
Нахера він вам потрібен?
За 20 років ви молода жіночка, в він дід
Мамина квіточка• 19 мая 2024
Ответ дляСкромняшка
Дочь не против Вас, автор.
Ще і повішав на неї це питання)) в нього ще треба повчитися, як телятам хвости крутити))
Телячі ніжноСті• 19 мая 2024
Ответ дляПищалка
Нахера він вам потрібен?
Тре писать нахолеру, а то тут бани роздають)
Мудробаба• 19 мая 2024
Как он расстался с бывшей женой? Может его дочь близка со своей мамой.. Жена моего БМ на год старше нашего сына и сын тоже сначала, скажем так, не одобрил этот брак.. Но потом поговорил со мной, понял, что мне всё равно и продолжил общаться с отцом.. Возможно БЖ вашего жениха затаила на него обиду и дочь поддерживает её..
Ашолюдискажуть• 19 мая 2024
Я когда то новой жене отца и ее сыну подмешала бледной поганки в рагу😏
Пожмаковна• 19 мая 2024
Батько має провести розмову з нею і розставити всі крапки над і. Донька ще та егоїстка. У тата теж має бути особисте життя.
Любви вам!
• 19 мая 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
’Серце і душа плаче’
аби не пі...я
А чого їй плакати? Вона накормлена
Скромняшка• 19 мая 2024
Ответ дляМамина квіточка
Каким долбодятлом надо быть чтобы в 44 года лапшу на уши 20-ти летней девчонке вешать, что ему двадцатилетняя дочь не разрешает женится 😂
Ms. Сама прямота• 19 мая 2024
Ответ дляЛюбви вам!
У нього немає нічого , крім машини
За шо ж вы его полюбили?)
Ms. Сама прямота• 19 мая 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
И шо? Померли?
Ашолюдискажуть• 19 мая 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
И шо? Померли?
Сын выжил,но печень пересаживали😏