Міс Всесвіт• 20 мая 2024

Київ Чи можна поремонтувати жалюзі? Чи тільки нові?

СкумбріяП8• 20 мая 2024
Если ничего не сломано, то по идее пересобрать порванное можно

СкумбріяП8• 20 мая 2024
Кактус, кстати, красивый)
автор Міс Всесвіт • 20 мая 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Але ж там нитки треба
Печенюшка• 20 мая 2024
якщо вони в вас пластикові , то не має сенсу. якщо алюмінієві , то можливо поремонтувати. цим займаються фірми, що вікна продають\встановлюють.
СкумбріяП8• 20 мая 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Але ж там нитки треба
У меня вертикальные. Чинила раз 5 подручными средствами.
Таких не было. Но нитки ж есть нервущиеся типа капроновых, лавсановых, той же лески. Позовите мужика с руками, он Вам пересоберет
Деловитая• 20 мая 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Але ж там нитки треба
Покупаете шнур, иголку цыганку и вперед.
Маю сечі• 20 мая 2024
Замовте нові. Розміри у вас є,кріплення теж. Вартість на ваше вікно в межах 1000,00 грн.