кнопкодав• сегодня в 12:58

Чому люди не хотять щоб їх називали своїми іменами? Ситуація з дітьми

Гуляли з донькою на майданчику, познайомилася в хлопчиком Леонідом, дітям по 4 роки. Я не задумуючись назвали хлопчика Льоня, як його мама визвірилась… Чуть не криком почала говорити, що його тільки Леонід називати. Я ж не проти, просто не знала, а це прям агресія почалася перед дітьми ще й… Не можна нормроег було сказати? Не приємно від такого
Леди Г• сегодня в 15:15
Ответ дляЩось не спиться
На будущее, называйте людей так как они представляются, либо спросите можно ли сокращать. У меня дочка Александра, спокойно отношусь к имени Саша и сама очень часто так называю, но как будто даже приятно что человек думает наперед о таких вещах
О, аналогично ))

ВільнаНазавжди• сегодня в 15:16
Ответ дляЖующаЯКонфету
Мама з дитинства створює комплекси дитині, бо він, бачте, Леонід і ніяк не Льоня 😂😂😂
Слава Богу, що не по П.І.Б.
А то прийдеш на майданчик , а мама скаже, що він Свинаренко Леонід Петрович .
І не дай Боже Льоня.
Бавовнятко• сегодня в 15:16
Ответ дляСоветничаю тут
Не, адекватные дети адекватных родителей не бьют. А удар а нос - таких изолируют от общества. Проводят коррекцию поведения
Так, прям з пісочниці ізолюють))) Наступний етап - ізоляція з молодшої групи дитсадка. До середньої групи дитина притрушеної мами запам´ятає, що краще не фантазувати, а називати як представилися, і ’ізоляція’ припиниться)))
Вилосипедниця• сегодня в 15:16
Ответ дляЛеди Г
Совершенно верно.
Вспомнила, ещё у младшей в садике была девочка Анна, и когда мать слышала, как девочку назвали Аня, она так заорала: ВОНА АННА, что я чуть не упала там, а дети так вообще перепугались.
Так, невихованих людей багато, але вони в меншості.
Все ж таки більшість буле називати дитину Анна
ГейСюда• сегодня в 15:16
Ответ дляВилосипедниця
В мене донька Марічка, таких як ви, які намагаються назвати її Маша, відразу ставить на місце.
А яке відношення Маша має до Марічки?
Це не скорочений варіант імені вашої доньки
То все вірно дитина каже
ВільнаНазавжди• сегодня в 15:16
Ответ дляВилосипедниця
От прям ніхто.
Ніхто з вас і вас ?
Леди Г• сегодня в 15:17
Ответ дляВилосипедниця
Не будуть її так називати
Точніше будуть тьотки 40+!
Зараз інше покоління дітей, які толерують такі речі
Фигня. Дети сокращают, у моих детей в школе есть одноклассники с экзотическими именами, всех называют сокращенно. И дети не против, то только их родители бьются в истерике
Твердая валюта• сегодня в 15:17
Ответ дляВилосипедниця
Вот это вы развлекуху придумали, народу на потеху
Вилосипедниця• сегодня в 15:18
Ответ дляГейСюда
А яке відношення Маша має до Марічки?
То все вірно дитина каже
Ну ви тут трошки більше посидите в темі і вам люди, які не звикли поважати вибір інших пояснять чому Марічка це Маша, Олександр це Саша, а Леонід це Льоня.

Твердая валюта• сегодня в 15:18
Ответ дляВилосипедниця
Ну ви ж знали, що дитину звати Леонід, а не Льоня, та це не завадило вам назвати дитину так, як вам захотілось
Думаете народ запомает как каждого следует называть?
ГонУрова дівка• сегодня в 15:18
Ответ дляЧукИГеки
Мамаша прибацана. Вона не розуміла, що ім´я по-любому будуть скорочувати? Навіщо тоді так називати, якщо не готовий чути скорочений варіант....
У знакомых Александр и никак иначе,в школе тоже так и называли.В чем проблема?
КрестьянинДиор• сегодня в 15:19
Ответ дляВилосипедниця
Бо так у інтернеті пишуть і вони свою бабу Шуру все життя Шурой називали, значить так правильно
ВільнаНазавжди• сегодня в 15:19
Ответ дляВилосипедниця
Ви дууууже помиляєтеся.
Твердая валюта• сегодня в 15:19
Ответ дляБавовнятко
Поки буде автор і виховані нею діти, то іншим доведеться жити серед маргіналів.
Вы можете переехать на луну)
ГонУрова дівка• сегодня в 15:19
Ответ длякнопкодав
Яких « таких»? Які нічого не знають про вашу дитину і не знають як можна, а як не можна називати?
Вам же не сказали,что он Леня,а сказали Леонид
Вилосипедниця• сегодня в 15:20
Ответ дляТвердая валюта
Ну чому інші повинні страждати від того, що у вас проблеми з памʼяттю?
Леди Г• сегодня в 15:20
Ответ дляНульовий сантиметр
Не у всіх людей літери платні.
Разом з сином на гурток ходив хлопчик Георгій і ніхто його ім´я не скорочував.
Вот, кстати, у сына есть одноклассник Георгий, но так его называют только мать и бабушка. Все дети с 1 класса называют Гоша, и без проблем вообще. Мальчик очень популярный в классе, если что, не затюканный.
Твердая валюта• сегодня в 15:20
Ответ дляБавовнятко
Якщо ви будете вчити свою дитину порушувати кордони інших - її будуть бить.
И срок потом мотать
ВільнаНазавжди• сегодня в 15:22
Ответ дляТвердая валюта
Вы можете переехать на луну)
Осторожно, сейчас покажет справку о наличии голубой крови и белой кости.

Вилосипедниця• сегодня в 15:22
Ответ дляЛеди Г
Ви не розумієте про що тема
Георгій може бути Гошою, якщо він хоче. А якщо ні, то він має право бути Георгієм і ви повинні це толерувати
КрестьянинДиор• сегодня в 15:23
Ответ дляТвердая валюта
Обычно народ, который не может запомнить имя человека обращается ’Слышь, ты’, сидя на картинах и сплевывает слюну через выбитый передний зуб)))
Леди Г• сегодня в 15:22
Ответ дляНаизнанку
Я не роблю зауважень, але теж сіпає, коли я чітко промовила своє ім´я Наталія, а якась курка у туж секунду називає мене Наташа. Після цього я вже точно знаю що нормального ставлення в мене до людини не буде.
Боже, какие бывают закомплексованные люди
Вот так общаешься, думаешь, что общаешься с адекватным человеком. А она блин Наталия и за Наташу будет кровная месть
Бавовнятко• сегодня в 15:23
Ответ дляЛеди Г
Лёня - это сокращение от Леонид. Обычное, не придуманное автором. Я тоже, когда представляю дочь, говорю, что она Анастасия, но для меня нормально, что про этом она может быть и Настей.
Не буду ж я блин представлять ее: он же Гога, он же Гоша, он же Жора
А якщо вашу дитину стануть звати Тася, Ая, Туся, Нюся, які теж є скороченнями Насті? І так постійно, незалежно від того, що дитина представляється ’Настя’. А автор у відповідь ’Нюся, дай іграшку’, ’Туся, не їж пісок’... Бо вона має ’право’, бо вона ’так скорочує’.

Основні короткі форми: Настя, Ася, Стася, Тася, Ая, Нася, Ната.
Лагідні та пестливі форми українською: Настуня, Настуся, Насточка, Настюша, Туся, Нюся
Твердая валюта• сегодня в 15:23
Ответ дляГонУрова дівка
Кто их слушал?
Будет их сын что-то из себя представлять- будут его называть так как ему хочется
А пока он на общей площадке есть козявки и ходит в школу как и все- он и льонька, и леха и как кому угодно

Такова жизнь
ВільнаНазавжди• сегодня в 15:24
Ответ дляВилосипедниця
Ви не розумієте про що тема
А якщо ні, то він не спілкується з іншими, а сидить в кутку.
Твердая валюта• сегодня в 15:24
Ответ дляВилосипедниця
Они могут не страдать и переместится туда, где нас нет
Кіна не буде• сегодня в 15:24
Ответ длякнопкодав
Я не задумуючись так назвали, не знали, що вже скорочення не в тренді. Тим більше якби нормально сказали так не називати, то не було би претензій
Треба називати так, як Вас представилися, скорочень дуже багато
КрестьянинДиор• сегодня в 15:25
Ответ дляТвердая валюта
В подобные районы приличные люди стараются и не заходить, где запомнить имя человека это уже что-то из разряда фантастически умного
Твердая валюта• сегодня в 15:25
Ответ дляВилосипедниця
Ви не розумієте про що тема
Он имеет право ровно столько, сколько и другие склонять его имя
Леди Г• сегодня в 15:25
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну от так у нас тут прийнято, пані Гнила Петрушка.
А вы тогда пани Тупое Хамло.
Очень показательно, кстати, что только зацикленные тут ведут себя очень агрессивно. Те, которых удивляет невозможность употребления ОБЫЧНЫХ общепринятых сокращений, ведут себя совершенно адекватно. В принципе, все логично на самом деле