Докладальниця• 20 мая 2024

Позбавлення батьківських прав матері як відмазка від армії

Чула, що є такі випадки, що розлучаються і типу позбавляють прав жінки на дитину, щоб батько залишився одним опікуном і його не забрали на фронт. Але серед моїх знайомих про такі випадки не чула. Цікаво, а ви когось знаєте? Це справді поширено?
Гжегож Бженчишчикевич• 20 мая 2024
Ні
Це майже не реально з нашим законодавством

Запароленое одеяло• 20 мая 2024
ну в как здрасте..мать должна быть наркоманка,алкоголичка.Это все через суд и долго
Гжегож Бженчишчикевич• 20 мая 2024
Легше ногу прострелити і буде на лікарняному два роки
автор Докладальниця • 20 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ні
ну я так розумію, що це за хабарі робиться. воно ж типу в реальності можливе
автор Докладальниця • 20 мая 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
але є статистика, що справді дуже зросла кількість таких випадків
Непогодка• 20 мая 2024
не так просто позбавити батьківства, тем паче матір
интайм_не_предлагать• 20 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Если на фронте пристелить себе ногу, так и пожизненная пенсия с льготами будет.
Гжегож Бженчишчикевич• 20 мая 2024
Ответ дляДокладальниця
Читаю щодня групу в телеграмі
Юридична допомога - це не реально в нашій країні

Вас обманули
автор Докладальниця • 20 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Читаю щодня групу в телеграмі

Вас обманули
ясно. мені тому і цікаво було спитати

Душка-свекрушка)))• 20 мая 2024
Автор - свекруха, якій нема чім зайнятись як завжди. Невістці життя не дасть, нічим не допоможе, а лише обгадить. Знаааааємо таких!!!!
Душка-свекрушка)))• 20 мая 2024
Нормальним людям таке питання в голову не влізе!
Млинці зі смайликом• 20 мая 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
А у нас такі чесні суди,не смішіть.
автор Докладальниця • 20 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
та ні)) просто цікаво було, чи то чутки чи є таке насправді.
Непогодка• 20 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Хай тоді з себе інваліда зробить.
Не обижаюсь• 20 мая 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
не будет. Обычно после этого пишется докладная что ранение получено в результате невыполнения приказа, прямого запрета командира и т д. И все - бегай и ищи свидетелей.
автор Докладальниця • 20 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
тепер таке время, шо всяке в голові лізе
Ганцю в кєдах• 20 мая 2024
Ответ дляДокладальниця
было 10, стало 50 - рост на 400%
Луноликая Вика• 20 мая 2024
Ответ дляДокладальниця
Не делайте себе хуже. Вам сначала нужно взять направление. Обратиться в клинику. Потом вас напичкают лекарствами. Пару раз вызвать полицию и зафиксировать ваше буйство. Возможно опросят соседей и друзей. Этим занимается опекунский совет.

А вы уверенны, что эти факты в дальнейшем не сработают против вас? В Украине суд на стороне матери. Это я не знаю какой уже надо быть асоциальной личностью, чтоб мать лишили прав.
Повітруля• 20 мая 2024
Читала про таке в нотаріуса (інстаграм) . Потім батько не дає бачився мамі з дитиною, вдруге одружується і все тут....мама в прольоті.

Фізик-ядерщик заочно• 20 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Мне такой вариант предложил на то время муж ещё. После такой заявки стал бывшим.
Душка-свекрушка)))• 20 мая 2024
Ответ дляДокладальниця
Та знаємо ми таких вовків під овечою шубою, ага))
Chaterbox• 20 мая 2024
Не дай бог чоловік помре, дитину в дитбудинок заберуть
lisa2101• 20 мая 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Даже не это. Только если не здорова психика.
Запасная спина• 20 мая 2024
Ответ дляДокладальниця
Що ви пишете? Адже можна просто постаратися, швиденько перемогти, а потім попити каву в Ялті. До чого всі ці хитрощі?
автор Докладальниця • 20 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
та хочете не вірте. просто всяких випадків наслухалась. ще розказували, що у пари, в якої одна дитина, зробили ЕКЗ, і тепер чекають двійню, щоб чоловік став батьком трьох)
Душка-свекрушка)))• 20 мая 2024
Ответ дляНепогодка
Хай тоді з себе інваліда зробить.
Та ні, там треба ж невістку забодати, така традиція видать.
Хитрушка-чекушка• 20 мая 2024
Так, особисто знаю таку історію. Він кинув її з дитиною, а потім як здрастє прийшов і запропонував за гроші погодитись на позбавлення материнських прав. Коли вона відмовила, його мама ще ходила невдоволена і розповідала, як це невістка не захотіла врятувати життя батькові своєї дитини. Треш, одним словом
автор Докладальниця • 20 мая 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
нічого собі наглий мужичок!
Залетна Я тут• 20 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ні
відкрили півроку тому впровадження на суддю в одеській обл, 2 тис справ про позбавлення батьківських прав матерів. Не безкоштовно, звісно, але дві тисячі людей встигли))
Душка-свекрушка)))• 20 мая 2024
Ответ дляДокладальниця
Ага, дубай головного мозку мабудь. Але я думала що такий симптом законотворцям найвластивіший.