Докладальниця• 20 мая 2024

Позбавлення батьківських прав матері як відмазка від армії

Чула, що є такі випадки, що розлучаються і типу позбавляють прав жінки на дитину, щоб батько залишився одним опікуном і його не забрали на фронт. Але серед моїх знайомих про такі випадки не чула. Цікаво, а ви когось знаєте? Це справді поширено?
ДА да да• 20 мая 2024
Ответ дляlisa2101
Даже не это. Только если не здорова психика.
Агорафобія підходить?

ПультОт_БМВ• 20 мая 2024
Ответ дляДокладальниця
але є статистика, що справді дуже зросла кількість таких випадків
це насправді так безвідповідально по відношенню до дітей, що просто жах.
Вмерти батько може не тільки на війні, і залишаться діти офіціно сиротами при живій матері.
Подтяжка• 20 мая 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
ну в как здрасте..мать должна быть наркоманка,алкоголичка.Это все через суд и долго
интересно много женщин решат стать наркоманками чтобы мужа от мобилизи2ии спасти?
КонФФетОшка• 20 мая 2024
Ответ дляДокладальниця
та хочете не вірте. просто всяких випадків наслухалась. ще розказували, що у пари, в якої одна дитина, зробили ЕКЗ, і тепер чекають двійню, щоб чоловік став батьком трьох)
Оце реальніше)
ЖаннаНеАгузарова• 20 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Нормальним людям таке питання в голову не влізе!
Нормальным как раз и лезет всякое в голову .
Душка-свекрушка)))• 20 мая 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Так, особисто знаю таку історію. Він кинув її з дитиною, а потім як здрастє прийшов і запропонував за гроші погодитись на позбавлення материнських прав. Коли вона відмовила, його мама ще ходила невдоволена і розповідала, як це невістка не захотіла врятувати життя батькові своєї дитини. Треш, одним словом
Ну знову свекруха как главний герой всіх подій.
Пффф 100%• 20 мая 2024
Ответ дляДокладальниця
ну я так розумію, що це за хабарі робиться. воно ж типу в реальності можливе
Мати може втікти ще
Не будь КакСвета• 20 мая 2024
Насколько я знаю это уже не прокатывает. Они просто пробивают по базе и смотрят кто вообще родственник ребенку, туда и отправляют, а отца на фронт. Даже если матери не отправляют, то тогда отправляют родителям мужа или его родственникам. Короче, принцип такой, что если есть родственники которым можно ребенка скинуть, то мужика все равно на фронт заберут.
Душка-свекрушка)))• 20 мая 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Баба Яга всіх таких садила в річку, так що єслі що.

Бешене сарі• 20 мая 2024
Ответ дляДокладальниця
Здається в одеській області за це мали б посадити суддю. Хоч сумніваюсь, що поніс покарання. Дуже багато він таких рішень виносив.
klux• 20 мая 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Ну, это, конечно, не так ))). Дети будут с папой и у папы будет отсрочка. А вот лишить нормальную маму материнских прав - действительно, мега-сложно
КонФФетОшка• 20 мая 2024
Ответ дляПффф 100%
Мати може втікти ще
Здається, 3 роки треба, щоб визнали безвісти зниклою.
Пффф 100%• 20 мая 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Але ці роки батько з дітьми
Украиночка• 20 мая 2024
Так , у мене багато знайомих це зробило за останні декілька місяців .
Розлучилися і взяли опіку над дітками .
Не будь КакСвета• 20 мая 2024
Ответ дляklux
Учитывая ситуацию на дворе, то даже с отсрочкой это будет недолго. Потом опять новый закон выпустят и снова по новой.
Tammy21• 20 мая 2024
Люди, які не вірять в систему, найчастіше намагаються цю систему наї@#ти. Підтримую. На власних граблях вчитися цікавіше.
Украиночка• 20 мая 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
Нет .
Давно без алко• 20 мая 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
смысл гадать, что будет потом? Пока так. Хотя отрезать ногу, конечно, надежней ))
вкрации• 20 мая 2024
Знаю роблять операцію на коліні і нога не згинається.

Украиночка• 20 мая 2024
Ответ дляЛуноликая Вика
Не делайте себе хуже. Вам сначала нужно взять направление. Обратиться в клинику. Потом вас напичкают лекарствами. Пару раз вызвать полицию и зафиксировать ваше буйство. Возможно опросят соседей и друзей. Этим занимается опекунский совет.

А вы уверенны, что эти факты в дальнейшем не сработают против вас? В Украине суд на стороне матери. Это я не знаю какой уже надо быть асоциальной личностью, чтоб мать лишили прав.
Никто так уже не делает . Есть схемы где это все быстро решается .
Хвець-тець• 20 мая 2024
Ответ дляЗапасная спина
Що ви пишете? Адже можна просто постаратися, швиденько перемогти, а потім попити каву в Ялті. До чого всі ці хитрощі?
можна просто перестати стріляти і їхати в Ялту
Не будь КакСвета• 20 мая 2024
Ответ дляДавно без алко
Ну, как?) Подготовится, конечно же! Они такие бац! И придумали новую хрень, а ты р-раз! И уже готов морально к этому! Умные люди всегда идут на опережение!
Залізний кіготь• 20 мая 2024
Знаю таких людей, вле вони це зробили ще у перший рік війни. Зараз живуть всі разом у Стокгольмі.
вкрации• 20 мая 2024
Ответ дляХвець-тець
Можна було просто підписати мирний договір ще в 2022 році і не йти зараз воювати.
Хвець-тець• 20 мая 2024
Ответ длявкрации
плюсую. в березні 22 був ідеальний момент і не було б усього цього жаху довжиною два роки. а скільки ще воно буде…
Запасная спина• 20 мая 2024
Ответ дляХвець-тець
Слухає, а щоб попити каву в Шарм-аль-Шейху теж треба звільнити цей Шарм? Може, хоч із Прагою чи Віднем простіше? Чи бог з нею, з тією кавою, поп´ємо краще чай?
вкрации• 20 мая 2024
Ответ дляХвець-тець
Так.Все одно вони вже захватили весь Донбас та й ще пару областей.
Запасная спина• 20 мая 2024
Ответ дляХвець-тець
А що саме завадило?
Кудрі кручу сама• 20 мая 2024
Ответ длявкрации
Почему в 22? Можно было и в 14.
AmazingLady• 20 мая 2024
Ответ дляДокладальниця
Да нет никакой статистики..ото из пустого в порожнее рассказывают байки