В моїй хаті моя правда• Изменено 21 мая 2024

в кафе збирають на зсу, сказала офіціанту

коли розраховувалася картою, на його питання чи бажаєте залишити чайові, сказала що скину на зсу також ( правда скинула реально на евакуацію тварин з Вовчанська)
після того він не підійшов до нашого столика щоб прибрати хоча ще сиділи з подругою
ви залишаєте зараз чайові? на 3му році війни
чи є у вас ось це дурне відчуття коли не залишив ніби вкрав щось))?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 21 мая 2024
Залишаю на чай. Якщо б не залишала, то не очікувала б що офіціант буде довкола мене скакати. Тому ваше право не залишити, його право прибрати після вас лише коли ви підете.
Божа кульбабка• 21 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
ну в кафе ж розказують що вони донатять зсу з кишень відвідувачів)
чому я щось кримінальне сказала?
чому в нас люди такі зашорені завжди слово бояться сказати
так это не вы зашоренная, а люди? вообще то именно вы тут тему с переживаниями создали
Принцепесочка• 21 мая 2024
Ответ дляБува і таке
то есть владельцы кафе ресторанов не платят норм зарплату а мы должны это оплачивать? пошли нафиг
Якщо вони внесуть ’’чайові’’ у зп, то по-перше, взлетять додатково ціни в меню. По-друге, офіціанти взагалі перестануть хоч якось кружляти поруч, а буде совкова столова з киданням тарілок і жеріть, що дали і очікуванням їх біля стола. А так хоч стараються.
Ируся-пуся• 21 мая 2024
Я прихожу до кафе, де собівартість кави та тістечка набагато нижче ціни з меню. Тобто в ціну вже все включено. Офіціант -штатний робітник. Якісь дивні питання щодо чайових. Не треба офіціанту мені посміхатись, дмвитись у вічі та запитувати, чи все мені сподобалось, мені противне це підлабузництво.
З горіха зерня• 21 мая 2024
я вот в магазинах в кафе на ЗСУ не даю
я даже на те сборы что могу проверить - или где друзья служат и собирают на что-то
Чаевые официанту - даю
Срочнокпсихологу• 21 мая 2024
Ответ дляПринцепесочка
Нет. Если будет нормальная з/п они будут стараться, чтоб не потерять место работы. А если будут кидать тарелки - они потеряют работу т.к. клиенты не будут в такое место ходить и владелец будет терять доход
Божа кульбабка• 21 мая 2024
Ответ дляПринцепесочка
Что за глупость? Если у человека нормальная работа с нормальной зарплатой, то он ценит свое рабочее место и не будет хотеть его потерять. Тех, кто кидает тарелки, быстро попросят на выход. Вы же продавцу в магазине не оставляете чаевые за то ,что она вам улыбается?
автор В моїй хаті моя правда • 21 мая 2024
Ответ дляБджолина королева
Удалено администрацией...
ви читаєте дупою
Принцепесочка• 21 мая 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
У період мого студентства. Дівчата одногрупниці працювали і розказували про цю ’’кухню’’ з середини. Був у них експеримент з фіксованою зарплатнею, але повернулися до чайових. Офіціанти починали працювати гірше.
Ну шо не так?• 21 мая 2024
Залишаю чайові завжди. Я навіть кур´єру часто залишаю решту, бо вдячна що мені приперли продукти на 5 поверх.
Ваше пафосне ’краще скину за ЗСУ’ вважаю в даному випадку зайвим. Можна було просто відповісти ’ні’, а не виставляти себе великою благодійницею.
БлинчикБезСметанки• 21 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
ну дивіться поки маємо можливість раз в тиждень пообідати не вдома обідаємо і паралельно є можливість фвнансово допомагати волонтерам, але я зазвичай це роблю реальним людям і організаціям
і ті 50 грн я краще відправлю туди ніж «на чай»
я это делаю не за счет чаевых.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 21 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Тобто ви за офіціанта вирішили що йому робити з його чайовими і ще й ображаєтесь? Забавно.
Коко На Страже• 21 мая 2024
так ви соврали- ЗСУ и собачки єто разное. А зачем врете- вам стыдно?
Коко На Страже• 21 мая 2024
причому тут 3й рік війни? що зараз люди не гинуть? Зараз бачу тільки у одних війна- у інших 3й рік війни -пофігизм. Тема гнила
Некомильфо• 21 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Чаевые не оставляю. У каждого своя работа
це поки у вас дитина не влаштувалася офіціантом, я завжди лишала, навіть коли діти ще не виросли, бо знаю, що офіціанти по суті живуть на ті чайові, зарплата в них невелика
Некомильфо• 21 мая 2024
Ответ дляГладиолус
У официантов часто мизерная официальная зп и основной доход это чаевые. Почитайте описание вакансий на эти должности.
Оставлять или нет ваше дело.
о, те саме написала)
Некомильфо• 21 мая 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Уборщикам в заведениях оставляете чаевые? В поликлинике той же. Знаете какие там зарплаты?
це різне, не вигадуйте, до того ж, є заклади, де чайові діляться на весь персонал
Срочнокпсихологу• 21 мая 2024
Ответ дляПринцепесочка
Потому что должен быть переход. Понятно, что сначала официанты не будут довольны такому нововведению
Слобожаночка• 21 мая 2024
Автор, это хорошо что вспомнили за животных, до войны о них забыли, в городах Украины бездомных животных уймо, голодных больных, а тут как война началась вспомнили о животных))) А ещё эта вся благотворительность оседает и доходит не вся))
Слобожаночка• 21 мая 2024
Ответ дляГладиолус
Оставлять или нет ваше дело.
У официанта зарплата как у всех, а то и больше, почему учитель, уборщица не берет чаевые???
Гладиолус• 21 мая 2024
Ответ дляСлобожаночка
Учитель не берет?🤣🤣🤣🤣
Слобожаночка• 21 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ну да лучше покормите волонтера)))
Козяка-маляка• 21 мая 2024
Ответ дляКава з адреналіном
коллега с мужем ходила в круиз в сша на круизном лайнере, после ужина не оставила чаевые - вокруг собралась вся команда с вопросами: ’как, вам что-то не понравилось???’ )))
В США все оставляют чаевые. Иногда даже оплатить картой без выбора суммы чаевых нет возможности.
Ответ дляСлобожаночка
Ну да лучше покормите волонтера)))
скажіть це в очі волонтерам які ризикують життям вивозячи людей та тварин з під обстрілів
гидко таке читати
Ответ дляСлобожаночка
я займаюсь підтримкою тварин з 2012 року, також інколи їжджу раз на тиждень в притулок сіріус, знаєте такий?
забрала кота з вулиці, пристроюю безпритульних тварин

так от аби ляпнути, бо таке ляпають зазвичай ті хто нічого не робить
але вже на когось клеймо поставили
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
ні зі своїми грошима, його це коли їх йому дадуть
Бува і таке• 21 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
розкажіть в двух словах, бо бачила срачі під постом з приколом сторінки з сша про чайові
там чаевые могут требовать до 50 процентов от стоимости заказа
доставщики отказываются отдавать купленный товар если им не дадут названную ими сумму чаевых
то же с едой
даже в макдональдсе требуют чаевые
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 21 мая 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Тоді навіщо говорити що відправите чайові на ЗСУ? Чайові це оплата праці офіціанта, якщо ви її комусь іншому віддаєте, значить розпоряджаєтеся чужими грошима. Потрібно було просто сказати що не залишаєте чайові, а тут невідомо чим вирішити похвастатися. Деякі люди дуже дивні
Саджу все зарання• 21 мая 2024
Ответ дляГладиолус
Ну вы же с небольшой зарплатой и по кафе вряд ли ходите, тогда вас не должны задевать чаевые
Пісець у вас логіка.
Мене не чайові задівають, а їх відсутність при маленькій зарплатні. Я теж хочу на чай, бо у мене маленька зарплата. Така логіка вас задовільняє?!
Гладиолус• 21 мая 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Пісець у вас логіка.
А я просила меня вашей логикой задовільнити?))