Бачу_майбутнє• 21 мая 2024

військовий облік на підприємстві

Питання до директорів, бухгалтерів, кадровиків, чи ведете ви військовий облік на підприємстві?
Светка-пипетка• 21 мая 2024
Облік ведемо, звірку не робили.
автор Бачу_майбутнє • 21 мая 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Облік ведемо, звірку не робили.
у вас великий штат?
Светка-пипетка• 21 мая 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
у вас великий штат?
115 чоловік, військовозобов´язаних 65 і 15 мобілізованих
IQ 80• 21 мая 2024
Звісно ведемо. Як зараз без цього.
IQ 80• 21 мая 2024
Не легко вести облік. Законодавство постійно змінюється. Штраф за неналежне ведення 2-5 тис необлагаємих мінімумів
автор Бачу_майбутнє • 21 мая 2024
Ответ дляСветка-пипетка
зрозуміла, дякую. У нас 27 чол і майже всі військовозобовязані, не знаємо що робити(
Светка-пипетка• 21 мая 2024
Ответ дляIQ 80
Уже від 34 000 до 59 500 штраф, 17.05 президент підписав закон.
автор Бачу_майбутнє • 21 мая 2024
Ответ дляIQ 80
Звісно ведемо. Як зараз без цього.
та ніяк, тільки порушувати закон і платити штрафи
Голена блондинка• 21 мая 2024
Ні, не ведемо. Написали наказ на директора відповідальним. І все. Більшість чоловіків просто не оформлені офіційно, не хочуть. Про штрафи знаємо.
IQ 80• 21 мая 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Роздруковуйте порядок 1487. І вичитуйте по пунктам.
Зберіть всі військові документи. Зробіть копії і в окрему справу
На основі цих документів сформуйте списки персоналізованого та оперативного обліку.
Подайте до тцк додаток про відповідальну особу.
В разі зміни облікових данні х військовозобов´язаних повідомляти тцк
IQ 80• 21 мая 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Це те саме що я написала
IQ 80• 21 мая 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Краще вже починайте вести, бо буде і штраф і все одно змусять
автор Бачу_майбутнє • 21 мая 2024
Ответ дляIQ 80
дякую за інформацію
Стебель березы• 21 мая 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
кому платить ? вам или руководству ? вы у руководства уточните
автор Бачу_майбутнє • 21 мая 2024
Ответ дляСтебель березы
керівництво вкурсі за штрафи і схоже ,що згодні платити
бибизяна• 21 мая 2024
Нет, не ведем. Но у нас в штате осталось только 2 мужчины призывного возраста. Остальные уволились и работают неофициально
Мстящий за Зайца• 21 мая 2024
Ответ длябибизяна
Замкнутый круг
За неофиц. сотрудников тоже штрафы (
Тоже пока не ведем и хз что делать
бибизяна• 21 мая 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Замкнутый круг
За неофиц. сотрудников тоже штрафы (
Тоже пока не ведем и хз что делать
Пусть докажут, что неофициально работают
Морковна• 21 мая 2024
Ответ длябибизяна
Так Тцк це доводити не буде
Це держ праці прерогатива
А по темі, автор
Відомість заповнена в мене є по всіх чоловіках призовного віку
Відповідального за військовий облік в тцк не подавали
Але в мене чоловіків в штаті всього 6, один з яких служить ще з лютого 2022, а ще одному 20 років
Тому фактично 4 військовозобовʼязаних, включаючи директора
Я йому питання задала з цього приводу, але відповіді поки не отримала
Хитрушка-чекушка• 21 мая 2024
Ответ дляМорковна
Так Тцк це доводити не буде
Це держ праці прерогатива
А по темі, автор
4 людини — то мало, краще ведіть, впаяють 59500
В мене 350 і я вже по ночах ті постійні зміни вивчаю і не встигаю, вони іх клепають, як не в себе