Зліпок ступні• 21 мая 2024

може в мене не бути ангела?

сама з дитиною за кордоном
сама ледве тягну всі витрати
і постійно дочка хворіє і потім заражає мене
я просто синя працюю віддалено, де ніхто не жалує, і ночами, і вихідними
і до того всього постійно чи температура, чи щось ще
сьогодні 3 наради. дитині навіть ліки не дала.
ледь просто вже тягну. от пару тижнів були на резервах сил, а зараз вже всьо.
а на роботі довблять, довблять.
я постійно мучусь, за 3 місяці були двічі в лікарні, і от дитина знов (і я)хворі
Люди хворіють з дітьми, і коли самі виховують. Але щоб постійно.. ну просто вже не можу
В мене таке відчуття, що я народилась відмучити це життя
Natalia505• 21 мая 2024
Автор,що ви їсте, як спите і який рівень стресу? Це все впливає на ваш імунітет. В дитинки аналогічно. Як часто гуляє, чим харчується?
Вишня на торті• 21 мая 2024
Сумно.
Natalia505• 21 мая 2024
Вам треба відпочити.
аромат Жука• 21 мая 2024
Начните читать Зеланда или хотя бы слушать аудио-книгу. 5 лет назад она перевернула моё сознание и жизнь. Искренне, если действительно ищите ответы на вопросы
автор Зліпок ступні • 21 мая 2024
Ответ дляNatalia505
стрес сильний.
їмо нормально.
сплю я мало. дитина, звичайно, нормально.
гуляли нормально як для мого графіку (по 1-2 год в день). але цей тиждень я просто вже випала і дитина цілий день в телевізорі - бо я просто вже не можу
автор Зліпок ступні • 21 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Вам треба відпочити.
з моєю роботою мені не дадуть
Накладні мюслі• 21 мая 2024
Мы после переезда заграницу с детьми 5 и 2 года болели бесконечно всей семьёй первые пять лет.
Вообще практически нон стоп с октября по апрель.

Врачи говорили что пока не переболеем их вирусами - это не прекратится.
So_so• 21 мая 2024
Автор, как я Вам уже говорила много раз, Вам нужно менять образ жизни, это ключевая точка Ваших проблем, в том числе с ребенком.
Возвращайтесь в Украину, снимайте тут жилье, на разнице с Польшей Вам хватит на помощницу и живите.
Natalia505• 21 мая 2024
Ответ дляЗліпок ступні
стрес сильний.
їмо нормально.
Заспокійливе попийте на траві. Виспатись треба і організувати процес так, щоб ви мали час на відпочинок. Інакше ви захворієте не приведи Бог чимось гіршим і робити не зможете взагалі.
Ромашкинная• 21 мая 2024
сколько ребенку?
автор Зліпок ступні • 21 мая 2024
Ответ дляSo_so
що не так із способом життя?
робота буде така ж. тільки плюсом платити няні, щоб забирала зі школи.
автор Зліпок ступні • 21 мая 2024
Ответ дляРомашкинная
сколько ребенку?
7 років
Проня_Прокоповна• 21 мая 2024
Я вірю в те, що душа приходить в цей світ удосконалитись , чогось навчитися. Але ж люди не хочуть прогресувати, коли в них все добре. Декому треба дійти до ручки, щоб зрозуміти, що щось я в своєму житті роблю не так, треба щось змінювати. У вас скорІше всього така ситуація. Раджу вам переглянути свої погляди на життя, рівень негативу в житті, як ви дієте в якихось неприємних ситуаціях
Нульовий сантиметр• 21 мая 2024
Ответ дляаромат Жука
Вы бы ещё уринотерапию предложили.
автор Зліпок ступні • 21 мая 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
а хіба можна вдосконалюватись, мати час на саморефлексію, якщо ти в повній ж ...?
Оябунчик• 21 мая 2024
Нет))просто пробоины в энергетике
автор Зліпок ступні • 21 мая 2024
Ответ дляОябунчик
Нет))просто пробоины в энергетике
і що з цим робити....?
аромат Жука• 21 мая 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Вы бы ещё уринотерапию предложили.
В следующий раз ;)
А вы пробовали? Всегда было интересно, как люди делают выводы, сами не попробовав )
So_so• 21 мая 2024
Ответ дляЗліпок ступні
що не так із способом життя?
Такой, вроде Вы бессмертная. Помощница может Вам убрать, приготовить еду, сходить в аптеку когда нужно, погулять с ребенком.
Это своя страна, появится круг общения, досуг, а это большой источник энергии.
автор Зліпок ступні • 21 мая 2024
Ответ дляаромат Жука
В следующий раз ;)
я б чесно пила, якби знала, що помогло
Оябунчик• 21 мая 2024
Ответ дляЗліпок ступні
і що з цим робити....?
Наполняться позитивом,и смотреть,куда и на что энергия сливается.ну и сразу дурные мысли от себя гнать
Natalia505• 21 мая 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Автор, жопи вони бувають дуже різні. В моєї подруги жопа приходить коли вона не влаштовує гулянки в ресторанах. Для цього вона їздила за кордон гроші заробляти. А хтось у Харкові під обстрілами щодня. Тому вашу дупу можна підправити, чітким графіком і сном як мінімум годин сім.
аромат Жука• 21 мая 2024
Ответ дляЗліпок ступні
я б чесно пила, якби знала, що помогло
Автор, вы что, я не предлагала уринотерапию )))
Только книгу )
автор Зліпок ступні • 21 мая 2024
Ответ дляSo_so
мені подобається працювати не в офісі.
в мене були проблеми і конфлікти з людьми в офісі. маю алергію на квіти, а в офісі є часто - а я просто задихаюсь. змінила 2 роботи через це.
тому працювати віддалено важливо мені.
Оябунчик• 21 мая 2024
Ответ дляЗліпок ступні
я б чесно пила, якби знала, що помогло
Фу...вы считаете себя настолько недостойной пить отходы?)следите блин за мыслями
автор Зліпок ступні • 21 мая 2024
Ответ дляОябунчик
я тільки працюю багато, злюсь, знов працюю і так по кругу
Весела пiсенька• 21 мая 2024
Ответ дляаромат Жука
А можно поподробней как и чем Вам помог Зеланд?Какие его техники и чем помогло?Я его книги не читала,только отрывками.
So_so• 21 мая 2024
Ответ дляЗліпок ступні
мені подобається працювати не в офісі.
тому працювати віддалено важливо мені.
Так и работайте удаленно. Или у Вас проблемы с людьми не только в офисе?
Ло Шарик• 21 мая 2024
Ответ дляSo_so
вы легко берете на себя ответственность за чужую жизнь.Делайте так - я зна. лучше, что вам надо.
А если после того как она так сделает, и после вашего совета будет еще хуже, тогда что?
Нульовий сантиметр• 21 мая 2024
Ответ дляЗліпок ступні
я б чесно пила, якби знала, що помогло
Автор, хватит троллить. Ну вы серьёзно?
Вам пишут нормальные, дельные советы, которые действительно сработает, начни вы это делать.
А вам хочется верить, что какая-то ненаучная херобота даст вам сказочный результат.