Добрая свекровь• 22 мая 2024
Что вы покупаете с рук кроме домашнего творога,молока , яичек?
Вижу,многие молочники продают ещё готовую колбасу ,зельц , копченое сало и куриц,булочки ,пирожки и очереди стоят к ним .
Працівниця року• 22 мая 2024
Ви спеціально це пишете, щоб втулити свої недолугі «яєчкі» замість яєць.
Рожайтретьего• 22 мая 2024
Готову їжу годую купувати, я навіть не завжди в гостях їм готові страви
Дуже вибаглива до якості продуктів і способу приготування
Тектологиня 80lv• 22 мая 2024
А я ще бачу як та машина, з якої вдень мʼясом торгують стоїть вночі на парковці. Не знаю, чи з залишками того самого мʼяса чи ні, але явно її ніхто ночами не миє.
Не уявляю, як можна купувати щось подібне. Це ж про безпеку ще. Отруїтися на раз-два можна.
Деловитая• 22 мая 2024
балык копченый люблю, куриные потрошки для супа, колбасу кровянку могу есть только с рынка, в магазине она тошнотная
Не служанка• 22 мая 2024
Курочек, яички, булочки, пирожочки, колбаску, сальце, молочко, творожок, клубничку и грушку посмоктать
Деловитая• 22 мая 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
там же товар заворачивают во что-то, даже если он в машине. но вряд ли, скорее всего загружают на ночь в холодильник, иначе так все испортится, и никакого бизнеса не будет
Пез Году Неделя• 22 мая 2024
Нічого з молочки не купую, ніяких ковбас і зельців, фу, як уявлю як воно там все готується. Можу купити з рук тільки те, що на городі виросло, або на дереві.
На_оба_рот• 22 мая 2024
В нас теж один дідуля пиріжки смажені продає домашні. Завжди черга 20-30 людей. І я якось повелася, зʼїла один, і печінка зразу відреагувала. Шкода тих пенсіонерів, які щодня їдять такі пиріжки🥲 Суцільний канцероген
Пилосмок працює• 22 мая 2024
Ответ дляНе служанка
Из яичек яишенку делаю.
На сальце с лучком домашним 🤣
Тектологиня 80lv• 22 мая 2024
Ответ дляДеловитая
Та навіть якщо завертають, це ж не операційна стерильна. Десь краплі, десь крихти. Це все в машині, гарне поживне середовище для бактерій.
Добрая свекровь
• 22 мая 2024
Ответ дляПрацівниця року
Все так пишут и не бачу ничего поганого
Не служанка• 22 мая 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Все так пишут и не бачу ничего поганого
А что вы из домашненьких яичек готовите? Напишите рецептики.
Бжоли-бандерівці• 22 мая 2024
Ответ дляНе служанка
Своего не жалко?
Люблю_смаколики• 22 мая 2024
Молоко и т.д. нам привозит 2 р в неделю специально договариваемся, а так только картошку, кабачки, горошек, если получится. Мало сейчас свое продают, в основном торгаши.
bespe4na_mavpa• 22 мая 2024
Ответ дляПрацівниця року
Интересно, это один и тот же тупорылый троль или вокруг нас много идиотов
Харчовий тріль• 22 мая 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
А вы мясо из стерильной операционной обычно берете? Да и не только мясо
Гарні диньки• 22 мая 2024
брезгую всем.видели бы вы условия как доят домашниз коров и в какой посуде хранят молоко, творог(