ОхиИВздохи• 22 мая 2024
Яку карту відкрити Мастеркард чи віза.. ніколи не розуміла різницю
Допоможіть зрозуміти що з цього вигідніше?
Ангелок з ріжками• 22 мая 2024
Пох .они одинаковы.я не выбираю,какую вручат в отделения,такая и будет
Подтяжка• 22 мая 2024
Там нюансы конвертации.
Мастеркард заточен на евро, а Виза на доллары. Эти нюансы нужны заграницей, в Украине без разницы. Хотя не, недавно столкнулась при оплате в банке услуги, так там разные счета для визы и мастера, первый раз в жизни такое увидела
Яжбоматуся• 22 мая 2024
Открывайте одну любую и к ней вторую виртуальную от другой платежной системы. Часто бывают какие-нибудь плюшки при оплате с карты конкретной платежной системы - скидки, кешбек, бесплатная доставка.
Квітка папороті• 22 мая 2024
Я в Україні, в мене мастер кард, з того що користуюсь це мастер кард більше, приблизно раз в квартал беру собі сертифікат на 1000 в епіцентр.
А так в Україні без різниці яка
МамОмужа• 22 мая 2024
Різниця є якщо розраховуєтеся закордоном (у тч онлайн - наприклад, на Аліекспрес). Вище дівчата писали, що для конвертації в долл краще віза, а в євро - мастер.
Ну і часто є плюшки і кешбеки в різних українських магазинах - розетка наприклад, давала знижку 5% за оплату Мастером. Зараз приват нараховує кешбек за оплату комунальних візою з кредитного ліміту.
Квітка папороті• 22 мая 2024
Ответ дляЕленка14
А що це за сертифікат ви собі берете? Це якісь бонуси?
Да, на сайті мастер кард більше.
Квітка папороті• 22 мая 2024
Ответ дляЕленка14
Блін, а ПриватБанк не знайшла у переліку, правда я ще не все вивчила-прочитала
Може бути, в мене 2 банка різних, по одному ну дуже гарні пропозиції, а по іншому урізані