Допоможіть будь-ласка, прям крик душі. Чи може хлопець в 17 років в´їхати до Нідерландів сам? Розглядаємо всі варіанти. Як біженець, чи прмймуть, чи треба опікун? Ідеальний варіант відразу на роботу з платним житлом від роботодавця, та чи працевлаштовують неповнолітніх.
Sentjabrinka• 22 мая 2024
Ответ дляcoloritka
Треба опікун в Нідердандах. Сам може виїхати
Не требуется никакой опекун
Ответ дляSentjabrinka
А где он жить планирует в Нидерландах?
В цьому і питання що до 18 років треба тимчасове житло, потім вже будуть працевлаштовуватись і чи від роботодавця, де з зп знімають, чи вже самі подадуть документы і знімуть житло
Sentjabrinka• 22 мая 2024
Ответ дляЧечета Евгенія
Нет такого в Нидерландах, никакой работодатель жилье не предоставляет, это не Польша. Да и жилье они снять не смогут из за его отсутствия и цен
Ответ дляNatalisa7613
Яке житло?Ви хоч би групи почитали.Їх взагалі можуть розкидати по всій країні,де є місця.Разом не поселять,бо вони не родина.
Тому я тут і питаю, бо багато чого пишуть. Якщо до 18 років вони не можуть влаштуватись на роботу (я багато агенцій передзвонила), то єдиний варіант їхати під тимчасовий захист. Те що їх можуть розкидати по всій країні я теж розумію і вони розуміють, і що жити прийдеться можливо в якомусь підвалі теж. Але це все на короткий час, бо далі вони настроєні працювати і забезпечувати себе.
Sentjabrinka• 22 мая 2024
Ответ дляЧечета Евгенія
Не будут они жить в подвале, но и работая, если удастся найти работу без знания языка, то в 18 лет будут получать очень мало, в 2 раза меньше чем минимальная оплата, это оициально
Sentjabrinka• 22 мая 2024
Ответ дляЧечета Евгенія
Да, и каким агенциям вы звонили, в Нидерланды?
Ответ дляSentjabrinka
Я не кажу за безкоштовне житло, дозвонила в агенції де пишуть проживання платне, в середньому до 500 євро в місяць, знімається автоматично зп. Це не означає квартира, пишуть по 3/4 людини в кімнаті
Sentjabrinka• 22 мая 2024
Ответ дляЧечета Евгенія
В какие агенции вы звонили, в украинские?
Sentjabrinka• 22 мая 2024
Ответ дляЧечета Евгенія
И сколько вам зарплату обещали если за койко место 500 надо заплатить?
Ответ дляSentjabrinka
Які співпрацюють з працевлаштуванням в Нідерландах. Багато куди дзвонила, і багато моніторила рейтинги і щоб офіційні були. Єдиний чоловік сказав що можна з 17 років, платне працевлаштування і т д, що визнало у мене сумніви, думаю шахраї.
Sentjabrinka• 22 мая 2024
Ответ дляЧечета Евгенія
Это все мошенники, поверьте
Ответ дляSentjabrinka
1500-2000 євро, по різному
Ответ дляSentjabrinka
Это все мошенники, поверьте
За всіх не можу сказати, бо відразу відмовляли як вік дізнавались. Тим паче є багато ресурсів перевірити агенцію, якщо вона працює офіційно і викладені всі ліцензії і також є незалежні форуму і рейтинги.
Sentjabrinka• 22 мая 2024
Ответ дляЧечета Евгенія
1500-2000 євро, по різному
У 18 летнего оплата будет 1000 брутто, в Нидерландах оплата труда зависит от возраста. И 18 летним без знания языка работу найти будет сложно
Sentjabrinka• 22 мая 2024
Ответ дляЧечета Евгенія
Это украинские агенции, а не нидерландские, устраивают они из Польши
Ответ дляSentjabrinka
Ви з Нідерландів? Це достовірна інформація, що у 18 років така мала заробітна плата?
Sentjabrinka• 22 мая 2024
Ответ дляЧечета Евгенія
Да, давно гражданка. Информацию пишу вам достоверную, минимальная оплата 13 с копейками брутто, у 18 летних 6 евро в час
Ответ дляSentjabrinka
Це все печально, буду ще дізнаватись. Проте всеодно треба виїжджати, буде більше стимулу крутитися, вивчати мову і шукати більш достойну зп. Іншого шансу виїхати не буде
Natalisa7613• 22 мая 2024
Ответ дляЧечета Евгенія
Вы не поняли.В Нидерландах кризис жилищный.Снять они не смогут.На это не надейтесь,будут жить там,где поселят.
Natalisa7613• 22 мая 2024
Ответ дляЧечета Евгенія
Зачем вы связываетесь с эиим?Они потеряют работу и останутся на улице.Если у друга мама в Нл,то почему вы с ней не поговорите о том,как здесь все устроено?
Natalisa7613• 22 мая 2024
Ответ дляЧечета Евгенія
В НЛ все вакансии бесплатные.Все,что платно,незаконно.
Natalisa7613• 22 мая 2024
Ответ дляЧечета Евгенія
Вы можетк загуглить.Да,до 21 года платят мало.Чем меньше возраст,тем меньше платят.
Ответ дляЧечета Евгенія
Я трохи не зрозуміла, це треба питати чи може хтось допомогти з опікунством? Йому та не на довго треба, максимум місяць і 18 виповниться, буде шукати роботу, проте цей місяць теж треба якось вижити
Доброго дня, підкажіть ви змогли виїхати за кордон, можна вам в особисті написати?