ГугелП@лАмался• 22 мая 2024

Тромбофлебіт

Цікаво почути чи хто рятується особливо в період загострення хвороби. Які мазі, таблетки чи каплі допомагають. Можливо хтось пробував лаконос настоянку наносити і як ефект на вени
автор ГугелП@лАмался • 22 мая 2024
Чи доводиться часто носити компресійну білизну
А я женатая• 22 мая 2024
Компресійна білизна щодня, навіть без загострень. При тромбофлебіті одразу гепатромбін гель 50000 і більше, але ост раз чомусь нічого не допомагало(((. Тримало довго. В результаті виявився антифосфоліпідний синдром(. Тепер кардіомагніл пожиттєво треба пити.
Пенек Возмездия• 23 мая 2024
А які симптоми? Питаю, бо болять дуже ноги останнім часом. Лікар каже, що це через протрузії в хребті і направлення до вузьких спеціалістів не дає.