Кукусик• 1 час назад
Що відповісти мужчині який запрошує прилетіти на НР?
Була я тиждень тому в одному місті, святкували з подругами моє ДН. Там познайомилась з хлопцем він місцевий, класно провели час, навіть довелося летіти додому іншим рейсом, затусили, заговорились і я пропустила літак.. тепер виписує/видзвонює. Мені він сподобався теж і він запросив прилетіти знову в його місто святкувати НР, але я не хочу до нього летіти, нехай сам летить до мене. Але прямо його поки теж не хочу запрошувати.
Як йому краще відповісти?
Якщо я просто напишу що я не проти зустріти НР разом, але так далеко летіти в мене не получиться у звʼязку з роботою?
Чи як краще написати?
Як йому краще відповісти?
Чи як краще написати?
Сколько_мне_лет?• 1 час назад
Він пропонував вам оплатити дорогу? Якщо так, можете. поїхати. Якщо ні, я б не їхала.
Кукусик
• 1 час назад
Ответ дляСколько_мне_лет?
Я не питаю поради чи мені їхати.я питаю зовсім інше
Ms. Похвала• 1 час назад
Просто напишите, что с удовольствием бы, но лететь/ехать далеко, а там пусть сам решает и ищет варианты
Кукусик
• 1 час назад
Ответ дляДодекаэдр
Кто оплатил новый билет?
Що це міняє в даному контексті мого питання?якби білет оплатила я тут би теми цієї точно не було.
Додекаэдр• 1 час назад
Ответ дляКукусик
А , ну дерзайте
Кукусик
• 1 час назад
Ответ дляДодекаэдр
А , ну дерзайте
Я вам можу чимось допомогти?
Эта_Шикарна)• 1 час назад
Та кажіть що хочете) живіть своїм розумом) Я особисто, сказала би яйця побрити і квиток придбати, якщо назрівали би серйозні стосунки, а ви кажіть як хочете, можете про роботу щось наплести йому
З вишневого садка• 1 час назад
Так і напишіть, що не виходить з роботою. Ви впевнені, що він приїде до вас ?
Кукусик
• 1 час назад
Ответ дляЗ вишневого садка
Не знаю, от хочу дізнатися.
Суцільна зрада• 1 час назад
Так і сказати, як є.
Але ж питання не в цьому. Ви просто боїтесь йому відмовляти. І як же так сказати, щоб і відмовити і не втратити його.
От з цього і починайте. Головне собі не брехати.
Кукусик
• 1 час назад
Ответ дляСуцільна зрада
Так і сказати, як є.
Ні. Я не боюсь відмовляти, я хочу так зробити щоб він прилетів в місто де я живу, але щоб прямо не запрошувати, для мене це буде вчинок з його сторони.
Не цілуюсь з бодуна• 1 час назад
Я не пойму...я к нему - не хочу, он ко мне - не хочу, но НГ встретить вместе не против.
Вы хотите встретиться в третьей стране или вообще ничего не хотите?
З вишневого садка• 1 час назад
Ответ дляКукусик
Не знаю, от хочу дізнатися.
Запитайте тоді інакше
Ти зміг би до мене приїхати на НР?
я була б дуже рада, просто зараз дуже складно поїхати через роботу. Звісно я спробую, але важко пообіцяти.
Ти зміг би до мене приїхати на НР?
Кукусик
• 1 час назад
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Де я написала: ко мне не хочу?
Додекаэдр• 1 час назад
Ответ дляКукусик
Я вам можу чимось допомогти?
Вы себе помогите, если сможете.
Ромашкинная• 1 час назад
Ответ дляКукусик
Европейцы все бесхуястые, долго будете ждать вчынков))
Не цілуюсь з бодуна• 1 час назад
Ответ дляКукусик
Де я написала: ко мне не хочу?
Але прямо його поки теж не хочу запрошувати.
Это не оно?
Кукусик
• 1 час назад
Ответ дляЗ вишневого садка
Запитайте тоді інакше
Ти зміг би до мене приїхати на НР?
Тобто ви вважаєте що чоловіку з яким знайомі 2 тижні ок от так прямо сказати?
Ромашкинная• 1 час назад
Ответ дляКукусик
Я переспала с мужем на первом свидании))) а тут 2 недели какая-то мура нудотная)))
Кукусик
• 1 час назад
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Это не оно?
Ні не оно, я хочу щоб він приїхав, але не хочу запрошувати
Эта_Шикарна)• 1 час назад
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Это не оно?
Ви мене випередили)))) хай вже відмовляє, уявляєте, яка вона в стосунках?) якщо вже зараз така поведінка 😂
Эта_Шикарна)• 1 час назад
Ответ дляКукусик
Ой бля…..😂
Кукусик
• 1 час назад
Ответ дляРомашкинная
Ви можете і з сусідом в попу чпокатись відразу після новосілля- ваше право!
Не цілуюсь з бодуна• 1 час назад
Ответ дляКукусик
Какая вы сложная однако
Суцільна зрада• 1 час назад
Ответ дляКукусик
Це така ж маніпуляція, щоб він скакав навколо вас, а ви така навіть не запрошували.
У вас не ті стосунки, щоб він до вас мчав.