Лика-прилипка• 23 мая 2024

5% воєнний збір, замість 1,5%

Як вам ?
Результат:
вже голосів: 877
616 (70.24%) Забагато!
152 (17.33%) Нехай забирають
109 (12.43%) Свій варіант
Помогалочка• 23 мая 2024
Ответ дляПедиатор_я
У меня нет слов. Покращення за покращенням. Каждое утро заходишь почитать новости и становишься на Х % беднее.
Выживают людей из страны просто в открытую.
бо ’безплатний сир тільки в мишоловці’..

а як гарно все починалось 5 років назад..,всі сиділи і рахували..- на скільки ’розбарижать’ баригу і скільки кому попаде..

Пупс• 23 мая 2024
Ответ дляФуліганка
То коли до вас приєднуватись
Я готова
Троє людей, то не майдан, зараз америкоси не проплатять.
БоВжеВільна• 23 мая 2024
Ответ дляПтица секретарь
почему не 50%, люди просто уйдут от белой зарплаты
Давно без белой, зачем оно надо
Фуліганка• 23 мая 2024
Ответ дляПупс
То шо, не буде?!
А навіщо ж тоді тут галас
МеняАЖтрусит• 23 мая 2024
Ответ дляФуліганка
Я про 5% питаю
ну питайте, че уж
Знаєте в чому ВЖЕ прикол? що навіть бронелобіків, які вірили в марафон, вже не візьмеш вашими мантрами ’все зашібісь’
Фуліганка• 23 мая 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
ну питайте, че уж
То буде про 5 % чи ні?
Пупс• 23 мая 2024
Ответ дляФуліганка
То шо, не буде?!
А навіщо ж тоді тут галас
А ви з тих, кому все подобається? Чоловік інвалід, чи ви всі сімейством за бугром?

Простецкая• 23 мая 2024
Якщо одні не вб´ють ракетами, то наші заморять голодом з такими податками і правами, як в собак...
Ми приречені
Фуліганка• 23 мая 2024
Ответ дляПупс
Нічого не подобається
То коли на майдан приходить?
Помогалочка• 23 мая 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Причем насколько люди сплотились в начале войны, верили правительству и тд, донатили массово, выходили с коктейлями Молотова на защиту и тд.
Так нет, надо было довести людей что уже ничему не верят
’талантлива людина - талантлива у всьому’.
Птица секретарь• 23 мая 2024
Ответ дляПупс
и 30000 не майдан без денег, кто-то должен проплатить средства массовой информации, купить чиновников, полицию
МеняАЖтрусит• 23 мая 2024
Ответ дляФуліганка
То буде про 5 % чи ні?
зустрінемось через максимум місяць - і поговоримо
а хтось поплаче від цих 5% + ще десятків законів, ціль яка єдина - збагачення тих, хто все не нажереться біля корита
ЯсноВидящая• 23 мая 2024
Ответ дляПупс
Чому? Адже вони бажають нам тільки добра.
МеняАЖтрусит• 23 мая 2024
Ответ дляПростецкая
Ми приречені
мої дімки - майже слово в слово
Фуліганка• 23 мая 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Де зустрічатися будемо, на майдані?
Чи ви не по таких справах
МеняАЖтрусит• 23 мая 2024
Ответ дляФуліганка
Де зустрічатися будемо, на майдані?
Чи ви не по таких справах
зустрінемось в цій темі
не закриють
За ким я буду?• 23 мая 2024
Ответ дляФуліганка
З мінімалки 15
Ну правильно, нічого жирувати, а то пристосувалися й на копійках виживають. Ще народжувати підемо після 40, план треба виконувати всім!!!
Давно потрібно всіх, хто висуває й голосує за подібні закони, перевіряти на відкритій міжнародній психіатричній комісії
Фуліганка• 23 мая 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
зустрінемось в цій темі
не закриють
А на майдан як же?
МеняАЖтрусит• 23 мая 2024
Ответ дляФуліганка
А на майдан як же?
читайте уважно - я за майдан вам нічого не писала

Любимка-анонимка• 23 мая 2024
Ответ дляФуліганка
Я про 5% питаю
Як класно жити і нічого не бачити навколо.

Військовий збір в уряді планують підвищити з 1,5% до 5%, кажуть троє депутатів Ради. Аналогічну ставку податку в 5% можуть запровадити й для ФОПів, стверджують двоє депутатів з фінансового-економічного блоку’, - пише видання.
Водночас, про рівень підвищення ПДВ ще йдуть дискусії. Ймовірне підвищення – на 2–3%.
https://www.epravda.com.ua/news/2024/05/23/714100/
Фуліганка• 23 мая 2024
Так, ну шо... На майдан ніхто не йде?
Педиатор_я• 23 мая 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Уже смех сквозь слезы.Уничтожение украинского народа как в 33 году.Кордоны закрыты,ТЦК стучит в дверь в 6 часов утра.
Хоть бы продразверстку ещё у селян не устроили 😢😢
Если больше одной курицы в хозяйстве, плати %
Пупс• 23 мая 2024
Ответ дляФуліганка
Так, ну шо... На майдан ніхто не йде?
Ідіть уже на пляж, майданщиця.
Диви яка я пава!• 23 мая 2024
Ответ дляПупс
Удалено администрацией...
Якби попередні Майдани були дійсно безкоштовні і тільки за ідею, то і третій би вже давно відбувся.
А зараз Нуланд з печивом щось не поспішає до нас( І безкоштовно навіть проти цієї влади ніхто не йде. Отаке...
МеняАЖтрусит• 23 мая 2024
Ответ дляФуліганка
Так, ну шо... На майдан ніхто не йде?
а толку? народ для них - це РЕСУРС
За ким я буду?• 23 мая 2024
Ответ дляФуліганка
Так, ну шо... На майдан ніхто не йде?
Для чого на майдан, візьмемо вила й підемо у ВР
Фуліганка• 23 мая 2024
Ответ дляЛюбимка-анонимка

Троє депутатів, видання...
Ну гаразд, то шо робимо з цим?
Цвірінь• 23 мая 2024
Мені ок, але в обмін на бронювання чоловіка. Бо хто має заробляти на всі хотєлки влади?
Фуліганка• 23 мая 2024
Ответ дляПупс
Ідіть уже на пляж, майданщиця.
Ага, як до діла, то всі в кущі
Не танцую- но пою• 23 мая 2024
Ответ дляПедиатор_я
Как вы не знали? Північна Корея© уже записывает под диктовку за нашими.
поставила ржачній смайлик, но на самом деле не смешно... вчера тягали видео где тцк шник обзівал ни за что женщину, а полицейский за єтим просто наблюдал......тут тоже тема біла. и вуаля тцк защитили, руководство официально заявило , что его спровоцировали...