Редиска Я• 23 мая 2024

Скільки часу ви зберігаєте готові страви в холодильнику?

Вдома у моїх батьків - максимум три дні міг зберігатися суп, м´ясне тощо. Але стикалася, що деякі люди зберігають навіть 5 днів. Хіба через 5 днів ще можна їсти суп або котлети?
Результат:
вже голосів: 66
21 (31.82%) 3-4
16 (24.24%) 1-2 дні
15 (22.73%) Максимум 3
12 (18.18%) 5-6
2 (3.03%) Більше
KROX@• 23 мая 2024
мясо запеченое дней 5 максимум, что с ним будет
суп 3-4 дня

жижифреймут• 23 мая 2024
Я максимум 4
So_so• 23 мая 2024
Разве что буженина может пару дней лежать. Не храню готовую еду.
іронічна антитеза• 23 мая 2024
Немає мого варіанту - все готується на один раз. В холодильнику є лише продукти для приготування.
ЛЮБА• 23 мая 2024
Смотря что , салат с майонезом пару дней, мясо 5 - что будет с запеченным мясом ?
МУСЯкомарова• 23 мая 2024
Коли нема часу, то можна і суп, приготований тиждень тому їсти)
У мене робота 5/2, дитина і побут на мені)
Дитині готую свіже. А сама їм що попало
Перша скрипка• 23 мая 2024
Тут готовить не успеваешь, какое лежит.
Первая ласточка инфляции• 23 мая 2024
Готовлю максимум на 2 дня , потом все равно это есть никто не будет , смысла чтоб готовить и выбрасывать нет
Коплю на груди• 23 мая 2024
5-7 дней

Точная копия плова• 23 мая 2024
В дитинстві мама варила велику каструлю борщу(10 чи 12 літрів), зберігали її в погребі і ходили насипати щодня в маленьку каструлю. То їли днів 4-5. В мене немає великих каструль (купила місяць тому п´яти літрову, готувала в ній два рази), в менших готую майже щодня. Але сім´я велика, тому на півтора- два дні вистачає.
Пасти Ла• 23 мая 2024
Ответ дляКоплю на груди
5-7 дней
Я с вами. И у меня так бывает.
Продаю витрішки• 23 мая 2024
Суп варю на 2 дня максимум: сегодня и завтра съели. Борщ 3 дня. Мясо пару дней, гарнир готовлю на раз: каша сварить или макароны- это 15 минут пока салат нарезаешь и накрываешь на стол. Пюре могу поставить в холодильник, если осталось после ужина, на след день люблю на слив масле на сковороде его подрумянить
Завжди з рушником• 23 мая 2024
В нас так довго ні борщі, ні котлети не живуть))) особливо, коли приходить нічний дожор)))
AmazingLady• 23 мая 2024
Ну на Советчице это самый популярный совет, готовить дважды в неделю. Не знаю как можно есть четырех дневный суп
Трусиковед• 23 мая 2024
пока не съедят.я ничего не выбрасываю. борщ 3-4 дня. суп 2-3. плов 3-4 дня. отбивные и налисники 5 дней лежат и ничего им нет.
Любви вам!• 23 мая 2024
Нет варианта - не храню готовое в холодильнике, только продукты в холодильнике. Готовлю на раз
Снідаю авокадо• 23 мая 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Вы готовите 3-4 раза в день ежедневно? Или вы живёте одна и едите дома два раза в неделю?))
Natalia505• 23 мая 2024
Мені подобається на день. Іноді може на два залишитись але я вже на ту їжу на вечір дивитись не можу. Не смачно, набридає. Я все люблю тут, зараз, з вогню, з плити.
автор Редиска Я • 23 мая 2024
Ответ дляЛюбви вам!
А що готуєте в основному? І готуєте щодня?

Natalia505• 23 мая 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Це точно.
Виниловая пластинка• 23 мая 2024
Ответ дляAmazingLady
Суп нет, а борщ вполне норм))
Бесконечность-не предел• 23 мая 2024
Суп борщ в мене немає такої тари зварити більше ніж на 3дня))) гречка зварена пуста 5днів норм. Запечене м´ясо теж днів 5 може. А так дня 3 зазвичай за цей час з´їдається. Довше рідше. Салат тільки сьогодні максимум завтра і все.
Natalia505• 23 мая 2024
Поки тепло, їжа на вогні це найкраще. М´ясо, риба, ковбаса все смачніше на вогні. Овочі нарубали і вечеряємо. Я фізично не уявляю як їсти недільний суп чи гречку, це не їжа, знущання
Стервочка• 23 мая 2024
По-разному
іронічна антитеза• 23 мая 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
У нас семья 2+1. Завтрак очень быстрый утром - сырники, ленивые вареники, омлет, гренки в яйце, овсянка, творог, гранола. Обеды на работе и в школе. Ужин что-то максимально простое - мясо/рыба гриль, овощи на пару или салат, может быть готовое из доставки или п/ф из Гали. Разогретый 2х дневный суп или кашу точно никто в семье есть не будет.
Стервочка• 23 мая 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Суп нет, а борщ вполне норм))
Суп тоже можно
AmazingLady• 23 мая 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Суп нет, а борщ вполне норм))
Никаких не норм четыре дня
Цирк на дроті• 23 мая 2024
2 дні максимум. Якщо розумію, що зробила забагато, то одразу в морозилку надлишки.
Весёлая морковка• 23 мая 2024
Снідає кожен чим хоче,в холодильнику лише вибір продуктів,щоб «скласти» собі сніданок
Вечерю готую на раз,завжди
А суп/борщ на 3/4 дні,це я точно не збираюсь щодня готувати
Khmelnichanka• 23 мая 2024
Суп не зберігаю в холодильнику.
Інше - максимум з вечора до ранку.
В холодильнику - продукти для приготування на 1-2 рази.