Редиска Я• 23 мая 2024

Скільки часу ви зберігаєте готові страви в холодильнику?

Вдома у моїх батьків - максимум три дні міг зберігатися суп, м´ясне тощо. Але стикалася, що деякі люди зберігають навіть 5 днів. Хіба через 5 днів ще можна їсти суп або котлети?
Результат:
вже голосів: 66
21 (31.82%) 3-4
16 (24.24%) 1-2 дні
15 (22.73%) Максимум 3
12 (18.18%) 5-6
2 (3.03%) Більше
Бесбардак• 23 мая 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Немає мого варіанту - все готується на один раз. В холодильнику є лише продукти для приготування.
Ну не у всіх є можливість 24/7 стояти на кухні

Бесбардак• 23 мая 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Бесбардак• 23 мая 2024
Ответ дляіронічна антитеза
У нас семья 2+1. Завтрак очень быстрый утром - сырники, ленивые вареники, омлет, гренки в яйце, овсянка, творог, гранола. Обеды на работе и в школе. Ужин что-то максимально простое - мясо/рыба гриль, овощи на пару или салат, может быть готовое из доставки или п/ф из Гали. Разогретый 2х дневный суп или кашу точно никто в семье есть не будет.
:))
Ну так краще в Галі купити щось, ніж їсти два дні суп 😀😀😀
іронічна антитеза• 23 мая 2024
Ответ дляБесбардак
Про що ви? Ми з чоловіком працюємо по 12 годин на добу, але якщо грамотно розподілити час, то все встигаєш.
Патриоточка• 23 мая 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Навіть борщ?
Бесбардак• 23 мая 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Я краще полежу і приділю час дітям, ніж буду стирчати на кухні
Патриоточка• 23 мая 2024
Ответ дляБесбардак
Для мене першочергово бажання, а не можливість. Одні куховарки тут
AmazingLady• 23 мая 2024
С другой стороны для меня лично если эта еда стоит четыре дня, то она невкусная
Бесбардак• 23 мая 2024
Ответ дляПатриоточка
Так, в мене не має бажання стирчати на кухні :)

Natalia505• 23 мая 2024
Ответ дляБесбардак
Але ж вам не байдуже що вони їдять і який термін придатності в того супа? Не може бути бажання полєжать важливішим ніж шлунок власних дітей, та й свій також. Це питання приоритетів.
Бесбардак• 23 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Нічого з шлунком не станеться, якщо ми зʼїмо вчорашній суп :)
Natalia505• 23 мая 2024
Ответ дляБесбардак
Вчорашній? Нічого страшного але тут люди тижнями їдять гречку, її варити 15 хвилин, офігєваю.
Бесбардак• 23 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Ну так і з гречкою не станеться нічого за тиждень.
В чому трагедія?
Natalia505• 23 мая 2024
Ответ дляБесбардак
В чому трагедія?
В тому що вона псується, як і всі продукти харчування, вона огидна вже наступного дня. Це не трагедія, це неповага до себе.
Бесбардак• 23 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Вона стоїть на сонці і псується чи як?
Чи ви думаєте, що люди не бачать, що їдять зіпсуте?
Суха гречка в холодильнику може бути тиждень і з нею нічого не станеться. Не фантазуйте,
Natalia505• 23 мая 2024
Ответ дляБесбардак
Вона стоїть на сонці і псується чи як?
Я не фантазую. Я готую тридцять років і маю уявлення який смак має свіжа їжа. Сперечатись стосовно свіжого і не свіжого немає сенсу, це очевидно. Смакові якості інші. Але я вам не нав´язую свої погляди ви можете готувати раз в місяць, якщо вас це влаштовує.
Бесбардак• 23 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Якщо вам закрити очі, насипати гречку якій 1,2,3,4,5 днів і попросити розставити її в послідовності від свіжої до не свіжої, то ви цтооо не зробите

Гречка буде смакувати однаково!!!!
Сухий рис і інші каші теж.
При правильному зберіганні в них властивості повністю зберігаються протягом певного часу,
Патриоточка• 23 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Ваш пріоритет бути обслуговуючим персоналом )
іронічна антитеза• 23 мая 2024
Ответ дляБесбардак
А я краще витрачу 30 хв зранку і 30 хв ввечері, але сімʼя буде їсти свіжі, корисні страви.

іронічна антитеза• 23 мая 2024
Ответ дляПатриоточка
Навіть борщ?
В мене не їдять таке.
Бесбардак• 23 мая 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Так, свіжі сирники і вчорашні мають різну користь 😀😀😀😀
Бесбардак• 23 мая 2024
Ответ дляПатриоточка
Навіть борщ?
Зазвичай такі сімʼї рідко їдять перші страви :) тому ні про який борщ не може ц бути мови
Бесбардак• 23 мая 2024
Ответ дляПатриоточка
Навіть борщ?
Цирк на дроті• 23 мая 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Женщина на службе у семьи
іронічна антитеза• 23 мая 2024
Ответ дляБесбардак
Так, вірно і користь і смак.
Бесбардак• 23 мая 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Так, вірно і користь і смак.
Здайте в лабораторію і зрозумієте, що не має ніякої різниці :) від слова взагалі :)
Все інше, то ваші власні забобони
Бесбардак• 23 мая 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Так, вірно і користь і смак.
Все інше, то ваші власні забобони
Чижик Пижик• 23 мая 2024
Ответ дляБесбардак
Полежать или вкусно накормить семью
іронічна антитеза• 23 мая 2024
Ответ дляЦирк на дроті
Женщина на службе у семьи
Ви мабуть вихопили з контексту)) Я вище розписувала, як живем і як готуєм. Я точно не на службі. І з чого ви взагалі взяли, що готують жінки? Чоловіки так само готують свіже і смачне.
Бесбардак• 23 мая 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Полежать или вкусно накормить семью
Ви думаєте не можна смачно погодувати родину і не стирчати цілий день на кухні? :)