Варена цибуля• 23 мая 2024
Сварка з мамою
Не розумію, що робити. Мамі вже 55+, розумію, що в такому віці все сприймається гостро, типу вона скрізь бачить якесь повчання над нею, хоча ніхто не повчає. Але не про це, нещодавно сталась сварка, винні обоє, трішки помовчали, останнім часом вибачаюсь тільки я, ну бо вона завжди ж права, а я така негідниця. Пішла на розмову з нею, сказала що так, я була неправа, але ти зі своєї сторони теж. На що вона мені сказала, що таке вона не приймає і не розмовляє далі. Хоча ще нещодавно вона не могла довго не розмовляти, завжди йшли на контакт. І після цієї відмови мені боляче і немає прагнення більше вибачатись із-за якихось дрібниць. Я була не права і треба пробувати ще, щоб чути відмови?
Варена цибуля
• 23 мая 2024
Ответ дляНЛОша
55+? Це ще молода жінка.
Я десь написала, що це старість? Вам легше стало від написання, що я куку? Покукуйте в іншому місці, жіночка
Варена цибуля
• 23 мая 2024
Ответ дляЧумачечая_
Не ведіться на маніпуляції , захоче сама звговорить
Дякую, я теж думаю, щоб перша вже заговорила. Сумно, що в такий жахливий час ще рідні виводять з себе
Бегущаяпо• 23 мая 2024
Чиста маніпуляція. 55+ взагалі не той вік , коли все гостро сприймається , це просто людина така маніпулятивна. Чим більше будете дозволяти сідати собі на шию, тим більше буде типу ’гостріше’ відчувати , по факту просто маніпулювати щоб ви перша йшли на зустріч і вибачались
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 23 мая 2024
Автор, если вы извиняетесь, то извиняетесь без условий.
А то у вас получается ’Извини меня, мама, но ты сама меня довела’.
Я такие извинения тоже не принимаю, так любит извиняться моя маменька, когда это происходит раз в 100 лет
Варена цибуля
• 23 мая 2024
Ответ дляSo_so
Ого. С мамой Вы тоже так общаетесь?
Ого, а як мені відповідати на нетактичність?
Тундиринда• 23 мая 2024
Ответ дляВарена цибуля
Вам правильно указали, что это еще вполне молодая, адекватная женщина и относитесь к ней как к взрослой, не приписывайте ей старческую деменцию. Считает себя правой, ок, пусть сидит одна, надеюсь, живете отдельно
Варена цибуля
• 23 мая 2024
Треба приймати свій вік! В 30 молода, в 40 теж, але вибачте далі ви вже дама у віці) і я ніде не сказала, що це старість. Половина коментарів взагалі не про ситуацію, а кожен побачив свій вік і почав обурюватися. Щоб поступити адекватно, треба не лити на мене свій негатив, а пройти повз, дякую))
Кашпо• 23 мая 2024
дальше будет только хожу, к сожалению... с возрастом обостряются все самые мерзкие качества характера. Моей маме 70 - я не могу долго с ней общаться
Ответ дляВарена цибуля
Не относитесь к маме как будто у неё возрастная деменция и научитесь себя корректно вести и у Вас с ней не будет конфликтов.
Варена цибуля
• 23 мая 2024
Ответ дляКашпо
Дякую за відповідь про ваш досвід
Смячиком• 23 мая 2024
Зі свого досвіду: мама сильна принципова жінка. Більше 3-5 днів не витримуємо разом. На поступки все життя йшла я (з років 10-12 добре памʼятаю свою походи з повинною).
Зараз мамі 67 і от тільки пару років ( після початку війни і їх окупації під Києвом) вона почала перша йти на контакт. До того вона могла мовчати і не телефонувати з тиждень-два, доки я сама її не наберу.
Але і я стараюсь не доводити до конфлікту, якась переоцінка у нас обох сталась - не варте воно жодного дня ’мовчанки’.
Але, автор, якщо все ж хочете відстояти кордони, то ваше слово повинно бути крапкою в розмові ( у мене ніколи так не виходило :))) завжди її слово було останнє).
Тому в кінці розмови кажете: ’Мама, я тебе люблю, але винною себе не вважаю. Якщо я тебе образила - вибач. Але ти мене також образила такими-то словами. Коли будеш готова розмовляти- набирай!’
Allein74999• 23 мая 2024
Ответ дляКашпо
Подтверждаю. То, что в 40 только зарождалось, в 70 прогрессирует вовсю. Не то, что долго не могу общаться, уже от вида одного трусит, бо щаз как откроет рот и все..,
Варена цибуля
• 23 мая 2024
Ответ дляСмячиком
Дякую за вашу відповідь і історію, скористаюсь порадою