Заикальница• 23 мая 2024

Родичі проти нашого переїзду

Давно вирішили з чоловіком продавати житло і переїжджати в інше місто. Раніше це обговорювали з батьками, з дідусем, все було нормально. З початком війни всі взагалі казали - треба вивозити дітей.
Зараз, коли я з чоловіком розказали, що продаємо житло , всі чоловіки , а це дідусь, мій батько і свекр, вони проти, майже скандали через це. Кажуть куди ви зібралися їхати, навіщо, де жити, що робити і тд тп.
Я вже незнаю що робити. Можливо я не права. Вже починаю сумніватися в своєму рішенні. Думала мама мене не підтримає, бо завжди вона така, але ні , мама навпаки підтримала. Свекруха також. Чого така істерика в чоловіків?!
Гидроусилитель руля• 23 мая 2024
Вам должно быть плевать на «родичів».
Василина Семеніч• 23 мая 2024
ваша семья это муж и дети
Начальник Анонимов• 23 мая 2024
А чому це вирішує сімейна рада?
Про які міста йде мова? Може ви з Тернополя в Харків зібралися, то зрозуміла істерика
оксюморон• 23 мая 2024
Не знаете , что делать?
А на основании вы (+ муж) принимали решение о переезде?
Цвірінь• 23 мая 2024
А чому вони проти ? Який аргумент?
автор Заикальница • 23 мая 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
А чому це вирішує сімейна рада?
Та ні, якраз навпаки. Не з Харкова, але близько. І збиралися у Львівську область.
Сімейна рада не вирішує, вирішую я і чоловік. Але мене збила зпантелику ця реакція чоловічої статі
автор Заикальница • 23 мая 2024
Ответ дляЦвірінь
А чому вони проти ? Який аргумент?
Та в тому то і справа, я не розумію. Почули що продаємо і почались просто крики ’навіщо ви це робите! Куди ви зібрались’
Цвірінь• 23 мая 2024
Ответ дляЗаикальница
То задайте питання їм у лоб - які аргументи, що нам їхати не слід? Не емоції, а саме аргументи.
А самі, не сумнівайтесь. Має бути не просто безпечніше, а і спокійніше.
автор Заикальница • 23 мая 2024
Ответ дляоксюморон
Не знаете , что делать?
Не дуже зрозуміла питання. Я з чоловіком давно хотіли переїхати. Потім війна, трохи плани змінились, зараз з´явилася можливість все зробити так як хотіли.
Можливо просто родичам здається що сидіти на місці зараз краще, спокійніше, а ми вважаємо інакше. Я не прив´язуюсь до житла
автор Заикальница • 23 мая 2024
Ответ дляЦвірінь
Дякую!
Чекаю поки вони заспокояться, нехочу розмов на емоціях. Та й спитаю
Зяблик протестант• 23 мая 2024
Ответ дляЗаикальница
Дякую!
Та в них деменція вже, не звертайте уваги
Шалена красуня• 23 мая 2024
Боятся, что вы им на шею сядете, ясное дело. Детьми будете нагружать, проблемами своими.
Сразу видно ’поддержку’ родни.
Перезжайте в другой город тогда.
автор Заикальница • 23 мая 2024
Ответ дляШалена красуня
Сразу видно ’поддержку’ родни.
Перезжайте в другой город тогда.
На шию не сядемо, навпаки вже якщо їм погано буде, то заберемо до себе.
оксюморон• 23 мая 2024
Ответ дляЗаикальница
И это заставило вас сомневаться 🙄
Взрослейте, перегрызайте пуповину, принимайте решение и несите за него ответственность.
Если вы приняли решение, значит все взвесили. Как на этом этапе можно начать сомневаться. Или тем более, зависеть от чужого мнения
Шалена красуня• 23 мая 2024
Ответ дляЗаикальница
Ну, я только предполагаю. Иначе какие причины?
автор Заикальница • 23 мая 2024
Ответ дляоксюморон
И это заставило вас сомневаться 🙄
Та вже давно рішення приймаються самостійно. Лише з чоловіком раджусь, бо ми сім´я.
Догодити всім не зможу.
Просто навіть не очікувала такої реакції
Автопортрет нурофена• 23 мая 2024
Ответ дляЗаикальница
На сколько упал рынок продажи в вашем городе?
автор Заикальница • 23 мая 2024
Ответ дляШалена красуня
Навряд би ми їм на шию сіли, бо живемо давно окремо.
Не уявляю причин. Ну дідусь можливо злякався , що ми поїдемо далеко від нього, але він не сам залишається.
НаливайКа• 23 мая 2024
Может пока вы рядом, есть хоть какая-то иллюзия, что все нормально. А когда вы уедете, эта иллюзия пропадет. Не претендую на истину, просто предположение
автор Заикальница • 23 мая 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Не так як в прифронтових. В нас більш менш спокійне місце.
Автопортрет нурофена• 23 мая 2024
Ответ дляЗаикальница
На сколько процентов?
автор Заикальница • 23 мая 2024
Ответ дляНаливайКа
Знаєте, я теж про це думала.
Готова забрати до себе батьків , але не хочуть.
Подтяжка• 23 мая 2024
Ответ дляЗаикальница
Делайте так, как считаете нудным. Вас же простестующие не содержат?
автор Заикальница • 23 мая 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
На сколько процентов?
Та я ж не агент нерухомості. Яка різниця ?
автор Заикальница • 23 мая 2024
Ответ дляПодтяжка
Ні, ми не на утриманні інших
Мама Карло• 23 мая 2024
Ответ дляЗаикальница
Знаєте, я теж про це думала.
У мене свекр теж був проти нашого переїзду, так і сидить досі у Донецькій області. Свекруха з ним, їй дуже страшно. Був страшний скандал, як ми виїхали.
Гомосноб• 23 мая 2024
Ну от тому ми спочатку купили квартиру, а потім всім про це сказали.
автор Заикальница • 23 мая 2024
Ответ дляМама Карло
Співчуваю((
Літніх людей важко переконати((
Я вважаю, моя задача , переживати за дітей в першу чергу.
автор Заикальница • 23 мая 2024
Ответ дляГомосноб
Правильно зробили! 👍
Я таке підтримую.
У нас просто зараз виходу не було, треба було заздалегідь розповісти
Едимнаморе• 23 мая 2024
Два взрослых половозрелых человека с детьми спрашивают разрешения родственников на продажу недвижимости и переезд ...

Вы все свои телодвижения с родственниками до 7 колена согласовываете ?