Заикальница• 23 мая 2024

Родичі проти нашого переїзду

Давно вирішили з чоловіком продавати житло і переїжджати в інше місто. Раніше це обговорювали з батьками, з дідусем, все було нормально. З початком війни всі взагалі казали - треба вивозити дітей.
Зараз, коли я з чоловіком розказали, що продаємо житло , всі чоловіки , а це дідусь, мій батько і свекр, вони проти, майже скандали через це. Кажуть куди ви зібралися їхати, навіщо, де жити, що робити і тд тп.
Я вже незнаю що робити. Можливо я не права. Вже починаю сумніватися в своєму рішенні. Думала мама мене не підтримає, бо завжди вона така, але ні , мама навпаки підтримала. Свекруха також. Чого така істерика в чоловіків?!
автор Заикальница • 23 мая 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Два взрослых половозрелых человека с детьми спрашивают разрешения родственников на продажу недвижимости и переезд ...

Вы все свои телодвижения с родственниками до 7 колена согласовываете ?
Я десь писала про те що ми запитували про продаж?!
Я їх перед фактом поставила. Про реакцію їх пишу
Цвірінь• 23 мая 2024
Ответ дляЗаикальница
Дякую!
Чекаю поки вони заспокояться, нехочу розмов на емоціях. Та й спитаю
Ви для себе головне розділіть. Що є емоції, а є конструктив. Якщо конструктиву у них нема, то і дослуховуватись нічого, а як з´являються сумніви, то це Вас просто розкрутили на емоції. Все буде добре!
Цвірінь• 23 мая 2024
Ответ дляМама Карло
У мене свекр теж був проти нашого переїзду, так і сидить досі у Донецькій області. Свекруха з ним, їй дуже страшно. Був страшний скандал, як ми виїхали.
А які були його аргументи? Чим, на його думку, Ваше рішення було поганим?
Файна пані• 23 мая 2024
Ответ дляЗаикальница
Та в тому то і справа, я не розумію. Почули що продаємо і почались просто крики ’навіщо ви це робите! Куди ви зібрались’
Вам що, 15? Навіщо ви слухаєте родичів? Чи ви всі разом живете і переїжджати будете?
оксюморон• 23 мая 2024
Ответ дляЗаикальница
Но их реакция вас дестабилизировала
«Не знаю що робити» «можливо я не права» «починаю сумніватися в своєму рішенні»

Эту ситуацию родственники примеряют на себя: «куда, зачем, где жить, что делать». Им непонятно и не хочется - они и остаются где были. У вас же есть ответы на вопросы, вас не страшат перемены, поэтому вы переезжаете. А муж что, тоже теперь сомневается в правильности принятого решения?
автор Заикальница • 23 мая 2024
Ответ дляоксюморон
Но их реакция вас дестабилизировала

Чоловік якраз мене приємно здивував, бо до цього мав маленькі сумніви, а сьогодні сказав ’ну то ж не їм вирішувати, ми все вирішили’.
Знаєте , мої сумніви то мабуть навіть не через родичів, а через все те що коїться у нас в країні. Всеодно страх відчуваєш перед чимсь серйозним, хтозна як воно буде.
Аби ж хто сказав як буде правильно.
автор Заикальница • 23 мая 2024
Ответ дляФайна пані
Давно всі окремо живемо.
оксюморон• 23 мая 2024
Ответ дляЗаикальница
Аби ж хто сказав як буде правильно.
Никто не знает, как правильно
Расставьте приоритеты и действуйте
У каждого варианта есть + и -. Выбирайте то, в чем больше преимуществ или они більш вагомі
Файна пані• 23 мая 2024
Ответ дляЗаикальница
Давно всі окремо живемо.
Тоді пора сепаруватись від батьків, і тим більше всіх інших родичів. Думайте про свою сімʼю, про свою дитину, де їй буде краще. Родичі дорослі люди, можуть мати свою думку, не сприймайте це близько до серця
Мама Карло• 23 мая 2024
Ответ дляЦвірінь
Скоро все закінчиться, а ми тільки гроші прокатаємо.
автор Заикальница • 24 мая 2024
Ответ дляМама Карло
О, мій батько те ж саме сказав, що ми гроші потрапимо та і залишимось ні з чим