Просериарила молодость• 23 мая 2024
Коли йду кудись з чоловіком,всі на нього дивляться
Кареглазий смуглий брюнет,високий,спортивна статура.
Я розумію, що проблема в мені, мене це бісить, нічого не можу з собою зробити.
Мене це тупо злить.
Як не звертати на це уваги?
З психологом працювала, 5 консультацій нічого не дали
Мене це тупо злить.
Як не звертати на це уваги?
Щедрик• 23 мая 2024
Ответ дляСкромняшка
Справа не в чоловікові, а як Ви ставитесь до цього. Маю подругу, вона повернута на своєму Міші, а він ну здоровило 195 см, 130 кг, але чорнявий, бровастий, окастий, руки як лопати. Вона його шалено кохає, і кожна, хто дивиться на нього, це вже її жертва, бо всі хотят її Мішу. Всі про нього думають і мріють.
За роки шо вона з ним, я з ним спілкувалась двічі по телефону, бо тупо сцю, шо вона вирве мені волосся. Цього року Міша мене набрав, Ви не уявляєте, який я мала стрес. Спочатку я його не впізнала, а як впізнала, то вже уявила, що я лиса десь в канаві.
Отаке кохання.
Ой йо... Я тааак давно не ржала))))
Аноним Советчик• 23 мая 2024
Ответ дляСкромняшка
Отаке кохання.
Боже, бєдний Міша. А шо він від вас хтів? Безсмертний чи шо?
Скромняшка• 23 мая 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ви так смішно описали 😹😹
Дякую, але то все правда. Фото додавати не буду, бо ще а)хтось впізнає б)закохається в Мішу і шо потім? Будуть усі бідні, лисі і розкидані по канавах.
Маю ще одну історію про цю шалену любоу, але, наступного разу. Ріально очкую писати.
Правильно_Валерчик• 23 мая 2024
Ответ дляСкромняшка
Ой, ні, дякую, я й так практично лиса і без вашого Міші))
І в канаву не хо😹😹
Скромняшка• 23 мая 2024
Ответ дляЩедрик
Ой йо... Я тааак давно не ржала))))
Чесне слово!!! Фото Міші не просіть, бо там пипець який павич-красавчік. Переживаю за Вас. Зі слів подруги, усі обсцикаються від бажання просто побути з ним поряд, розумієте. Я коли з ним поруч, я тупо хочу додому, бо мені страшно і хочеться помити очі від тієї краси. Випити грам 300, в душ і почитати отче_наш. Особливо останнє, взагалі-то я атеїстка. Розумієте? Таке воно, блін, кохання.
Щедрик• 23 мая 2024
Ответ дляСкромняшка
До речі, Міша цей мабудь парень із села? Я вгадала? Має авто і домашнє господарство.
Скромняшка• 23 мая 2024
Ответ дляАноним Советчик
Історія така, Міша добре митикує в техніці, я обирала ноут і випадково, от, чисто співпадіння сказала про це подрузі. НЕ ЗАБУВАЕМ, там кохання і поооовне взаімобазікання про всьо... Так от, вона йому каже, що Жозефіна (тобто я) шукає ноут, поділилась з ним моєю проблемою і він вирішив мене набрати і допомогти обрати гаджет. Поки спілкувалась, піднявся кортизол, відчувала це спинним мозком, вдома побачила сиву волосину. Отакої...
Скромняшка• 23 мая 2024
Ответ дляЩедрик
Як Вам сказати, він з містечка-супутника Києва (не буду писати яке саме, бо як мене вичислить його жінка і моя подруга, буду я бідна) так і авто має і до господарства руки стоять, бо руки як лопати.
Щедрик• 23 мая 2024
Ответ дляСкромняшка
А ну то дійсно, таки він їй цінний екземпляр, бо ж всіх конкуренток відганяє від нього.
Плакулька• 24 мая 2024
Ответ дляПапобус
Та нє, там бариня з алабаєм теми строчила, шо вона гуляє, а на алабая всі дивляться )))
А її чоловік перелякався і втратив свідомість від того, що підійшов до алкаша на лавці, а той зашевелився)))
Я цю тему ніколи не забуду)))
ЕлькиПальки• 24 мая 2024
Ответ дляСкромняшка
Отаке кохання.
😂😂😂😂
Дайте фотку Миши хоть посмотрим на этого красавца
Гостра на язик• 24 мая 2024
Автор, это была не я. Я блондинов люблю, арийцев. Вашего цыгана и даром не надо
Папобус• 24 мая 2024
Ответ дляПлакулька
Я цю тему ніколи не забуду)))
О дааа
Скромняшка• 24 мая 2024
Ответ дляЩедрик
Так і є
Плакулька• 24 мая 2024
Ответ дляГостра на язик
Я відчуваю спинним мозком ( аж грібень дибом став на хребті) , що автора чоловік, це мій коханець. Зовні один в один, і опис автора про себе теж співпадає. Він казав, що дружина дуже ревнива і ходила до псіхолога з приводу цього.
Автор, не переймайтеся, я його не заберу, тільки користуюсь , як коханцем.
Скромняшка• 24 мая 2024
Ответ дляЕлькиПальки
😂😂😂😂
Ні. Не просіть, я не можу. З мого боку це буде ’дуже нєлєпое самовбивство’.
woman Warrior• 24 мая 2024
не повезло вам, автор.У людей глаза есть,они всегда куда то смотрят.
И похоже, у вас проблема.Не с глазами.
woman Warrior• 24 мая 2024
Ответ дляАноним Советчик
бедный Миша хтел на волю)
Кнопус• 24 мая 2024
Ответ дляЧавонадо
А у нас и на мужа, и на меня пялятся
Я спокойно, а муж психует - чё на тебя пялятся?)
Странная реакция мужа, обычно, они гордятся, когда на жену смотрят и ей восхищаются.
Скромняшка• 24 мая 2024
Ответ дляwoman Warrior
бедный Миша хтел на волю)
Може і хтів на волю, але ж не через мій труп?
Я досі згадую з ним телефонну розмову, як я заїкалась (бо вже такого собі в думках накрутила).