24 мая в 00:21

Підвищений показник MPV

Доброго вечора! Можливо тут є лікарі. Я вже на нервах. Зауважила, що у малої 9 років погано зупинялася кров при порізі пальця. У стоматолога не могли зупинити кров довгенько після уколу анастезії. Здали аналіз крові MPV - 10,7( норма 7,4-10,4). Я вже поначиталася 😭… напишіть хто в темі, чи це велике перевищення. Буду вдячна за будь яку інформацію🙏
Сумчатая кошка 24 мая в 00:59
Автор, есть мнение, что верхняя граница нормы 11.7. Кроме того, этот показатель изолированно не рассматривается как предиктор тромбоцитопении -
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC77101...

Для начала можно переделать исследование в другой лаборатории
автор Вилами по воде 24 мая в 01:01
Ответ дляСумчатая кошка

Дякую за ваш коментар! Звичайно переробимо і завтра до лікаря. Але мене вже трясе. Бо дійсно є проблема з зупинкою крові. Але всі показники інші в нормі.
Сумчатая кошка 24 мая в 01:03
Ответ дляВилами по воде
Вероятно, стоит показаться гематологу, чтобы снять вашу тревогу
автор Вилами по воде 24 мая в 01:04
Ответ дляСумчатая кошка
Так і зроблю! Ще раз дякую🙏