Конфиденциальность• 23 мая 2024
Хелсі
Можна іти по одному направленню до двох лікарів чи воно вважається вже використаним? В програмі пише діюче, другий лікар не може відмовити якшо побачить що були на консультації?
Конфиденциальность
• 23 мая 2024
Ответ дляВельшановна
Два лікаря це, наприклад, лор і рентгенолог? Чи хірург і окуліст?
Ні одна спеціальність
Вельшановна• 23 мая 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Система пропустита запис
Пропустила, бо воно непогашене.
Прийдете до першого, він його закриє і у другого воно вже будете нечинне
Застряла• 23 мая 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Система пропустита запис
Ви питали про піти, а не записатися. Звісно, запишетесь, бо ваше направлення дійсне. Воно стане недісним після першого візиту.
Конфиденциальность
• 23 мая 2024
Ответ дляЗастряла
Після першого візиту пише що воно дійсне і пускає записатись знов, воно ніяк не анульовується в системі
Обстановщица• 23 мая 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Ні одна спеціальність
Одне електронне направлення до одного вузького спеціаліста. Двох державних, наприклад, хірургів по одному направленню не відвідаєте.
ОйЙой• 23 мая 2024
У меня по одному направлению консультация двух специалистов, рентген и анализы.
Радість моя• 23 мая 2024
Ответ дляОбстановщица
Не знаю. Мені педіатр виписувала одне направлення на двох спеціалістів, до лора і й для аллерголога. Я спочатку подзвонила й записалася до лора, а потім через тиждень подзвонила до регістратури й записалася до алергологп по однаковому номеру. Педіатр мені зразу сказала, що я вам випишу два направлення за одним номером
Самая СоветЧиваЯ• 23 мая 2024
Не можна, бо система не пропустить вас, як пацієнта. Лікар же вносить номер направлення. Але він видає після прийому інше, може по ньому можна. Спробуйте
Конфиденциальность
• 23 мая 2024
Ответ дляОйЙой
Спеціалісти одної сфери?
Самая СоветЧиваЯ• 23 мая 2024
Ответ дляРадість моя
Бо там коди є. І водному направлені може бути декілька обстежень.
Обстановщица• 23 мая 2024
Ответ дляРадість моя
В одному направленні два різних за спеціалізацією лікаря - може бути.
Не може бути одночасно в одному направленні до двух хірургів чи до двух лорів.