Задолбулька• 24 мая 2024
Що у вас завтра на обід і вечерю?
Що будете готувати? А у вас завжди на вечерю щось інше, ніж було на обід? Чи те саме
Мию чакри щоденно• 24 мая 2024
Дожить бы :(
Обедаем все , кроме ребенка , на работах. На к как Дин я ем суп. Иногда еще мяско или котлету с салатом. Или просто салат.
Чижик Пижик• 24 мая 2024
На обед зелёный борщ, на ужин молодая картошка с куриной котлетой и овощной салат, на десерт мороженое и желе.
Яичница с беконом• 24 мая 2024
Не знаю.
В холодильнику є домашній кисломолочний сир( робила учора),є полуниця-це буде сніданок
Є зелений борщ,відбивні і купа зелені різної
Гуляю босоніж• 24 мая 2024
Завтра вихідний, тому зроблю сирники, курячі шніцелі, молодої картоплі зварю з кропом і маслом, зроблю салат з свіжих овочів, компот з м´яти і полуниці, і, можливо, чебуреки посмажу, але це не точно.
Атятя_тётя• 24 мая 2024
Гречка, куриная отбивная и салат из молодой капусты. На завтрак или ужин подарю гренки.
Атятя_тётя• 24 мая 2024
Не хочу тему создавать, задам здесь свой ужасный вопрос: кто-то ел сухой корм для кошей премиум-класса? У меня анемия, недостаточное количества белка в питании и тут промелькнула у меня такая шальная идея делить корм с кошкой)) Давно пила протеин- противный, сладкий и плохо размешивался.
Протру пилюку• 24 мая 2024
Обед: хлебцы, тунец с майонезом, огурец
Ужин: пюре, сосиски-гриль
Обед и ужин всегда отличается , да
А шо??
Ужин: пюре, сосиски-гриль
Обед и ужин всегда отличается , да
А шо??
Сама не знаю• 24 мая 2024
Борщ, макароны з авокадо і черрі, оладки. Це було сьогодні і буде завтра.
Байрактара• 24 мая 2024
Морозилку буду разгружать ) все-равно она скоро накроется, с этими отключениями
Звездолётчица• 24 мая 2024
Сьогодні - каша ячка, гомілки смажені і салати з капусти і олів´є.
Завтра запечу бедро з індика (маринується вже), сир з часником і кропом в салатному листі і картопля.
СпайдерВумен• 24 мая 2024
Ответ дляЗвездолётчица
В чому маринуєте і як запікаєте індиче бедро?
Звездолётчица• 24 мая 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Еммм... У мене аджика залишилась з минулого року, ота шо з перцю, горіхів і часнику))), то в ній валяю бедро, добавить можу ще сметани або ложку майонезу і на наступний день в фольгу і в духовку. В кінці додаю на низ трохи гарячої води, а фольгу відкриваю.
Не пириживай• 24 мая 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Дожить бы :(
Харьков?
ПП-шница• 24 мая 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Лучше протеин для спортсменов попейте
Ласую колобками• 24 мая 2024
на обед будет борщ,ужин не знаю еще
Всегда разное,не могу есть дважды в день одно и то же (если это не шашлык 😁)
СпайдерВумен• 24 мая 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Дякую!
Шукаю стакан• 24 мая 2024
На завтрак ничего.
На обед блинчики с вареньем.
На ужин макароны с аджикой.
Сегодня блинчики на обед и картошка на ужин.
На обед блинчики с вареньем.
На ужин макароны с аджикой.
Смешнюча• 24 мая 2024
в обід я на роботі, буде гречка з куркою та салат помідор,огірок,сметана
на вечерю спагетті з консерв.тунцем та овочевий салат
Гербарія сушу• 24 мая 2024
Вчора приготувала котлети, запіканку з сиру , куфіле в сметанній підливці. Салат з зелені різної, помідор, редиска, авокадо. Сьогодні ще купимо курку, запечу на вихідних, та скумбрію на шпинатовій подушці. З гарнірів Картопля та каша. Ще якийсь суп треба, мабуть буде зелений борщ з молодого щавлю. Якось так