Всі вже бачили інтерв´ю біженки з України, де вона висловилась за максимальне продовження війни, бо з її закінченням вона втратить статус і виплати?
Я із розумінням ставлюсь до людей, які були вимушені покинути Україну через руйнування житла, або непереборні обставини, але, щоб так цинічно - навіть мене вразило.
OlenaMriya• 24 мая 2024
Она просто сказала правду , как ей выгодней
Если бы потеряла родных, кров.. Вряд-ли она бы так щебетала
OlenaMriya• 24 мая 2024
Ответ дляМарфа-Краса
Скажіть що це жарт?(
Надо было посмотреть на её ногти и губы
Тогда бы и вопросы отпали
Графиня Шезвездицкая• 24 мая 2024
Однажды, приехав в одну структуру по рабочим делам , увидела, что стоит очередь за продуктовыми наборами
Одна глубоко пожилая женщина вдруг сказала: как хорошо,что война. Я столько продуктов насобирала.
Ольга-f5e3• 24 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Надо было посмотреть на её ногти и губы
Тогда бы и вопросы отпали
А где посмотреть?
OlenaMriya• 24 мая 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Жаль эту женщину
Что для неё продукты оказались высшей ценностью
Графиня Шезвездицкая• 24 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Жаль эту женщину
Для меня это было шоком.
Марфа-Краса• 24 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Надо было посмотреть на её ногти и губы
Тогда бы и вопросы отпали
Психічно хворі люди! Нормальна такого не скаже(
Colombina.• 24 мая 2024
Ответ для__Jane__
То давайте будемо читати/ слухати/ переказувати всі діалоги всіх хворих людей?
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 24 мая 2024
Я особисто знаю сім´ю, яка теж не проти, бо як багатодітна має хороші виплати, машину змінили, діти отримують освіту. Бо без виплат хз чи потягнуть. Без війни приймаючу державу тяжко розводити на всякі пільги. Це одна, а скільки таких? Хто хотів і планує залишитися, вже давно не залежить від виплат.
Марфа-Краса• 24 мая 2024
Ответ дляvinika
Нет. Я такое с 2014года слышала от пенсов
А в них яка вигода з війни? В 2014 хіба ЕС оплатила біженцям?
Марфа-Краса• 24 мая 2024
Ответ дляvinika
Пенсии тогда от Украины, от русни, жрачка от ахметки
Продажні шкури( а те що скільки людей гинуло(
Natalie 81• 24 мая 2024
Ответ дляNatal_ka91
Что за обычных людей говорить,тут вся Влада против,а то от кормушки сразу уберут