Я_уеду_жить_в_Лондон!• сегодня в 07:01
Книги російською
Потрібно продати книги російською мовою
Порекомендуйте де можна розмістити на продаж, в основному на публікації не приймають такі книги
Смурфетта• сегодня в 08:36
Ответ дляМетелики на душі
Так точно. И даже не жаль этих людей, вот честно. Люди сами свой выбор делают
Зараз люди читають дуже мало паперових книжок, тим більше класиків. Для чого дома тримати зайве? Раніше тримали бібліотеку , бо читали всі, в громадських бібліотеках був дефіцит цікавих книг. А зараз є інтернет, є електронні книжки.
Цигарний шланг• сегодня в 08:37
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Російською?
Здесь не пробывали? Срочно не получится.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• сегодня в 08:38
Ответ длядолой_лама
Автор,а вы вообще пробовали искать? Такое ощущение,что вы жертва телемарафона,там только крутят ,что на русском никому ничего не надо, и все русскоговорящие подмялись под украиномовных.
Який телемарафон? Ой, я вас прошу ... бачу г групах заборонено продавати, думала спитати тут може хтось має групи де не заборонено. Не починайте. Я всю ніч не спала і так тиск високий
Смурфетта• сегодня в 08:38
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Та ну, не выбрасывайте. Попробуйте продать или отдайте, если вам не нужны
От я читала, мені і то не дуже цікаво було ,що по шкільні програмі , ні син, ні донька навіть тими книжками не цікавилися, в них вже була інша шк.програма.
САМ_ТАКОЙ• сегодня в 08:40
Ответ дляПугачиха
Це ж потрібно бути такими убогими щоб за російські книжки ще й ціни набивати. Я якось як відкрила цей треш, що з безвибірʼя старшому 10 років тому купувала(бо нормальне знайти було майже не можливо), то жахнулася. Куди дивилися мої очі. Менша дитина ці книги не побачить.
Жаль
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• сегодня в 08:40
Ответ дляМетелики на душі
Что за книги у вас? Я скупаю книги
Романів багато, художньої літератури
Дверной_Проем• сегодня в 08:40
Ответ дляСмурфетта
Я читаю электронные только потому что бумажные очень дорогие, а читаю я много. Но, мои любимые : Пушкин, Лермонтов, Булгаков, Дюма, Стивенсон, Ремарк( и еще несколько писателей) стоят в бумажном виде, это очень классно открывать бумажную книгу.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• сегодня в 08:40
Ответ дляsvetik1275
Автор, напишите мне, пожалуйста, какие есть детские
Сьогодні подивлюся і напишу вам
Цигарний шланг• сегодня в 08:40
Ответ дляАлесс
’Книга о вкусной и здоровой пище’ нету?
Здесь точно есть.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• сегодня в 08:41
Ответ дляДама с заначкой
а що є Толстого, куплю
Напишу сьогодні
Дякую_аж_підскакую• сегодня в 08:41
Ответ дляДуняша
По суті-що за книжки?
Технічна література продається.Дитячі книжки російською нікому не потрібні.Точніше одиницям
Художня література трохи краще,але те ж саме приблизно.Виставляйте в продавайте якщо хочете.
Шутить изволите?
Детские книги на русском пользуются огромным спросом и так как дефицит, то цены на них в 2-3 раза дороже аналогичных на украинском языке
Гигиенишвили• сегодня в 08:41
Ответ дляПугачиха
Фу каеая вы
Смурфетта• сегодня в 08:42
Ответ дляДверной_Проем
Ну, для чого мені тримати поезію Пушкіна видання 80х років, коли вона є в електронному варіанті?
Цигарний шланг• сегодня в 08:43
Ответ дляСмурфетта
Такі були часи, я ще пам´ятаю, хто б купував ті труди кпрс? А так хочеш купити цікаву книжку, купиш+ в навантаження якусь пропагандиську
Кому - то эти труды дали путёвку в жизнь, после обучения.
Смурфетта• сегодня в 08:43
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Шутить изволите?
Тому в мене було багато україномовних дитячих книжок.
МаргариткаW• сегодня в 08:44
Ответ дляБлагоуханочка
В мене російськомовні діти але книги чи п´ють виключно українською
Удалено администрацией...
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• сегодня в 08:44
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я теж так думаю, для чого їх викидувати на смітник? Шкода, може хтось читати буде
САМ_ТАКОЙ• сегодня в 08:44
Ответ дляСмурфетта
Поверьте, много есть людей, которые будут и хотят это читать.
Смурфетта• сегодня в 08:44
Ответ дляЦигарний шланг
Якого обучєнія? Планам на майбутню пятирічку?
Пугачиха• сегодня в 08:46
Ответ дляГигиенишвили
Фу каеая вы
А ви уявляєте єврейську матір, яка в 1943 шукає німецькі казки щоб читати на ніч своїм дітям? Складно правда? А чому? Ким тоді вважати українську мамку, яка намагається з руками увірвати російську книгу? Таки я права.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• сегодня в 08:45
Ответ дляЦигарний шланг
Дякую
Цигарний шланг• сегодня в 08:45
Ответ дляСмурфетта
В мене є, але не продаю. Тримаю як колекційне видання не більше, прочитала її, нічого особливого.. Є набагато цікавіші
В тамті роки, була актуальною.
Зараз продукти інші.
САМ_ТАКОЙ• сегодня в 08:45
Ответ дляСмурфетта
Моя дочь читает только бумажные книги. Книжные магазины ее слабость. Не все любят электронные книги.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• сегодня в 08:46
Ответ дляДверной_Проем
В мене такого дуже багато
Дверной_Проем• сегодня в 08:46
Ответ дляСмурфетта
Вам- не знаю. А мне нравится запах книг, нравится шелест страниц, нравится, просто ощущение держать книгу в руках. Я написала про себя и, учитывая цены на хорошие книги, я такая не одна.
Смурфетта• сегодня в 08:46
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Чого тоді не купують на охл?. В мене довго висіли англомовної книжки часів союзу для школярів на охл. Такі не продала
Пригаю-цибаю• сегодня в 08:46
Ответ дляБідося
Удалено администрацией...
Самый адекватный ответ