Marie-Antoinette2• 24 мая 2024

хутін готов припинити війну

в Україні шляхом переговорів про припинення вогню, які визнають нинішні лінії фронту, — Reuters

Що скажете?
Тре домовлятися, чи треба далі воювати до кордонів 91?
Результат:
вже голосів: 1535
985 (64.17%) треба домовлятися
379 (24.69%) інший варіант
171 (11.14%) до кордонів 91
vikohka• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Ні, не відкрита. Вона так і не відповіла ким і на яких фронтах воює її 53 річний чоловік і де вона бере кожного місяця 7 тис у. о. на прожиття в США.Може ці речі взаємопов´язані.
потому, что, нe всeм нужно знать, гдe служат нeкоторыe мужчины.

Begi -d913• 24 мая 2024
Ответ дляМонашка в миру
Ні, краще закатованим в підвалі, бо лишились чекати коли пуйло врятує
И.е. вариант не умирать вы в принципе не хотите рассмотреть?
Renesmeе 16• 24 мая 2024
Ответ дляНаталія-Ната
Заморозка конфликта тоже хороша, если есть желающие стеречь границу. То есть должны выделяться деньги на зп тем кто захочет так работать, как вахтовый метод, оружие должно пополняться, хотя бы как-то, и людям платить за то что они охраняют нас. Это все возможно, но наше правительство скорее слишком жадное и положит себе деньги в карман, чем на нашу защиту будет тратить.
Аха ха🤣 я валяюсь. Тобто всього навсього потрібно стерегти кордон? Дуракі ті Нати, якісь союзи, озброєння.
LudaSHS• 24 мая 2024
А вообще меряться кто куда выехал, и кто куда кого посылает, это прелестно.
В духе советчицы. Цап царап
Чомучка• 24 мая 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Якщо правильно використати час - підписати гарантії безпеки, типу НАТО, закупити - розробити озброєння, а не все на барабани та дороги. То русня десять раз подумає чи нападати ще раз
Ага-ага, парашка ж саме на цих умовах і заморозить конфлікт) А можна цитати де вона це пропонує?)
mymoly• 24 мая 2024
Ответ дляSvetljachokkkk
Ху#ло завжди бреше. Крапка.
Це все що потрібно про нього знати.
Хто вам заважає брехати
Миззери• 24 мая 2024
Ответ дляkitty cat
Ну посмотрите сколько тут топит за продолжение войны. Интересно, они своих дочек и сыновей уже к этой войне приготовили или просто лицемерят ? Чужими руками можно и на диване повоевать
Я считаю что то кто за продолжения должен идти по умолчанию вне зависимости от пола и статуса
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
Наївна така) ті тварі за рік-два назбирають сил і підуть далі. Ну ви хоч зможете за цей час змитися в Аргентину)
Ви пропонуєте померти зараз, а то вони вб´ють нас через рік два. Ви сама гуманність і людяність.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляBegi -d913
Мне вообще никто не мешает, потому как я против мобилизации, а вот почему вы чужих отправляете, а своего т себя вывезли и считаете важнее других таки вопрос
НАдА було в 22 з квітами зустрічати і було б як в Криму?
Військовим від Харкова також відступати? Ви ж проти мобілізації, а я проти, щоб гинули дарма військові.

lilu1990• 24 мая 2024
Ответ дляМонашка в миру
Звичайно що зайде і знов зненацька коли менше всього цього чекатимемо.
Як може хоч хтось зненацька хоч кудись зайти тепер?
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Ви мабуть не в курсі, я постійно пишу з окопу
Фото окопа давайте
Begi -d913• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Надо было решать территориальные вопросы политикам в кабинетах. Я тоже против того, что бы вообще кто либо погибал.

А вы скорее за, если поддерживаете мобилизацию.
Миззери• 24 мая 2024
Ответ дляdiamond_shop
вам за кордоном норм? чого ви вирішуєте що тут має бути? повертайтеся, поговоримо
Так я и не решаю , я за то что бы украинцы в Украине решали
Но по моему мнению лучшего момента для переговоров не будет , у вас может быть другое мнение и вы можете быть согласны воевать годами
Renesmeе 16• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Фото окопа давайте
Хвилинку
lilu1990• 24 мая 2024
Ответ дляLudaSHS
В духе советчицы. Цап царап
Вибачте, але світовідчуття виїхавших набагато відрізняється. Їх взагалі слухати не варто

Це умовна Марія Антуанета яка радила замість хліба їсти піроженки

Грубо кажучи
Миззери• 24 мая 2024
Ответ дляJulia -e9ee
Хоть бы у народа спросили, почему решает только верхушка, которой война выгодна...эх
Да, это то чего я именно хочу , что бы люди (живущие в Украине ) сами решили
Пока это решают те кому выгодно это будет продолжатся годами к сожалению (
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ дляЧомучка
І як надовго?)
Якщо люди на рік довше проживуть це гірше, ніж вони зараз загинуть?
Наліво_ні• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Є така приказка - вмри ти сьогодні, а я завтра.. хоч пару років поживете?), а Аргентина вам що, не підходить?
Миззери• 24 мая 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Чим краща, в 22 без Херсону, Харківської області, без власних повітряних і наземних дронів.
Когда отвоевали Херсон надо было соглашаться на переговоры а не уложить десятки тысяч украинцев в землю

Миззери• 24 мая 2024
Ответ длянинель 1919
забіли про любимую байку ф16
То что меня уже триггерит , как и нато и ЕС
lilu1990• 24 мая 2024
Ответ дляМиззери
Це мають вирішувати тільки солдати зсу
Renesmeе 16• 24 мая 2024
Ответ дляМиззери
А Була пропозиція?
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляBegi -d913

Так, а в 14 і 15 що то будо? Домовленості ж підписані. І? Де ті домовленості?
Кацапи наростили силу і прийшли. Тепер вони точно знають, що з квітами не зустрінуть тому воєнку розкачегарили на повну, щоб мирних домовленостей дотримуватись?
Цікаво, ви справді така наївна, чи на зарплаті?
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Хвилинку
Яка ви дотепна. В дусі 95 кварталу))
KrupinkaSs• 24 мая 2024
Ответ дляRenesmeе 16
А Була пропозиція?
А з нашої була?
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
Яка Аргентина?
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляKrupinkaSs
А з нашої була?
Удалено администрацией...
Монашка в миру• 24 мая 2024
Ответ дляBegi -d913
Нуто я ж питала вище щр всім виїхати щоб не вмерти? Бо якщо ми залишимось, нас все одно знищать. Це чмо ж неприховує свою мету деукраїнізацію. Нє ну звичайно всякі колаборанти чи в кого курячий паспорт в рукаві житимуть. Але не доя всіх це є життя.
Begi -d913• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так пока мы соблюдали и было все ок максимально. Они или мы нарастили силу? Пашка в 14 могла нас взять спокойно, тогда ничего не было, в сравнении с 22.

Я просто думаю своей головой и мне не выгодна война.
KrupinkaSs• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Це прям в дусі нашої дипломатії.