в Україні шляхом переговорів про припинення вогню, які визнають нинішні лінії фронту, — Reuters
Що скажете?
Тре домовлятися, чи треба далі воювати до кордонів 91?
Що скажете?
Результат:
вже голосів:
985 (64.17%)
треба домовлятися
379 (24.69%)
інший варіант
171 (11.14%)
до кордонів 91
Ответ дляНаліво_ні
Ви впевнені, що якщо ви зараз сядете домовлятися, через якийсь час - рік, два, п´ять- знову не почнеться війна? Між 14м і 22м вісім років
Оце знову підуть через рік, два, п´ять мені нагадує секту, де люди не задумуючись повторюють вбиті в голову постулати.
Renesmeе 16• 24 мая 2024
Ответ дляLudaSHS
Час назад писала так
И не нам то все
А тут на форумі кажуть навіщо той саміт, лише гроші потратити, а самі ось як працюють…))
Монашка в миру• 24 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Ні, не може бути. У Ізраїлі заходили групи газівців або на мотоциклах, або пішки, або на легкових з мінімальною кількістю зброї
Технології не стоять на місці. Як то кажуть на кожен замок знайдеться відмичка. Нас теж можуть обвалити, заглушити сигнал, відволікти увагу іншим.
Begi -d913• 24 мая 2024
Ответ дляМонашка в миру
Люди вертаються, бо такі ж наївні як і ви. Невже не пам´ятаєте скільки разів за період ато домовлялися про припинення вогню і все одно нас обстрілювали. Та навіть на початку війни скільки раз оголошували про гумкоридор, що вивезти цивільних, завезти продукти, воду і чим закінчувалося? Це все брехня ті їхні обіцянки. І ніхто не заставить ту сторону їх дотримуватись.
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляLudaSHS
Час назад писала так
И не нам то все
Благодатне місце і купа корисних ідіотів. Кацапи радіють
Renesmeе 16• 24 мая 2024
Ответ дляBegi -d913
Удалено администрацией...
А я знаю що до 2014 там не було військових дій, доки раша не прийшла
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Пропонуєте торгуватись? Харків і Одесу , які рюзькі міста🤦🏻♀️, теж здаєм?
А Херсон з Запоріжжям повністю, бо хуйло в Конституцію записав, чи частину?
До речі, на початку війни, під час перших переговорів, ніяких Херсона і Запоріжжя він не вимагав
Ответ дляМонашка в миру
Ну коли біля якоїсь точки збирається якась кількість техніки, то це помітити можна. Якщо мозги не пропиті. Важкої техніки а не мотоцикли як у газівців
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляBegi -d913
Удалено администрацией...
Як там писала «Красавіца». Маю законне право.
Ответ дляPiracanta
А ви із сєкти - зупинимося у Криму, потім у Донбасі, потім у Харкові, потім у Одесі, Дніпро, ну вже і Київ..а люди по півроку ще проживуть
Монашка в миру• 24 мая 2024
Ответ дляBegi -d913
Удалено администрацией...
А, ну якщо не з окупації обстрілювали, то з вами все ясно
Begi -d913• 24 мая 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляBegi -d913
Удалено администрацией...
Україна обстрілювала мирних жителів?
Begi -d913•
Участник проекта с 18.04.24
Begi -d913•
Участник проекта с 18.04.24
Begi -d913• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так может это плохой закон, если мужчин делает рабами? Ну и да, раз имеете право уехать, по закону, то какое право имеете отправлять мужчин воевать за страну, в которой вы даже не живёте?
Begi -d913• 24 мая 2024
Ответ дляМонашка в миру
Удалено администрацией...
Renesmeе 16• 24 мая 2024
Ответ дляBegi -d913
Удалено администрацией...
А чому вони пхали сюди свого носа, не задумалися? Чому це наприклад Польща, Білорусь не прийшла? Яке відношення має кацапська мразота до того що роблять люди в моїй країні
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Гу то почитайте уважніше той проект стамбульського миру. Особливо про військових. Заодно поцікавтесь, що відбувається з сім’ями атошників на окупованих територіях
_ЯгодаМалина_• 24 мая 2024
Песков о сообщениях, что РФ готова к переговорам по нынешней линии фронта: это не такhttps://t.me/c/1313970733/696033
Все,расходимся
Begi -d913• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Україна обстрілювала мирних жителів?
Begi -d913•
Участник проекта с 18.04.24
Begi -d913•
Участник проекта с 18.04.24
Ваши слова, заметьте)
Begi -d913• 24 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
А я знаю, що яник у 2015 завів би країну у кацапстан. Може підеш на...?
Нет, к вам мне не надо 😉
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А что не обсудить по кругу то,что нам никто еще не предложил. Так, потрындеть. Ну и слухи собрать.
Никакого кпд реального.
Если б реально велась дисскусия уже о нас, о наших решениях, о мнениях украинцев, видит ли власть точку переговоров, то что зависит от власти, не от так званых партнеров. . А так🤷♀️
Никто ж не хочет обсуждать все эти статьи в глобальном ракурсе, геополитики.
Тут заняты важными глобальными вопросами - догони советчицу и пошли ее куда нибудь.
А еще многие выучили где вы и ваш сын, что тоже немаловажно для успеха форума.
Эти знания дают незыблемое преимущество в разделе ’ Политика’ этого сайта.
Никакого кпд реального.