Marie-Antoinette2• 24 мая 2024

хутін готов припинити війну

в Україні шляхом переговорів про припинення вогню, які визнають нинішні лінії фронту, — Reuters

Що скажете?
Тре домовлятися, чи треба далі воювати до кордонів 91?
Результат:
вже голосів: 1535
985 (64.17%) треба домовлятися
379 (24.69%) інший варіант
171 (11.14%) до кордонів 91
Begi -d913• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...

Наліво_ні• 24 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Так а вона почнеться. Домовлятися треба з оглядуою на це
Ви думаєте, що підготуєтеся краще, ніж х-ло?
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
Ви впевнені, що якщо ви зараз сядете домовлятися, через якийсь час - рік, два, п´ять- знову не почнеться війна? Між 14м і 22м вісім років
Оце знову підуть через рік, два, п´ять мені нагадує секту, де люди не задумуючись повторюють вбиті в голову постулати.
Чомучка• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Якщо люди на рік довше проживуть це гірше, ніж вони зараз загинуть?
Які саме люди проживуть на рік довше?
Renesmeе 16• 24 мая 2024
Ответ дляLudaSHS
Час назад писала так
И не нам то все
А тут на форумі кажуть навіщо той саміт, лише гроші потратити, а самі ось як працюють…))
lilu1990• 24 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
Ні, я так не думаю. З рівнем нашої корупції... Ми просрали державу.
Наліво_ні• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Ви ж самі кажете, що почнеться, чи кацапи на цьому заспокоються?
LudaSHS• 24 мая 2024
Ответ дляRenesmeе 16
А он не для нас, тоже
Выше писала уже.
Монашка в миру• 24 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Ні, не може бути. У Ізраїлі заходили групи газівців або на мотоциклах, або пішки, або на легкових з мінімальною кількістю зброї
Технології не стоять на місці. Як то кажуть на кожен замок знайдеться відмичка. Нас теж можуть обвалити, заглушити сигнал, відволікти увагу іншим.

Begi -d913• 24 мая 2024
Ответ дляМонашка в миру
Люди вертаються, бо такі ж наївні як і ви. Невже не пам´ятаєте скільки разів за період ато домовлялися про припинення вогню і все одно нас обстрілювали. Та навіть на початку війни скільки раз оголошували про гумкоридор, що вивезти цивільних, завезти продукти, воду і чим закінчувалося? Це все брехня ті їхні обіцянки. І ніхто не заставить ту сторону їх дотримуватись.
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляLudaSHS
Час назад писала так
И не нам то все
Благодатне місце і купа корисних ідіотів. Кацапи радіють
Renesmeе 16• 24 мая 2024
Ответ дляBegi -d913
Удалено администрацией...
А я знаю що до 2014 там не було військових дій, доки раша не прийшла
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Пропонуєте торгуватись? Харків і Одесу , які рюзькі міста🤦🏻‍♀️, теж здаєм?
А Херсон з Запоріжжям повністю, бо хуйло в Конституцію записав, чи частину?
До речі, на початку війни, під час перших переговорів, ніяких Херсона і Запоріжжя він не вимагав
lilu1990• 24 мая 2024
Ответ дляМонашка в миру
Ну коли біля якоїсь точки збирається якась кількість техніки, то це помітити можна. Якщо мозги не пропиті. Важкої техніки а не мотоцикли як у газівців
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляBegi -d913
Удалено администрацией...
Як там писала «Красавіца». Маю законне право.
Наліво_ні• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
А ви із сєкти - зупинимося у Криму, потім у Донбасі, потім у Харкові, потім у Одесі, Дніпро, ну вже і Київ..а люди по півроку ще проживуть
Монашка в миру• 24 мая 2024
Ответ дляBegi -d913
Удалено администрацией...
А, ну якщо не з окупації обстрілювали, то з вами все ясно
Begi -d913• 24 мая 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляBegi -d913
Удалено администрацией...
Україна обстрілювала мирних жителів?

Begi -d913•
Участник проекта с 18.04.24

Begi -d913• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так может это плохой закон, если мужчин делает рабами? Ну и да, раз имеете право уехать, по закону, то какое право имеете отправлять мужчин воевать за страну, в которой вы даже не живёте?
Наліво_ні• 24 мая 2024
Ответ дляBegi -d913
Удалено администрацией...
А я знаю, що яник у 2015 завів би країну у кацапстан. Може підеш на...?
Нина____• 24 мая 2024
Удалено администрацией...
Begi -d913• 24 мая 2024
Ответ дляМонашка в миру
Удалено администрацией...
Renesmeе 16• 24 мая 2024
Ответ дляBegi -d913
Удалено администрацией...
А чому вони пхали сюди свого носа, не задумалися? Чому це наприклад Польща, Білорусь не прийшла? Яке відношення має кацапська мразота до того що роблять люди в моїй країні
МАМА НИКИТКИ-2• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Гу то почитайте уважніше той проект стамбульського миру. Особливо про військових. Заодно поцікавтесь, що відбувається з сім’ями атошників на окупованих територіях
_ЯгодаМалина_• 24 мая 2024
Песков о сообщениях, что РФ готова к переговорам по нынешней линии фронта: это не такhttps://t.me/c/1313970733/696033

Все,расходимся
Begi -d913• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Україна обстрілювала мирних жителів?

Begi -d913•
Участник проекта с 18.04.24
Ваши слова, заметьте)
Наліво_ні• 24 мая 2024
Ответ дляBegi -d913
Удалено администрацией...
Begi -d913• 24 мая 2024
Ответ дляНаліво_ні
Нет, к вам мне не надо 😉
LudaSHS• 24 мая 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А что не обсудить по кругу то,что нам никто еще не предложил. Так, потрындеть. Ну и слухи собрать.

Никакого кпд реального.

Если б реально велась дисскусия уже о нас, о наших решениях, о мнениях украинцев, видит ли власть точку переговоров, то что зависит от власти, не от так званых партнеров. . А так🤷‍♀️
Никто ж не хочет обсуждать все эти статьи в глобальном ракурсе, геополитики.

Тут заняты важными глобальными вопросами - догони советчицу и пошли ее куда нибудь.
А еще многие выучили где вы и ваш сын, что тоже немаловажно для успеха форума.
Эти знания дают незыблемое преимущество в разделе ’ Политика’ этого сайта.