Поддакиваю иногДА• 24 мая 2024
Чи можуть наразі виїжджати жінки, які заброньовані?
Чи можуть наразі виїжджати жінки - медики, які заброньовані?
СкокоМнеДадите• 24 мая 2024
Ответ дляМрії у вирії
які це - заброньовані?
Ну так, заброньовані. Бронюють військовозобов´язаних будь-якої статі
СкокоМнеДадите• 24 мая 2024
Ответ дляСвятатабожа
Жінкам не має заборони на виїзд
Дивлячись яким. Наприклад, заброньованим жінкам, що перебувають на державній службі, виїзд заборонений. Виключення - жінки, що мають дітей до 18 років й супроводжують їх за кордон або прямують туди з метою їх відвідування
Мрії у вирії• 24 мая 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
То жінки підлягають обов´язковій мобілізації?