из_под_тишка• 25 мая 2024

Лабрадор відмовляється від корму

Собака не їла день, відвезли до ветеринара. Лікар сказала, що у неї температура, інфекція імовірно від кліща, зробила укол. Собака віджила, стала активніша, але так і не їсть. Уже пройшло 2 дні від уколу, а все ще не підходить до корму, лише водичку пʼє. Вчора давали сухарі ( як для міні тостів )- трохи їла, але корм ні. Що можна ще дати їй?
Маруська Му• 25 мая 2024
Езжайте к вету снова, что-то идёт не так. Как только становится легче, сразу просыпается аппетит
Бензопирен• 25 мая 2024
Попробуйте влажный корм дать.
Мне без сахара• 25 мая 2024
нам от клеща капельницы ставили…
ЛЮБА• 25 мая 2024
Возможно клещ ? Анализы сдавали? Как это один укол ? Надо к врачу , анализы сдать , узи сделать , прокапать собаку , лечение и питание назначить …
автор из_под_тишка • 25 мая 2024
Ответ дляЛЮБА
Аналізи здавали, інфекція від кліща, укол дали від цього і все
Сухарі їла, чоловік ще варене яйце дав -їсть. А корм не хоче. Але ж вона до цього на кормі була
ЛЮБА• 25 мая 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Так если точно клещ , то капать должны были и лечение на дом расписать и чем кормить.
автор из_под_тишка • 25 мая 2024
Ответ дляЛЮБА
Дали укол і сказали, що через сутки відійде
Справді легше стало, але чомусь корм не їсть
А чим можна годувати після того як прокапали від кліща? Чим ви годували?
автор из_под_тишка • 25 мая 2024
Ответ дляМне без сахара
нам от клеща капельницы ставили…
Нам укол зробили і все, сказали відійде
А чим ви після капельниць годували?
автор из_под_тишка • 25 мая 2024
Ответ дляБензопирен
Попробуйте влажный корм дать.
Не знаю чи можна, якщо собака до цього на сухому була?
автор из_под_тишка • 25 мая 2024
Ответ дляМаруська Му
Чоловік дав варене яйце- зʼїла, сухарі ( типу грінок для бутербродів ) - їсть. А корм не хоче, хоча до цього на сухому кормі була весь час
Мне без сахара• 25 мая 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Нам укол зробили і все, сказали відійде
А чим ви після капельниць годували?
Не помню, чем и раньше наверно, там дело не в еде. Вирус оазрушает эритроциты , ещё наверно потом кололи витамины и тд, непростое лечение было.
ЛЮБА• 25 мая 2024
Приварите говядину , ( закипело , дали повариться 3-5 минут) выключили ,остудили и дайте собаке . Но я бы все равно пересдала бы анализы , и может какие то назначения сделают.