из_под_тишка• 25 мая 2024
Лабрадор відмовляється від корму
Собака не їла день, відвезли до ветеринара. Лікар сказала, що у неї температура, інфекція імовірно від кліща, зробила укол. Собака віджила, стала активніша, але так і не їсть. Уже пройшло 2 дні від уколу, а все ще не підходить до корму, лише водичку пʼє. Вчора давали сухарі ( як для міні тостів )- трохи їла, але корм ні. Що можна ще дати їй?
Маруська Му• 25 мая 2024
Езжайте к вету снова, что-то идёт не так. Как только становится легче, сразу просыпается аппетит
из_под_тишка
• 25 мая 2024
Ответ дляЛЮБА
Возможно клещ ? Анализы сдавали? Как это один укол ? Надо к врачу , анализы сдать , узи сделать , прокапать собаку , лечение и питание назначить …
Аналізи здавали, інфекція від кліща, укол дали від цього і все
Сухарі їла, чоловік ще варене яйце дав -їсть. А корм не хоче. Але ж вона до цього на кормі була
из_под_тишка
• 25 мая 2024
Ответ дляЛЮБА
Так если точно клещ , то капать должны были и лечение на дом расписать и чем кормить.
Дали укол і сказали, що через сутки відійде
Справді легше стало, але чомусь корм не їсть
А чим можна годувати після того як прокапали від кліща? Чим ви годували?
из_под_тишка
• 25 мая 2024
Ответ дляМне без сахара
нам от клеща капельницы ставили…
Нам укол зробили і все, сказали відійде
А чим ви після капельниць годували?
из_под_тишка
• 25 мая 2024
Ответ дляБензопирен
Попробуйте влажный корм дать.
Не знаю чи можна, якщо собака до цього на сухому була?
из_под_тишка
• 25 мая 2024
Ответ дляМаруська Му
Чоловік дав варене яйце- зʼїла, сухарі ( типу грінок для бутербродів ) - їсть. А корм не хоче, хоча до цього на сухому кормі була весь час
Мне без сахара• 25 мая 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Нам укол зробили і все, сказали відійде
А чим ви після капельниць годували?
Не помню, чем и раньше наверно, там дело не в еде. Вирус оазрушает эритроциты , ещё наверно потом кололи витамины и тд, непростое лечение было.