Відповів всім• 25 мая 2024

Харьков…

Katsia• 25 мая 2024
Ответ дляelenze66
Він же ж тільки був в Харкові. Завжди після його приїзду відбувається якийсь п..ць.
А до цього піздеця не було у Харкові?
elenze66• 25 мая 2024
Ответ дляMilkaG
У Харкові кожен день якийсь пиздець, до приїзду типографія була.
Люди, ну ви хоч думайте що пишете! Хто куди...вже кацапи не такі і винуваті чи що?
Бахмут, Авдіївка... не пам´ятаєте ?
Katsia• 25 мая 2024
Ответ дляMilkaG
Навмисно зміщують акценти.
MilkaG• 25 мая 2024
Ответ дляelenze66
Бахмут, Авдіївка... не пам´ятаєте ?
До чого тут Бахмут, я у Харкові живу і працюю де раз у тиждень падають каби. І без зелі, і без байдену......
Просто помовчіть зараз, будь ласка
Agnessa7• 25 мая 2024
Бажаю тим кацапським вибл...кам другого, третього, тисяча третього Крокуса!!! (хто не в курсі - нещодавній теракт в них)
Juliana R• 25 мая 2024
Ответ дляВся така шо куди там
И сейчас стараются , вон Кличко мост новый на остров открыл , для новых жителей стараются , что заедут , когда украинцев истребят
Його почали будувати в 2021 році
Веточка сакуры67• 25 мая 2024
Ответ дляnatalia_vas
А эпицентр закрывается во время тревоги?
Нет. У нас почти никто не закрывается , ни укрпочта, ни нова пошта.
Букет троянд• 25 мая 2024
Так а почему в епицентре при тривоге не выганяли людей со здания?
Natka A.• 25 мая 2024
Ответ дляБукет троянд
Так, мабуть, не встигають же
Як звідти всіх вигнати за пару хвилин?
felinka• 25 мая 2024
Ответ дляБукет троянд
Тому що прилітає часто до тривоги. А навіть якщо спочатку сповіщення, в даному конкретному випадку - це величезний магазин. Час дійти до виходу з глибини магазину менший за час підльоту. І знов таки - навіть якщо ви поряд з виходом, і встигли вийти, і що? Ще до метро дійти треба. А тут вже без шансів, часу не вистачить.
Vita_Nikita• 25 мая 2024
Ответ дляПупс
а де наше ППО?
Разбили в феврале 22,а новое хрен дают.
Vita_Nikita• 25 мая 2024
Ответ дляNatka A.
Жах.. .
А який це район? Знову десь на Салтовці?
Да
8Amidala8• 25 мая 2024
Ответ дляelenze66
Для вивчення пінгвінів в Антарктиці виділили 11 мільйонів доларів, — Prozorro
Гроші підуть «Національному антарктичному науковому центру», який очолює Євген Дикий (так, той самий, який назив ухилянтів переляканими щурами).
Список того, що в тому числі закупили на 11 млн доларів, — на фото. В переліку є вина, шампанське, червона ікра і навіть набір професійних дротиків для гри в дартс.
Я надеюсь это шутка...