Морковна• 25 мая 2024
Купила скумбрію. Жах.
Купила заморожену скумбрію, хотіла замаринувати, порізала на шматки, почала діставати нутрощі, а там глисти. Куди її тепер, викинути? Така гарна з вигляду була, взяла три штуки на 250 грн.
тяжкаялюдина• 25 мая 2024
Может для кого-то Америку открою… но это абсолютно нормально. В скумбрии всегда есть глисты. Именно поэтому мы ее либо обрабатываем термически (запекаем), либо засаливаем, либо коптим и тд. И даже в мясе такое есть. Все как с луны свалились 😅
БезПаспортаНеПродаю• 26 мая 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ні. Тільки в тій, що плавала а брудній воді, і така риба не дорога, продається в сумнівних магазинах. Скільки купляла в супермаркетах - нічого подібного ніколи не було. А от на базарі - кожна друга((
Ніколи не купую на базарі. Тільки з Новусу і майже завжди з гельмінтами🤷♀️