Засомневаю• Изменено 26 мая 2024

Глибинний народ України. Дуже цікаво про нас, мобілізацію, права, тощо.

Ніколи не чула такого терміну - глибинний народ. Виявляється це я)
Це ті з нас, кого не бачить держава: хто не працює офіційно, не платить податків, часто не зареєстрований або не живе за місцем реєстрації, не оформлює пільг, банківських карток, не бере справок - держава не бачить цих людей, бо вони не взаємодіють з нею.

І якщо ви думаєте що це маргінали, то помиляєтеся - часто це цілком благополучні люди, які не вірять владі.

Наразі примусова мобілізація переводить все більше людей на цей рівень. Хто впізнав себе чи когось в оточенні?
Тема наче не військова, залишу поки тут, адміни перенесуть якщо треба.
Летала_НаМетле• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
Ну от в мене діти в садочок не ходили.
Жодної виплати на них я ніколи не отримувала.
Школи не було за реєстрацією, коли мої навчалися.
Медицина все життя в нас приватна платна.
Картки не на мене.

В чому саме тут можуть мають бути проблеми - взагалі не зрозуміла
Про картки не на вас цікаво. Хто погодився віддати вам свій банківський рахунок? Алкашів на вулиці ловили, чи є фірми- посередники?

автор Засомневаю • 26 мая 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Є діти, є родичі, є друзі.
Для всіх я реальна, безпроблемна людина, не бачу причин мені відмовляти в такій допомозі.
Гола з конопель• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
А що таке, десь правилами заборонено нервувати чи переходити на ти?

Ну біжи модератору поскаржся)
капец, мне вас уже аж жалко ) Вы не нервничайте, серьезно, не хочу на себя грех брать. Пойдите водички попейте. Вы хорошо спрятались, очень хорошо! Власти не знают, кто вы и где вы! Вы так хорошо спрятались, что даже на улицах вас никто не видит, вы стали невидимкой.
Добрая свекровь• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
Господи, яку маячню ти пишеш.
В мене айді картка від 19го здається року, зпаспорт 17го. Ще скажи що це не багато років тому видано

Цирк
Тобто через 3 роки ви винирнете з глибини та підете робити новий паспорт?
Летала_НаМетле• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
Самозайнятість все життя.
Діти вже дорослі. Живу так як описано десь останні 5 років.
Домработница или парикмахер на дому?
Добрая свекровь• 26 мая 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Домработница или парикмахер на дому?
з рахунками в іноземних банках
Летала_НаМетле• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
Цей термін викорситано у відео.
І зазначено: це не про маргіналів, а про звичайних людей, які працюють і мають кошти)

Якби ви дивилися, а не теоретизували, то не робили б вкидів.
Нащо дивитись малоосвічену людину, яка навіть значення терміну не знає?

Метелики на душі• 26 мая 2024
Ответ дляГола з конопель
вот в селе точно все всё друг о друге знают. Там не спрячешься. Затеряться проще всего именно в большом городе.
Но так, чтобы никто о тебе ничего не знал, невозможно даже в нем.
Я имею в виду то, что власти нет дела до этих выживающих людей. Друг друга конечно знают, помогают, на том и держаться.
Школы, больницы и прочие блага для жителей сел стают все недоступней. Из-за укрупнения, слияния районов. В больницу ехать - сто раз подумают, посчитают, займутся самолечением. Скорую можно и не дождаться.

А то, о чем пишет автор - это не глубинный народ, а хорошо продуманный хитросделанный.
Глубинный простой и доверчивый, власть ругает, но наступает нс те же грабли и выбирает тех, кого скажут. Потом выбранную власть ненавидят, но опять ничего не делают. Очень легко ведутся на манипуляции, чувство вины и долга. А такие как автор - никому ничего не должны. Люди мира без привязанностей, без обязанностей, только лишь с правами и возможностями.
Летала_НаМетле• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
Є діти, є родичі, є друзі.
Вони платять податки з тих, сум які заходять на катру? То яка різниця на кого карта? Чи там такі копійки, що до них і діла нікому нема?
автор Засомневаю • 26 мая 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Хм. А хто мені заборонить якщо він буде мені потрібний?
автор Засомневаю • 26 мая 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Думаю, ця людина освічена набагато краще за вас
автор Засомневаю • 26 мая 2024
Ответ дляМетелики на душі

Я ніколи і не вважала що я нікому ніц не винна.
Просто я маю змогу обирати кому саме і що я винна.
Добрая свекровь• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
Хіба я сказала, що хтось заборонить? Але ж ви перестанете бути ’глибинним народом’ )))))))
Метелики на душі• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
А яка мета вашої теми?
Якби ви були чоловіком , то тцк вас помітило б доволі швидко. Це просто питання часу та везіння. А там би і розібрались, наскільки ви видимі.
автор Засомневаю • 26 мая 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
З якого дива вони мали б платити податки?
На усіх встановлений місячний ліміт, 100т на вхідні з за кордону суми, ми його ніколи не порушуємо.
Я й не писала ніколи що є якась різниця на кому картка. Це мені тут намагаються довести що людина не може існувати без власної)
автор Засомневаю • 26 мая 2024
Ответ дляДобрая свекровь
А я десь писала що це самоціль, не зрозуміла?

Те що я зараз відношуся до цієї категорії, аж ніяк не означає що я планую себе в чомусь обмежувати.
Потрібний буде новий паспорт - сходжу і зроблю, які проблеми?
Летала_НаМетле• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
Чому тоді вона так неграмотно вживає визначення?
автор Засомневаю • 26 мая 2024
Ответ дляМетелики на душі
А яка мета вашої теми?
Мета обговорити відео для вас незрозуміла?
автор Засомневаю • 26 мая 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Якби ви дивилися відео, таких примітивних питань би не було.
На все добре.
Летала_НаМетле• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
На все добре.
Вам за накрутку переглядів платять?
Звісно що таким способом 100 тисяч і за рік не заробите. Спіть спокійно
nabludatel• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
Відео неерудованої і неосвідченої людини? Яка взяла існуючий термін (скоріше за все не знаючи про його існування) і надала цьому терміну свого значення? Нащо слухати таку людину?
автор Засомневаю • 26 мая 2024
Ответ дляnabludatel
Ну тоді не бачу що з вами взагалі можна обговорювати)
Гуляйте собі на здоров´я
автор Засомневаю • 26 мая 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Вам за накрутку переглядів платять?
Ну звісно ж, на думку місцевих анонімів заробляти можна виключно в такий спосіб, ви мабуть досвід гарний маєте

Не складатиму вам конкуренцію, не хвилюйтеся, заробляйте свої копійки хоча б таким чином)
Творю чудеса• 26 мая 2024
Да. Мой муж, как раз, такой ’глубинный’. Нигде не прописан много лет, на него ничего не записано, в военкомате его дела нет, счетов в банках у него нет, а зарабатывал всегда очень хорошо (всерую).
автор Засомневаю • 26 мая 2024
Ответ дляТворю чудеса
Зараз і вам скажуть що ви троль і це неможливо

А з якої причини він пішов таким шляхом? Щось спонукало чи просто так сталося само собою?
Творю чудеса• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю

С военкоматом порешал задолго до нашего знакомства. Работа у него всю жизнь серая, но высокооплачиваемая. Когда продавал недвижимость в одной области и покупал в другой, не прописался, не захотел иметь прописку Луганской области. Всю нашу недвижимость (несколько квартир) мы оформили на меня, мою и его маму т к у него ушлая бж, которая всё приберет к рукам (он оставил ей и ребёнку свою добрачную двушку), но она позже пробовала отсудить и то, что он купил после развода с ней (2 квартиры). Сейчас у нас все деньги в наличке, на моих картах минимум - для оплаты коммуналки и покупок. Как показало время, хорошо, что муж ’затёр’ много лет назад своё дело в военкомате и весьма неплохо, что нигде не регистрировал своё место жительства и банковские карты. Теперь ни имущество не арестовать, ни счетов в случае чего.
Метелики на душі• 26 мая 2024
Ответ дляТворю чудеса
А если его остановят на улице и попросят показать военник? Тоже наличкой будет каждый раз решать?
Творю чудеса• 27 мая 2024
Ответ дляМетелики на душі
Нет. С погранцами)
Сегодня не целуюсь• 09 июня 2024
Ответ дляЗасомневаю
Складно сказати коротко. Про результати опитування, яке проведене серед різних верств населення, наскільки тісно вони взаємодіють з державою, чи вважають себе українцями.

Мене наприклад вразив той факт що за опитуванням люди відзначили що бути українцем для них більш цінно, аніж мати громадянство України. Я ніколи не розділяла цього поняття.

Що вони бажають країні добра і навіть готові захищати її - але не через примусову мобілізацію. Це дійсно цікаво послухати. там саме про нас, не про війну.
Америку никто не открыл
Сегодня не целуюсь• 09 июня 2024
Ответ дляЗасомневаю
Вони на себе ніц не купують.
Купують на членів родини, користуються їхніми картками, тощо.
Ну а пологи та похорон в нашому житті відбувається не так часто, тому абсолютно спокійно можна зникнути з очей державі на багато років.
Як приклад у відео наведені айтішники-чоловіки, які працюють на інші держави, отримують кошти на особисті картки дружин, нічого на себе не купують і навіть не народжують)
нада було так і назвать -айтішники- праця в тіні