Засомневаю• Изменено 26 мая 2024
Глибинний народ України. Дуже цікаво про нас, мобілізацію, права, тощо.
Ніколи не чула такого терміну - глибинний народ. Виявляється це я)
Це ті з нас, кого не бачить держава: хто не працює офіційно, не платить податків, часто не зареєстрований або не живе за місцем реєстрації, не оформлює пільг, банківських карток, не бере справок - держава не бачить цих людей, бо вони не взаємодіють з нею.
І якщо ви думаєте що це маргінали, то помиляєтеся - часто це цілком благополучні люди, які не вірять владі.
Наразі примусова мобілізація переводить все більше людей на цей рівень. Хто впізнав себе чи когось в оточенні?
Тема наче не військова, залишу поки тут, адміни перенесуть якщо треба.
Засомневаю
• 26 мая 2024
Ответ длянеДоПриличий
Просто интересно: а как эту глубинную глубину удалось опросить? Как нашли этих секретных людей? Через жен? Или был слет засекреченных айтишников?
Ні, це було інтеренет опитування і думаю навіть я в ньому приймала участь, мені на пошту приходило.
Деталей не згадала, але цього року або наприкінці 23го.
Бо в відео озвучували статистику по питанням, на які я там відповідала)
Гола з конопель• 26 мая 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
ну да, не работают, нигде не прописаны, налоги не платят.
на что живут и как? к врачам не ходят, дорогами не пользуются, дети в садик и школу не ходят?
такой себе ’народ’, аборигены в землянке в диком лесу что ли?
да фигня это все, невозможно настолько маргинализироваться. Нет, ну может единицам это и удается, типа бомжей. Но при этом у них нет семей и нет никакой хоть более-менее нормальной жизни. Иначе реально - как они учатся, женятся, рожают детей, лечатся, где живут?
неДоПриличий• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
Ого, у них интернет есть?)))
Гола з конопель• 26 мая 2024
Ответ дляМетелики на душі
Ну так это чем глуше село, тем больше там такого народу. В выживании на грани. У них тоже телевизор - основной источник информации. Вобщем, все как у них.
вот в селе точно все всё друг о друге знают. Там не спрячешься. Затеряться проще всего именно в большом городе.
Но так, чтобы никто о тебе ничего не знал, невозможно даже в нем.
неДоПриличий• 26 мая 2024
Ответ дляГола з конопель
Нет, они это все конечно делают, просто свято верят, что если деньги приходят на карточку жены, то типа: я в домике))
Тут надо быть мудрой женой)))
Гола з конопель• 26 мая 2024
Ответ длянеДоПриличий
Тут надо быть мудрой женой)))
ага, при том, что брак официально зарегистрирован )))))
Засомневаю
• 26 мая 2024
Ответ дляМадамОхмури
Ну это пока нет детей )
Но все равно данные где- нибудь всплывут
Ну спливуть мамини, якщо папа укривається.
Ви не дуже розумієте - ці люди не виключають взаємодію, укриватися постійно не є сенсом їхнього життя.
Вони просто обмежують та мінімізують зіткнення з державою.
Засомневаю
• 26 мая 2024
Ответ дляnabludatel
Це у вас кацапський вкид
І в чому ж кацапськість та вкид?
Гола з конопель• 26 мая 2024
Ответ длянеДоПриличий
Я уверенна что ни одна международная компания не будет заниматься хренью и заключать контракт с чьей то женой, бо муж переляканый по жизни.
это правда. Работаю в такой и, конечно же, там бы никто такого не позволил.
Но, может, автор имеет в виду какую-то подпольную организацию из даркнета?
Гола з конопель• 26 мая 2024
Ответ длянеДоПриличий
секретный слет, в секретном месте, в секретное время.
Гола з конопель• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
Я ж написада - я себе до таких відношу.
Тому чудово знаю що все це реально.
А ви намагаєтеся міркувати як держава, яка щиро вважає що від неї ніхто не втече)
Тому чудово знаю що все це реально.
у вас дети есть? Где и кем вы работаете? (не надо конкретики, просто суть)
nabludatel• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
І в чому ж кацапськість та вкид?
В перекручуванні термінів.
Вам вище написали визначення терміну ’глибинний народ’. Цей термін, до речі, пішов з США.
Гола з конопель• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
Не смішіть) Ви як з дитсадочку, їй Богу.
Лікарі, одяг..
наоборот, не она, а вы
Засомневаю
• 26 мая 2024
Ответ длянеДоПриличий
Я много лет работаю с международными компаниями и прекрасно понимаю, что им чья то шизофрения до одного места. Ради ее удовлетворения никто не станет рисковать , подписывая контракты с подставными контрагентами.
А я багато років працюю на себе, причому виключно з іноземцями Р2Р, і чудово знаю що їм до лампочки як платити і чи плачу я податки - головне щоб їм було вигідно зі мною працювати.
В мене особисті рахунки за кордоном і зі мною розплачуюються на них. Тому не смішіть мене своїми теоріями.
Гола з конопель• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
Ну от в мене діти в садочок не ходили.
Жодної виплати на них я ніколи не отримувала.
Школи не було за реєстрацією, коли мої навчалися.
Медицина все життя в нас приватна платна.
Картки не на мене.
В чому саме тут можуть мають бути проблеми - взагалі не зрозуміла
Картки не на мене.
вы у детей зерегистрированы как мать? Или они у вас без документов, родили и тайно растите в подвале?
Засомневаю
• 26 мая 2024
Ответ дляГола з конопель
ну, то есть они такие классные, власти не верят, себя берегут, а близких подставляют, класс )
Хм. Підставляють чим саме?
Засомневаю
• 26 мая 2024
Ответ длянеДоПриличий
Ого, у них интернет есть?)))
Ну я ж кажу - ви такий теоретик примітивний, що аж смішно
Засомневаю
• 26 мая 2024
Ответ дляГола з конопель
Ну я от у Києві живу наприклад
Альфасамка• 26 мая 2024
усі все платять. Не вийде користуватись благами і не купувати продукти, не сплачувати ПДВ, тощо. Будь хто платить, просто НЕПРЯМІ податки
той брєд шо хтось не платить в печінках.
І краще мільйонер ніньовий, який мільйон гривень криптою заводитиме в місяць і тратитиме 400к, з яких 80к піде в податки ніж реальний працівник, який сплачує чесні 5000 грн податків з 12000 зарплати.
неДоПриличий• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
Им до лампочки как платить и поэтому они как вам платят? Наличкой? Вы открыли счета в банках и что-то рассказываете о людях, у которых их нет?))
Гола з конопель• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
рахунки открывали тоже под псевдонимом или по документам, где написано, что вы - гражданка Украины? если последнее, то расстрою вас. Страны обмениваются этой информацией и наши власти уже в курсе, что вы открыли какие-то свои счета.
Засомневаю
• 26 мая 2024
Ответ дляГола з конопель
Самозайнятість все життя.
Діти вже дорослі. Живу так як описано десь останні 5 років.
Гола з конопель• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
Хм. Підставляють чим саме?
ну как чем? Они ж боятся власти, значит думают, что власти сделают с ними что-то плохое, если узнают их имя или номер банковской карты. А жену не жалко, значит, ее имя и реквизиты пусть власти знают.
Засомневаю
• 26 мая 2024
Ответ дляnabludatel
В перекручуванні термінів.
Цей термін викорситано у відео.
І зазначено: це не про маргіналів, а про звичайних людей, які працюють і мають кошти)
Якби ви дивилися, а не теоретизували, то не робили б вкидів.
Гола з конопель• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
Самозайнятість все життя.
я спрашивала другое. Вы записаны у них в документах, как их мать? Паспорт Украины, загранпаспорт оформляли? Если дети взрослые, в паспорте Украины обновляли данные в 45 лет?
Засомневаю
• 26 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
Саме так. Податки ми всі сплачуємо у вигляді ПДВ, тому я не дуже непокоюсь з того приводу, що наразі не сплачую їх як ФОП.
Засомневаю
• 26 мая 2024
Ответ длянеДоПриличий
Так, я відкрила рахунки за кордоном, прикіньте?
В Україні в мене нема жодного рахунку.
неДоПриличий• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
Цей термін викорситано у відео.
Если кто-то снимет видео о том, что стол - это не предмет мебели, а домашнее животное, потому что ну вот так он это видит, это тоже будет бредом и смотреть его от начала до конца будет не обязательно.
Гола з конопель• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
так у вас и фоп оформлен??? И вы думаете, что власти про вас ничего не знают?? Ой, не могу, ну вы реально как пятилетний ребенок рассуждаете ))
Добрая свекровь• 26 мая 2024
Ответ дляЗасомневаю
Складно сказати коротко. Про результати опитування, яке проведене серед різних верств населення, наскільки тісно вони взаємодіють з державою, чи вважають себе українцями.
Мене наприклад вразив той факт що за опитуванням люди відзначили що бути українцем для них більш цінно, аніж мати громадянство України. Я ніколи не розділяла цього поняття.
Що вони бажають країні добра і навіть готові захищати її - але не через примусову мобілізацію. Це дійсно цікаво послухати. там саме про нас, не про війну.
Ті, хто готові захищати - вже там. Вони не чекали мобілізації. А все інше - то бла-бла