Одні думки• 27 мая 2024
Большинство высоких мужчин ищут женщин тоже высоких ростом?
Интересно стало, но моим наблюдением нет. А вы как думаете? Конечно есть разные, но интересно как большинство думает
Результат:
вже голосів:
42 (67.74%)
Нет
12 (19.35%)
Да
8 (12.9%)
Не могу ответить
Пожарник• 27 мая 2024
Ответ дляTammy21
Думаєте характер та соціальні навички зріст формує?)
Думаю, що комплекси, автору, у психолога пропрацьовувати треба, а не гімном на вентилятор тут кидати...
Одні думки
• 27 мая 2024
Ответ дляА вот недавно
Таке приниження можуть написати лише карлики.
Мабуть, автор така
Як ви переживете така «приниження»?
Жінка з перцем• 27 мая 2024
Ответ дляУжеВотДа
До чого це приниження про вишки?
Высокие девушки обычно стройные красотки. Может зависть..
Пожарник• 27 мая 2024
Ответ дляОдні думки
Що не так? Вам не сподобалися два слова? Я нікого не обзивала. А низькі гноми і коротишки.
Радіоактивні вишки це комплімент...? Автор, якщо ви в житті так спілкуєтеся, то не в зрості діло
А вот недавно• 27 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
Удалено администрацией...
З цієї хвилини принципово перестаю діставати постіль з верхньої полиці сусідам, які не можуть дістати самі. Нехай на стіл лізуть, тільки помиють його після своїх чистих ніг. І полками більше ніколи ні з ким не міняючи. Комусь високо лізти, хто невисокий - мені байдуже, нехай розтяжку тренує, доки полки не дістанеться. Щоб такі як ви оцінили наскільки високі люди поруч вам не потрібні.
Каркуша Клара• 27 мая 2024
Ответ дляПодтяжка
Знакомая 158 см от силы, а муж под 2 метра. Вот я его подозреваю в отклонениях
А я не подозреваю, а уверенна что это скрытый педофилизм, т.к. женщина на фоне такого мужчины выглядит как ребёнок. И кто бы мне что не доказывал обратное, я всеравно останусь при своём мнении.
Пожарник• 27 мая 2024
Ответ дляОдні думки
Правильно
Так, правильно. Але, будь яка зовнішність, не дає, вам, автор, права на зверхність і токсичні формулювання у відношенні високих дівчат. Але якщо ви собі таке дозволяєте, то очікуйте у відповідь відповідну оцінку вашої зовнішності і адекватності. І, повірте, зараз, слова доброго ви не варті.
Одні думки
• 27 мая 2024
Ответ дляА вот недавно
Раз в 5 років дістала постіль з верхньої полички і вже лежите на лаврах?
Одні думки
• 27 мая 2024
Ответ дляПожарник
Та яким гімном?
ПампушОК• 27 мая 2024
Ответ дляdulenok
Я 153- гном практически, все мужчины - от 185
Діти є? Якщо дитина такий же богатир,як татко,як народжували?
Пожарник• 27 мая 2024
Ответ дляОдні думки
Та яким гімном?
Бусінка, іди купи шпильки. Може відпустить
Одні думки
• 27 мая 2024
Ответ дляПожарник
Це не комплімент, але й не приниження
Одні думки
• 27 мая 2024
Ответ дляПожарник
Дякую за пораду
ПампушОК• 27 мая 2024
Ответ дляПацаааааааан
Большинство мужчин независимо от роста своего, любят высоких девушек, согласитесь в коротких ногах и росте 160 см красоты и эстетики нет
Мне кажется, не важно какой рост, играют роль пропорции. Миниатюрные женщины тоже бывают красиво сложены
Одні думки
• 27 мая 2024
Ответ дляПожарник
Скрізь приниження
НЛОша• 27 мая 2024
Ответ дляПацаааааааан
Так в большинстве случаем у 160 и 170 ноги будут одинаковый процент занимать, то есть по пропорциями разницы не будет
Приму в дар• 27 мая 2024
Думаю, справа не у зрості. Я 160, хлопці були 182-192, чоловік, власне, 190. Його брат 194, дружина в нього мого зросту, просто повненька. Знайомий 204, у нього дружина 158 максимум, може, й нижча. Знайома 182,у неї чоловік на голову нижчий. Якось люди не за зростом вибирають
НЛОша• 27 мая 2024
А вообще, думаю, это связано с тем, что на высоких несколько лишних кг намного массивней обычно смотрятся.
Не у всех же модельные параметры
Приму в дар• 27 мая 2024
Ответ дляА вот недавно
Гм, а з яким це зростом важко на другу полицю? Я невисока, але проблем немає наче, вже й не дуже юна, за 40
Приму в дар• 27 мая 2024
Ответ дляПампушОК
Ги, нормально. Діти народжуються не відразу дорослими. У мене дівчинка в 14 років була вже 175 см, далі не міряли зріст, але росла і все ще росте. А народилася невеличкою - 48 см і менше 3 кг.
ПампушОК• 27 мая 2024
Ответ дляПриму в дар
Це добре. А в мене є дуже мініатюрна знайома, а чоловік в неї під 1,9 , і народився він 5 кг вагою. Їх перший синочок також в татка вдався, вона бідолашна ледве очухалась від пологів, дуже важко народжувала, їй взагалі треба було одразу кесарів розтин робити, лікарі помилилися з визначенням ваги. А другий син маленький,як і вона, і все пройшло чудово.
Приму в дар• 27 мая 2024
Ответ дляПампушОК
Ну, то так лікарі провтикали розміри плоду. Я до вагітності була 43 кг, теж явно не крупняк, але плід маленький, усе ок. Знайома зростом 165, чоловік 175, а мала народилася теж під 5 кг. Так буває, не у зрості справа
Зілля до весілля• 27 мая 2024
Скорее наоборот…высокая женщина хочет видеть рядом с собой высокого мужчину (или хотя бы вровень).