Я таке знаю• 27 мая 2024

У кого дети уже сдали нмт?

Довольны результатом? Куда собираются поступать? Смотрите на проходные балы прошлых годов?
Услышала мнение, что в этом году проходные балы будут низкие. Что думаете на жтот счёт?
Не боюся осуду• 27 мая 2024
Ответ дляТигрЛьвович
та ну
он хочет на 122 специальность, эти баллы ни о чем
А что значит на 122 специальность?

Не боюся осуду• 27 мая 2024
Ответ дляМіні-бікіні
ні. дитина проходить відбір в Управлінні ДСНС вашої області в період з 1 січня по 1 червня. якщо відбір буде вдалий, то особову справу вступника направляють в обраний навчальний заклад.
Дякую!
автор Я таке знаю • 27 мая 2024
Ответ дляНе боюся осуду
А что значит на 122 специальность?
Компьютеры
ТигрЛьвович• 27 мая 2024
Ответ дляНе боюся осуду
А что значит на 122 специальность?
компьютерная инженерия
Не боюся осуду• 27 мая 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Компьютеры
Балы сумируются или только профильные предметы?
Викупана• 27 мая 2024
Ответ дляТигрЛьвович
ну если он правильно записал, а я посчитала, то
матем 150
укр 146
история 140
англ 191
Хороші бали. Поступить, може не в топ, але для середнього рівня ок. Англійська - ріспект.
Викупана• 27 мая 2024
Ответ дляТигрЛьвович
4 часа подряд, 4 предмета
Із перервою 20 хв, ви що :)
Викупана• 27 мая 2024
Ответ дляНагайна
Спасибо. А ещё вопрос, там тесты?
Частково.
Викупана• 27 мая 2024
Ответ дляЯ таке знаю
У нас сказали, что все, кто сдал выше 100, уже поступили)
На контракт в непрестижний вуз - так

Викупана• 27 мая 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Бали множаться на кокфіцієнти, а потім діляться на суму коефіцієнтів, а потім множаться не регіональний і галузевий коефіцієнти.
В гости звали?• 27 мая 2024
А яка кількість бюджетних місць?
Така ж як і минулого року?
ПочтальЁнша• 27 мая 2024
Ответ дляМіні-бікіні
в них може і недобір. але син намагається отримати шанс вступати на рятувальника. професія, де ризикують життям щомиті. ви б бачили, як його валять в управлінні дснс на медкомісії.
значит не мобилизуют, раз проблемы со здоровьем
Масяня Я• 27 мая 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Я думала, что в июне сдают. Иой только в 9 классе.
Некоторые да, у девушки племянника НМТ 5.06
А он уже в Словакии поступил, поэтому у нас НМТ не сдает.
Паспортний стіл• 27 мая 2024
Ответ дляТигрЛьвович
матем 150
укр 146
история 140
англ 191
Це ще нормальні бали, на контракт всюди візьмуть з такими
Міні-бікіні• 27 мая 2024
Ответ дляПочтальЁнша
до чого тут це? він проходить комісію цивільну, не військову і він хоче вчитися, шоб розбирати завали, рятувати людей, гасити пожежі. а замість нього готові взяти проплаченого папінькіного синка за пару тисяч баксів, який втіче при першій же пожежі. дуже сумно як деяких хлопців туди за шкірки тягнуть батьки. а тут дитина рветься і його не пускають.
Масяня Я• 27 мая 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Компьютеры
Фиот в КПИ?
Не боюся осуду• 27 мая 2024
Ответ дляМіні-бікіні
В мене брат так вступав в свій час у віськово-медичну академію після мед універу. То брали лише своїх, і то в кого зв´язки були кращі. Один хлопчина вступив, закінчив, а потім перевчився на айті. Батьки військові лікапі були. А хтось би рятував життя військовим на його місці...
Кривая спроса• 27 мая 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Напевно, одні дівчата будуть вступати(((
Мабуть. В минулому році колега розповідала, що з класу лише 3 хлопчика в Україні вступали. В іншої колеги дівчинка на архітектуру пішла в КНУБА, то в групі теж основна маса дівчат.
БЦАшка• 27 мая 2024
Ответ дляНе боюся осуду
І чоловіки. Мій здавав нмт в цю суботу))

Кривая спроса• 27 мая 2024
Ответ дляЯ таке знаю
4 предмета в один день. Занимает 3 часа.
Чула, що 4 години.
Не боюся осуду• 27 мая 2024
Ответ дляБЦАшка
На стаціонарі? Бакалаврат чи магістратуру?
БЦАшка• 27 мая 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Так это ж хорошие балы. Нужно набрать 100, чтоб можно было подать документы.
Мінімум 130 на бюджет.
БЦАшка• 27 мая 2024
Ответ дляЯ таке знаю
4 години
БЦАшка• 27 мая 2024
Ответ дляВикупана
Зараз здають випускники попередніх років
До речі, напевно. Чоловік здавав в компанії явно не школярів.
БЦАшка• 27 мая 2024
Ответ дляВ гости звали?
А яка кількість бюджетних місць?
Така ж як і минулого року?
По кожній спеціальності- своя кількість.
БЦАшка• 27 мая 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Чекайте, тільки-но нмт здав. Вмовляю йти вчитися (в нього лише технікум за плечима)...
Всюди влазю• 27 мая 2024
А где смотреть проходные баллы?
Моя дочь в июне сдает
Салт• 27 мая 2024
Ответ дляВсюди влазю
А где смотреть проходные баллы?
Моя дочь в июне сдает
vstup.osvita.ua можна дивитися вступні бали минулих років.
Не боюся осуду• 27 мая 2024
Ответ дляБЦАшка
Я зараз так вмовляю підлітка вчитися закордоном, не хоче і все .15 років, каже буду маляром, зараз підробляє на ремонтах.
Для драки• 27 мая 2024
Ответ дляВикупана
Я с коэф. зависла ….как они высчитываются в этом году🙃да и в том біли моменты