Секретница• 27 мая 2024
Дівчата! Хто живе в Іспанії? Як ви звикли до кукарач?
Зараз у Валенсії. Все було чудово, до того моменту, поки вночі вийшовши на кухню попити водички не побачила велетенського таргана, розміром зі сірниковий коробок, з гиганськими вусами((((( Напевно мій ор чули пів дому. Так він ще заповз під кухонну шафу. Вранці купила спрей, запшикала, але хз чи подіє😫😫😫 Тепер там сидить це падло(( Сто років вже не бачила звичайних, квартирних, а тут ці монстри норма.
ТаЕщеОптимистка• 27 мая 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Трабаха комо негро и на кукарачей будт плевать...
Да , неграм на них плевать.
Смотрела миняю жинку давний выпуск. Там семья негров в киеве, йтм, там срачидло , такраканы даже не прятались , все ими устлано
Ніколи не збрешу• 27 мая 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Я чекала, що ви побачили окупаса на кухні
С семьёй и белье на верёвке чужое
Купи слона• 27 мая 2024
Ответ дляСиреневенькая
Спасибо за вашу тему! Я наконец-то поняла кто такие кукарачи, а то есть мультик Огги и кукарачи, я врубиться не могла почему именно кукарачи
Загуглить не пытались?
4есотка• 27 мая 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Я тоже))) решила, что автор новое название им дала
Відповів всім• 27 мая 2024
Ответ дляЛетчица
Вы случайно не в отеле работаете? ))) Как-то моя знакомая орала, как автор, увидев в номере такое же счастье и помчалась на рецепшн с требованием сменить номер.
Но там ей невозмутимо ответили: ’Девушка, это же не таракан, а канализационный жук!’
В Румунії також є такі, до нас заповзали в квартиру(( їх тут регулярно труять
alenka3108• 27 мая 2024
На Корфу не зустрічали, а от в Неаполі жили в двоповерхових апартаментах і там отаке падло з долоню вранці десантувалось між мною і чоловіком на подушку. Я верещала на пів Італії. Чоловік прибив його з 4 разу, таке воно крепке було. Це жах. Я потім спала в малої на 1поверсі, здвинувши диван на середину кімнати😂
Області пітьми• 27 мая 2024
Зачем я все это прочитала?
Как теперь ехать отдыхать туда?
Испания😭
Италия😭
Греция😭
Кипр😭
Как теперь ехать отдыхать туда?
Испания😭
Италия😭
Греция😭
Кипр😭
Летчица• 27 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
І на Корфу. Але я тепер тільки в готелях бронюю))) Там немає.
Блииин, а мы собрались на Корфу. Буду внимательней читать отзывы
Единая страна!• 27 мая 2024
Такі великі не живуть в квартирах, вони живуть в каналізації і залетіти можуть куди завгодно, тому навряд новий ЖК (принаймні низькі поверхи) гарантовано буде без них
Бесбардак• 27 мая 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Хорошо хоть не крыса
Точно! Ми в Римі пішли в міський туалет, а там щурі завбільшки з котів.
Анонім Завгосп• 27 мая 2024
Яка в нас країна. Чудова, твльки б цих рашистів тапками повибиваьти...
ПриснитсяЖЕ• 27 мая 2024
автор, закривайте всі стоки в квартирі - у ванній і на кухні. я на Кіпрі такого в туалеті побачила - не звернули увагу, що при заселенні всі стоки були закриті, і залишили на ніч відкритими в душовій. такий, з мізинець.
на Канарах на вулиці бачила, на Тенерифе, здається.
Вельшановна• 27 мая 2024
Ответ дляБезникаяЯ
окупас ще що?
БезникаяЯ• 27 мая 2024
Ответ дляВельшановна
окупас ще що?
ті, хто самовільно заселяються у чуже житло
Секретница
• 27 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
Їх багато в сезони. Ми коли не приїздилм до Валенсії, то не везло))) на веранді буває з пивком сідаєш, і вже чуєш , як це падло десь летить, чи пригає. Сука, колись аж на тіло стрибали.
Іспанія сподобалась, але через тарганів більше мабуть не поїду
Секретница
• 27 мая 2024
Ответ дляЯк міряти?
Ээээээ!!! Вы че 😨 я тут с начала сентября живу. Слава Богу ниче такого не встречала. Может, это в старом фонде водится? Или в каких-то отдельных регионах? Оно ж летом не выползет? 😭 мне бы не хотелось 🤣🤣🤣🤣
Ні. Будинок не старий. На пляжі розмовляла з господарем, каже їх липні та серпні багато. Спека, їм не вистачає води і вони лізуть в будинки. Всі звикли, я б не звикла
Секретница
• 27 мая 2024
Ответ дляЛетчица
Типу це щось змінює)
Секретница
• 27 мая 2024
Ответ дляalenka3108
Секретница
• 27 мая 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Зачем я все это прочитала?
Как теперь ехать отдыхать туда?
Испания😭
Италия😭
Греция😭
Кипр😭
Как теперь ехать отдыхать туда?
Испания😭
Италия😭
Греция😭
Кипр😭
Була в Хорватіі, Чорногорії, жодної комахи не бачила, в серпні спали з відкритими вікнами, балконом, навіть комарів не було
Області пітьми• 27 мая 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Поздно уже. Просрали.
Як міряти?• 27 мая 2024
Ответ дляСекретница
А) ну в именно те месяцы меня тут не будет)
Гола з конопель• 27 мая 2024
На Кіпрі жили пів року. У мене шок був. І в доньки теж. Спочатку в ванній ,потім на одязі в шафі. А один раз вмикаю світло, а воно повзе. І я вирішила що я так не зможу, вже прям тоді готова була їхати під сирени( хоча теж боялась) Страшно спати було. Я їх замочила штук 10 напевно.
Гола з конопель• 27 мая 2024
Ответ дляШкала Радощів
То їдьте додому. Тут ракети, шахеди. Що там ті таргани, всього лиш
Я коли вночі побачила в кімнаті , вже хотіла і під сирени, чесно
Гола з конопель• 27 мая 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Зачем я все это прочитала?
Как теперь ехать отдыхать туда?
Испания😭
Италия😭
Греция😭
Кипр😭
Как теперь ехать отдыхать туда?
Испания😭
Италия😭
Греция😭
Кипр😭
Я раньше отдыхала и все ок.
Потом пожила на Кипре и охренела. А дочка загуглила ещё в каких странах, лучше б я не знала.
Гола з конопель• 27 мая 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Якраз на низьких вони є.
Я жила на 1 в готелі і вони були у мене часто. І знайома говорила що в неї не було на вищому поверсі а до іншої нашої знайомої типу залітали. Це в Іспанії. До мене на Кіпрі заходили а не залітали.
Гола з конопель• 27 мая 2024
Ответ дляСекретница
Я відпочивала а Чорногорії ,Хорватії все ок. Можливо і на Кіпрі все ок було б якби так довго не жила.
В Чорногорії донька загуглила теж вони є. Про Хорватії не буду читати.