Чудо в декрете• 27 мая 2024
Много ли я ем? Как правильно считать?
За сегодня:
Утром 2 яйца, Джек вафельный
Обед пол кило клубники
Ужин рис вареный 3 ложки, 2 ножки тушенные куриные, черешни охапка, пористая шоколадка целая и 2 огурца.
Как это все посчитать правильно? Много получается за день? Вешу я немного, но и немало. В планах похудеть
Утром 2 яйца, Джек вафельный
Обед пол кило клубники
ЯяяКакаджамбо• 27 мая 2024
Багато для того, хто хоче скинути вагу
Джек - це харчове сміття
Ну і черешню краще до обіду їсти
А, ще ж шоколадка на вечерю
Джек - це харчове сміття
Ну і черешню краще до обіду їсти
А, ще ж шоколадка на вечерю
Первоклашка Я• 27 мая 2024
Ота ваша одна шоколадка в мене в програмі займає і сніданок і обід разом
Відкушу все що стирчить• 27 мая 2024
Ответ дляПервоклашка Я
вы питаетесь на 500 калорий?
Первоклашка Я• 27 мая 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
вы питаетесь на 500 калорий?
Ні на 1400, але якщо я забиваю шоколадку там буде зашкал жирів, а від цього фіг схуднеш, я на підрахунку калорій зрозуміла що споживаю багато жирів, тепер овочі їм без заправки у вигляді олії та солодкого майже не вживаю
Смайликівна• 27 мая 2024
Ответ дляLike-995b
))) а сами не знаете, что тут лишнее?
второй огурец?
Лівий Локіть• 27 мая 2024
Конечно же, не много - питаетесь как птичка!
А лишний вес - то у вас кость широкая и тяжелая и, конечно же, генетика.
Тундиринда• 27 мая 2024
Ви розумієте, що та шоколадка - це половина добової норми і ще плюс Джек. Якщо я їм шоколадку, то я більше не їм нічого. Тому я й не купую і не вживаю шоколад.
Пишна молодиця• 27 мая 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Багато для того, хто хоче скинути вагу
Джек - це харчове сміття
Ну і черешню краще до обіду їсти
А, ще ж шоколадка на вечерю
Джек - це харчове сміття
Ну і черешню краще до обіду їсти
А, ще ж шоколадка на вечерю
Їм зараз черешню і сміюсь, маючи кубики на животі )))
З яких це пор черешню не можна ввечері їсти?
Всіх підсаджую• 27 мая 2024
Шоколадка вечером - лишняя, это и без подсчета ккал могу вам сказать.
Если убрать ее из меню, то вполне норм, на глаз около 1300 ккал, но объем «горсть» и «ложка» мало информативны, вряд ли вам точно кто то посчитает
ЯяяКакаджамбо• 28 мая 2024
Ответ дляПишна молодиця
Ну коли кубики, то вас ця рекомендація не стосується
А для людини, яка хоче схуднути, вживання фруктози ввечері таки небажана
Пишна молодиця• 28 мая 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Да ні, немає такого. Для схуднення рахується кількість ккал зʼїдена впродовж дня
ЯяяКакаджамбо• 28 мая 2024
Ответ дляПишна молодиця
Значить, помиляюся