Свезло так свезло• 27 мая 2024
Порадьте бездротові навушники до айфону
З хорошим звуком, зручні, до 500 грн. Якщо можна, краще з посиланням
Тирамісу на терасі• 27 мая 2024
Если у вас не было никогда наушников Эпл, то возьмите сяоми, которые по цене подходят.
Вот Она Я• 27 мая 2024
Soundcore за грн 700 можна на олх найти. В мене є філіпси і ці, вже більше року.
МадамОхмури• 27 мая 2024
За такую цену смотрите на Али любые беспроводные. Они все нормально коннектятся.
Сало не люблю• 27 мая 2024
Шутка минутка)) что сейчас можно купить за 500 грн?)) еще и запросы с хорошим звуком, удобные) Скупой всегда платит дважды
Манка Я• 27 мая 2024
Після отаких по 500 в мене зараз соні накладні, це зовсім не той звук. І це я фільми тільки дивлюся. Що можна придбати за 500? Мотлох.
Пишу, не читаю• 27 мая 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Епл навушники найгірші по якості в своїй ціновій категорії, значно краще сенхайзер вже