Маня_53• 28 мая 2024

Поясніть, що це означає?

Елена1265• 28 мая 2024
Вот подробнее
https://tsn.ua/amp/ukrayina/nadannya-vidstrochki-v...

автор Маня_53 • 28 мая 2024
Ответ дляЕлена1265
Вот подробнее
Чесно,треш та ідіотизм
Тобто навіть військовому вже із пораненням без руки можуть відмовити у відстчочці і йому потрібно буде оскаржувати це в суді,ох і ідіоти кончені
nutty• 28 мая 2024
Ответ дляМаня_53
Чесно,треш та ідіотизм
Я вибачаюсь, а чого ви від зєлєні чекали?
Remensa• 28 мая 2024
А ви саму постанову читали?
Inci• 28 мая 2024
Уважно почитала, стаття ’юридичне словоблудство’, шмат постанови рознесли для хайпу по медіа, а по суті - нічого нового і страшного
Леска• 28 мая 2024
Ответ дляМаня_53
Чесно,треш та ідіотизм
А хіба без руки отримують відсрочку, А не інвалідність та непридатність?
автор Маня_53 • 28 мая 2024
Ответ дляnutty
Так я за нього і не голосувала та не збираюз і його не хотіла,я не фанат тупого та примітивного кварталу.