Я погнала• 28 мая 2024
Ви б відпустили дитину в табір на 10 днів?
Дівчинка, 10 років, домашня, коси нижче попи.
Грамотний хвіст• 28 мая 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Алкоголь на роботі з дітьми це вже безвідповідально, далі нема про що говорити.
Двое вожатых по графику всегда были трезвыми. Так что ок) ни разу не было проблем.
ВсеПроВсехЗнаю• 28 мая 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
По графіку тверезими і по графіку п´яними , ви себе взагалі чуєте?
Смайлик• 28 мая 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Не, ну если Вы где-то в Ужгороде или в Мукачево живёте, то Вам не понять...
Так наоборот - лагеря в более безопасных местах чем большинство живёт.
Чумачечая Весна• 28 мая 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Видимо те кто стави рука лицо не пьют совсем
Смайлик• 28 мая 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Отличная идея они как раз и держатся дней 12-14
Смайлик• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Їм буде капець.
Почему? Я своей ходила специально в салон чтоб ей наплели африканских косичек - они месяц держатся отлично.
буреЛОМКА• 28 мая 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
ви відрізняєте поняття ’пити’ вдома (на відпочинку) і на роботі або за кермом? для вас це норм?
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляВишня на торті
Якщо дитина хоче і їде зі знайомою компанією - взагалі нема питань, відпустила б. Син їздив минулого літа зі спортивною секцією, цього вже дорослий (15) і хоче сам собі бути господарем, у нас є можливість все літо проводити на дачі, Київщина. Дочка теж їздила, коли менша була.
Ми взагалі живемов селі,бабуся і дідусь від нас за 300 км в тихому місці. Вдома і так класно.
Чумачечая Весна• 28 мая 2024
Ответ длябуреЛОМКА
За рулем нельзя - согласна, а на работе и дома я пью!
Вкуси мене• 28 мая 2024
Я кожного року відпочивала з 8 років, перший рік ревіла, але зараз війна я б не рекомендувала
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Дочка ездила первый раз в 8лет
Сейчас поедет в 9лет.
Сама может помыть волосы( длинна чуть ниже плеч ) постирать свои вещи.
Не понмаю зачем такие волосы которые взрослый ребенок не может помыть сам.
Сейчас поедет в 9лет.
Таке волосся - дуже гарно.
Чумачечая Весна• 28 мая 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Как можно дома пить если у вас ребенок ?
Вишня на торті• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Тоді ваша дитина може бути трохи розчарована :)
Тому що табір - це просто трохи активностей-розваг і компанія дитині. Якщо дитмна і так все літо тусить з друзями і є чим зайнятися, то сенс?
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Живу під Києвом, мені понять, над нами все збивється постійно.
буреЛОМКА• 28 мая 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
жесть. у мого чоловіка робота з обертаючимися механізмами і висотою. якби там хтось пив на роботі, то вже половину повбивало би. табір - це робота з дітьми, ви відповідальна повністю за їх життя і здоров´я. яким чином там можна вживати алкоголь? ще раз впевнилася, шо в табір дітей пускати неможна.
Чумачечая Весна• 28 мая 2024
Ответ дляВишня на торті
Может наоборот в легере всегда движ.
Тихо это хорошо для пожилых людей.
бибизяна• 28 мая 2024
Ответ дляПуГоФФка
Если ребенок хотел то отпустила , своего уже отпустила 12 лет на сборы ездит тот же лагерь только с тренировками . С 10 лет отпускаю
у меня малой поехал на сборы первый раз в 5 лет и 10 месяцев. с тех пор всегда ездит сам
по теме авотра, если бы дочка хотела то отпустила бы
буреЛОМКА• 28 мая 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
до чого тут ’рєбьонак’? ми говорим про ’пити на роботі’ . вдома я відповідаю виключно за свою дитину. а в таборі вожаті відповідають за чужих дітей, яких їм довірили батьки. я в шоці.
Дідова баба• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Так, домашня.
Я так розумію, ви шукаєте аргументи для ’не відпущу’, але дитина хоче їхати.
Поїдьте паралельно з нею, якщо фінансова є змога, подивіться поруч біля їхньої локації проживання для себе.
Не сподобається, забрали, повернулися додому або ж продовжили відпочинок самостійно у двох
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
летом едет...
почему нет?
и при чем тут косы?
почему нет?
и при чем тут косы?
Коси - за ними догляд потрібен. Чому ні, бо літо буде розірване, не зможу поїздку за кордон спланувати.
Вишня на торті• 28 мая 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Может наоборот в легере всегда движ.
Тихо это хорошо для пожилых людей.
А хто сказав, що у дитини в селі тихе життя?
Полонянка SexShop-а!• 28 мая 2024
Ответ дляЯ погнала
Ну тогда нет.
Зачем спрашивать тут мнение?
Чумачечая Весна• 28 мая 2024
Ответ длябуреЛОМКА
У вашего мужа работа такая что пить на работе нельзя, но он же пьет когда не работает ? В лагере тоже самое в смене не пьешь, выходной - пьешь.
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Автор, я була в таборі в 8 років з такими косами. Потім ковтюхи з них вирізали))
Ото ж.
буреЛОМКА• 28 мая 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
коли не на зміні - нема питань
ВсеПроВсехЗнаю• 28 мая 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Не роботі зовсім , невже це така проблема
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляСмайлик
Сама моет. Но и когда я мою то это 10-15 минут.
Что вы час моете?
Маска ще, вимити все теба добре, шампунь, маску, та навіть щоб промочити все волрсся - 10 хвилин часу займає.
Чумачечая Весна• 28 мая 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Т.е можно и напиться. Вы можете отвечать за своего ребенка даже пьяной ? Странно.
Я погнала
• 28 мая 2024
Ответ дляСмайлик
А як потім після розплетення, не пошкоджене волосся, легко розчесалося?