Мама Чели• 28 мая 2024

Як кинути палити?

Доброго ранку.
Як ви позбулись цієї залежності?
автор Мама Чели • 28 мая 2024
Ответ дляСадова гойдалка
А для чого кидати палити? У вас є якийсь вплив на здоров´я - кашляєте, важко дихати і т.д.? Чи просто начиталися, що це дуже шкідливо?
Людина курить, бо має якусь користь від цього. Мене, наприклад, заспокоює. Для когось сигарета - спосіб поспілкуватися. Хтось так контролює вагу. Що ви отримуєте? Якщо причина прихологічна - у вас травми і душевний біль, тоді до психотерапевта.
Королева Данії Маргрете кинула курити тільки два роки тому, бо типу соромно, що ніяк не нашкодить своєму здоров´ю. Мій дід кинув курити в 65, зараз йому під сто років. Якщо вам пощастило з генами і ви довгожитель, можете і пити, і курити.
Якби ж могла палити тільки коли вип´ю , чи в компанії як десь гуляю, але так не можу.
Хоча на роботі не палю весь день, а вже ввечері та ближче до сну можу скурити 5-8 цигарок.
Кашлю не маю.
Основна причина, що дуже дорого.Палимо з чоловіком удвох, на місяць нормальна сума виходить. Я можу не палити і по декілька днів, буває. А от чоловік не може кунути. Мені хотілось би разом з ним.
Ну що ви, мамо!• 28 мая 2024
я несколько раз бросала и возвращалась. сначала были сигареты, но благодаря мужу кинула. он не курит и показывал, как ему неприятно, что я курю. это очень с мотивировало. потом через много лет попробовала айкос и затянуло, но через время неприятное послевкусие и дурацкая привычка надоели, от чего я легко за день перестала и айкос курить. мне кажется, что тут нужна правильная мотивация или ассоциация, которая поможет. например, неприятный запах и вкус
автор Мама Чели • 28 мая 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Колись теж не палила рік, потім поїхали на море і вирішила одну,потім іншу і затягло.
Палити мені кинути легше ніж чоловіку. Я йому пропоную разом це робити. Не знаю як його вмотивувати, показати приклад на собі як варіант.
Садова гойдалка• 28 мая 2024
Ответ дляМама Чели
Кашлю не маю.
А ви гроші із собою на той світ хочете взяти? В житті мало радості, а сигарети мене радують
Спробуйте курити дві зранку і дві ввечері, щоб не було відкладеного попиту. Прийде ваш час, і сигарети вам стануть не цікаві і не потрібні. Щасливі люди, думаю, живуть щасливо без допінгів
Не мордуйте ні себе, ні чоловіка, якщо здоров´я обом дозволяє палити.
Хто не курить і не п´є, той здоровеньким помре. Ви не станете безсмертною, бо не курите