Мама Чели• 28 мая 2024

Як кинути палити?

Доброго ранку.
Як ви позбулись цієї залежності?
Аноним НаВсеГда• 28 мая 2024
Перестати палити
OlenaMriya• 28 мая 2024
Заменить другой привычкой менее вредной
OlenaMriya• 28 мая 2024
Я к примеру пью когда на стрессе
OlenaMriya• 28 мая 2024
Сладкую воду *
Grga• 28 мая 2024
Якщо сильна психологічна компонента, можна працювати з психологом
Кто крайний?• 28 мая 2024
Зменшення кількості разів куріння не підходить, треба різко і все. Так, буде хотітися дуже в перший час, але потім вже і не захочеться. Кожен випадок авжеж індивідуальний
Фиона Шрековна• 28 мая 2024
Первые дни соломку ела, когда капец тянуло курить. Потом жвачку жевала. Недели через 2 стало легче. Полностью тяга прошла примерно через год.
Конотопська відьма• 28 мая 2024
Переобрати нашу владу ще на один термін, вони люблять піднімати акциз на цигарки. Коли пачка буде коштувати 1000 грн. - самі кинете, без питань як.
Да Щас же• 28 мая 2024
Эхх, автор, фигня это все. Никто и ничто не поможет, только желание бросить и сила духа. Через две недели проще. Но первый шаг делать только вам. Можете таблетки купить, но если честно, мутило и продолжала курить) только сильное желание бросить поможет. И все равно это борьба каждый день
Кто крайний?• 28 мая 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Повірте, так завжди обіцянки кинути курити при збільшенні ціни, а потім що? Всеодно купляють
Фиона Шрековна• 28 мая 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Ну такое. В Португалии самые дешёвые вонючие сигареты 4-4.5 евро. Мин ЗП 800 с чем-то, пенсии маленькие. Но курят все равно очень многие
Аноним НаВсеГда• 28 мая 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Так алкоголь и сигареты и должны стоить так, чтоб их могли себе позволить только обеспеченные люди. А не чтоб быдло на остановках и около подъездов воняло окружающим
Байрактарна• 28 мая 2024
Накуритися щоб тошнило до рвоти і рещко залишити
Виправлялочка• 28 мая 2024
Табекс,снимает физическую тягу к курению,что самое легкое.Через месяц включаем силу воли,чтобы преодолеть психологический аспект,а это уже гораздо сложнее.
Конотопська відьма• 28 мая 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Виробники алкоголю та цигарок - одни з найбільших платників податків до бюджету. Якщо ’бидло’ перестане пити та палити бабусям не буде чим пенсії платити, умовно кажучи.
Аноним НаВсеГда• 28 мая 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Буде. Прибуток за рахунок високої ціни буде такий самий
Конотопська відьма• 28 мая 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Як правило ’обеспеченные люди’ слідкують за своїм здоров´ ям, вони не багато смалять та не часто випивают, або взагалі таким не займаються.
Аноним НаВсеГда• 28 мая 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Вони можуть це навіть колекціонувати, дарувати, купувати пляшку заради трьох ковтків...
Хоча насправді як не підійми ціну, голота їсти не буде, але набухається
Конотопська відьма• 28 мая 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Тоді виробники збанкрутіють, бо не буде попиту на продукцію. Елітні напої для колекціонерів та гурманів наша промисловість майже не виробляє.
БершкомангоЗар• 28 мая 2024
сила воли
liss• 28 мая 2024
У меня друзья на стики тратят 10 штук в месяц .. я бы в жизни столько не потратила на сигареты .. чисто из экономических побуждений не курю ))
Женщинас• 28 мая 2024
Мені треба був вільний час на вправи. Зрозуміла, що паління займає в мене купу часу . Подивилася на ютьюбі інформацію різну. Зрозуміла, що нікотин виводиться з організму за 3 доби (останню скупила в 18-00 і три дні не виходила з дому, щоб не купити нову пачку), а далі бородьба з звичкою 21 день, потім слідкувала за критичнтми періодами .кинула, не палю і не думаю про паління.
Женщинас• 28 мая 2024
Ответ дляliss
Так, зараз це дороге задоволення
автор Мама Чели • 28 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Я к примеру пью когда на стрессе
так я можу також випити на стресі, а куріння наче відпочинок від усього.
Треба десь піти чи заховатися від дітей, побути на самоті. Чи по телефону з кимось поговорити.
Женщинас• 28 мая 2024
Ответ дляМама Чели
Паління це не відпочинок . Це чергова залежність. Станьте вільною.
Женщинас• 28 мая 2024
Ответ дляМама Чели
Теж так вважала, але це просто самозаспокоєння.
dulenok• 28 мая 2024
при помощи электронной сигареты бросила..полностью отказлась где-то через год.
Садова гойдалка• 28 мая 2024
А для чого кидати палити? У вас є якийсь вплив на здоров´я - кашляєте, важко дихати і т.д.? Чи просто начиталися, що це дуже шкідливо?
Людина курить, бо має якусь користь від цього. Мене, наприклад, заспокоює. Для когось сигарета - спосіб поспілкуватися. Хтось так контролює вагу. Що ви отримуєте? Якщо причина прихологічна - у вас травми і душевний біль, тоді до психотерапевта.
Королева Данії Маргрете кинула курити тільки два роки тому, бо типу соромно, що ніяк не нашкодить своєму здоров´ю. Мій дід кинув курити в 65, зараз йому під сто років. Якщо вам пощастило з генами і ви довгожитель, можете і пити, і курити.
Ухахайкина• 28 мая 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Ну, вроде, правда - у меня подружка так бросила курить, когда в 2020 году поехала на полгода в Бейлис, а там цены на сигареты, что-то под 10 евро за пачку. А с другой стороны, тут как в анекдоте - нет, мы не станем пить и курить меньше, но наши дети будут меньше кушать.
Просериарила молодость• 28 мая 2024
Ответ дляКонотопська відьма
та не треба 1000, мої зараз коштують 100 грн за пачку, я порахувала що на місяць це 3 тис, а за рік уже 36 виходить, норм так. а скоро ще ціни піднімуть. вже крепко думаю що пора кидать :)