Показушница• 28 мая 2024
свекруха просто...
з колишнім чоловіком розлучені. були важкі суди, потім колишній хотів віджати всю хату, але йому не вийшло. його батьки були в цьому задіяні і цілковито його підтримували.
ми не спілкувались декілька років.
а тут мені дзвонять і кажуть, що я маю привезти внука в Україну (ми в Польщі, у Вроцлаві - це так не близько) на тиждень - два.
При тому, що колишній відправляє на дитину 3 тис грн в місяць, має 2 квартири і дім, які оформив на свою сестру.
Нічого, що в мене 2 тижні відпустки в рік, і я не хочу витрачати його на те, щоб везти дитину в Україну, там платити готель (Карл, замість моря).
Ніяких додаткових витрат колишній не несе.
Коли я сказала, що не можу приїхати - хочуть приїхати до мене.
Але як? для мене це чужі люди, які поселяться в моєму домі, поки я на роботі. я не довіряю їм, особливо після судів з колишнім.
Я взагалі боюсь їх пускати додому, щоб чогось не зробили.
І отак дитину пускати з ними боюсь, а я ж не зможу бути, бо працюю
ми не спілкувались декілька років.
Показушница
• 28 мая 2024
Ответ дляБідося
И вот скажите, нафига вам опять посылка от злобных людей, бегающих по ведьмам? Вы без носочков и шоколада не проживете никак? Потом больше на лекарства потратите.
я не кажу, що вони аж так бігають
просто колись в минулому була ситуація, коли пропав батько свекрухи, то вона до когось зверталась, щоб знайшли
Показушница
• 28 мая 2024
Ответ дляБідося
ми ділили квартиру вже давно, вже пару років пройшло. тому я не думаю, що вони щось ррблять.
бо питання грошей для них важливіші дитини.
я просто написала, що є така імовірність
Бідося• 28 мая 2024
Ответ дляПоказушница
Вы наивная, надеетесь, что у злобных зло прошло, и были такие, но стали лучше
и носочки срочно надо.
Ну пишите адрес. Посмотрите потом, сколько чемоданов зла вам привезут на голову.
Люди, злобные люди, с годами только злее, и все это время их выкручивало, что вам удалось что то забрать у них.
Вам это написали все. Все, кто с этим столкнулся, пишут вам, держитесь от них подальше.
Вы - а они ж шоколадку привезут.
и носочки срочно надо. Ну пишите адрес. Посмотрите потом, сколько чемоданов зла вам привезут на голову.
Вы - а они ж шоколадку привезут.
Показушница
• 28 мая 2024
Ответ дляБідося
и носочки срочно надо.
Вы - а они ж шоколадку привезут.
а що робити з тими речами, які вони колись передавали?
Показушница
• 28 мая 2024
Ответ дляБідося
и носочки срочно надо.
Вы - а они ж шоколадку привезут.
так, я слабка.
мене дуже вимучував колишній і вимучує. і батьки вимучували. всі.
і я в тому виросла і росла. тому зараз складно вийти з того.
я не можу отак взяти і не пустити людей до хати, якщо вони прийшли. мені треба думати-придумати
от як придумати не знаю..
вони хочуть саме влітку.
на якийсь час можна щось придумати, але я 3 місяці не зможу всякі історії розповідати
от як придумати не знаю..
вони хочуть саме влітку.
Бідося• 28 мая 2024
Ответ дляПоказушница
Вы их уже носили. Носите дальше, надоели, выбросите. Прошлое уже не вернешь.
Не собирайте новое
Бідося• 28 мая 2024
Ответ дляПоказушница
так, я слабка.
от як придумати не знаю..
вони хочуть саме влітку.
от як придумати не знаю..
вони хочуть саме влітку.
Это видно и им, они этим во всю и пользуются. Просто ставят условия, мы приедем.
Ваш ответ должен быть - зачем? Столько лет не интересно было, с чего вдруг? Ко мне ехать не надо.
Викачую яйцями• 28 мая 2024
Ответ дляПоказушница
до речі, свекруха вже пів року тому передавала подарунок онук (одяг, якийсь шарф, носочки, шоколад) - після того дочка почала хворіти..
може викинути то все?
чи спалити? але я не дуже знаю чи зможу спалити тут..
до речі, я не думаю, що вони прямо будуть аж так робити щось. тому я і старалась до сильного негативу не доводити.
чи викинути ті речі, які вони дитині дарували?
може викинути то все?
Я фигею, дорогая редакция. Вам ещё мало? И при этом не думаете, что сделают что-то как придут. Автор, вы волшебная (( вещи спалить конечно. Почему вы этого до сих пор не сделали, в упор не понимаю( вы готовы рисковать здоровьем своего ребенка?
Викачую яйцями• 28 мая 2024
Ответ дляПоказушница
Ну тогда зачем тема? Приглашайте их домой, давайте ребенка, а сами труситесь и думайте как бы ребенка не вывезли или чего-то не сделали. Раз боитесь их обидеть. Напоминает *сохранить лицо путину*
Викачую яйцями• 28 мая 2024
Ответ дляПоказушница
так, я слабка.
от як придумати не знаю..
вони хочуть саме влітку.
от як придумати не знаю..
вони хочуть саме влітку.
Ну так идите к психологу, читайте литературу. Учитесь говорить нет.
Показушница
• 29 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
я не уявляю як пояснити дитині, що я щось палю...
може просто викинути..?
Показушница
• 29 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
і що робити з речима, які не паляться? гудзики на речах, значок на кофту
Показушница
• 29 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
сиджу думаю-думаю як можна непаливно спалити, і взагалі ідей 0.
палити при дитині - дико.
так вдень коли в школі - де я буду палити.. їхати кудись іти глибоко в ліс мені страшно, а при дорозі поліція штраф випише за паління
палити при дитині - дико.
Показушница
• 29 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
може замочити все у воді з сіллю і викинути?
Викачую яйцями• 29 мая 2024
Ответ дляПоказушница
Как вариант, если палить боитесь. Почему вы этого не сделали, когда дочка болеть начала, в упор не понимаю. Молитвы над дочкой еще почитайте. Псалом 90 и ’Да воскреснет Бог’.
Показушница
• 29 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
думала, що це від стресу.
ми за 3 місяці тричі переїжджали, дитина тричі школу змінювала
Показушница
• 29 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
в церкву також добре дати за наше здоров´я?
Викачую яйцями• 29 мая 2024
Ответ дляПоказушница
думала, що це від стресу.
Стресс конечно наложился. Но перестраховаться не мешает)
Викачую яйцями• 29 мая 2024
Ответ дляПоказушница
Конечно. Это вообще не обсуждается.
Показушница
• 29 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Конечно. Это вообще не обсуждается.
попрошу батька, щоб дали в Україні в 3 церквах.
дякую Вам дуже!
в мене бабуся колись казала, що не можна боятись - бо на страх все ’налипає’. Але часом і на сильних безстрашних щось впливає..
дякую Вам дуже!
Викачую яйцями• 29 мая 2024
Ответ дляПоказушница
дякую Вам дуже!
Нема за що) Удачі! Нікого не слухайте, робіть як зручно вам і вашій дитині) Все у вас вийде)