Весела моль• 08 ноября в 21:39
Якби у вас були батьки в Криму
Вас би бісило, що вони після новин про масовані обстріли кацапами жаліються, що у них «такі самі обстріли», і їм так само погано, бо ненависні укри заважають їм жити. І це ті самі батьки, які є членами партії лдпр і займають посади в місцевому держапараті. Сьогодні я просто не стрималась. Кажу, вас ніхто не знищує, ніхто не розносить вам ТЕЦ, не руйнує ваші будинки, лікарні, школи, дитячі садочки. Ви не сидите по дві доби без світла і води!Ви не дістаєте людей з-під завалів, ви не тушите пожежі у власних квартирах. Ви нічорта не знаєте про це, як ви взагалі можете взагалі це порівнювати. Знаю, зараз полетять капці. Ну і хай летять. Пофіг.
Весела моль
• 08 ноября в 21:41
Ответ дляКондуктор трамвая
Смысл темы?
Висказатися, бо наболіло.
Лгин• 08 ноября в 21:41
Конечно не бесило бы
Для меня вообще дико, когда здесь рассказывают, как прекратили общение с семьей, только потому что, близкие живут в Крыму, оккупированых территориях или России
Весела моль
• 08 ноября в 21:42
Ответ дляЛгин
Конечно не бесило бы
Те, що ви пишете росію з великої літери багато про що про вас говорить.
Козачка• 08 ноября в 21:42
Если бы у меня в Крыму жили родители, я бы уже давно уехала в Крым.
Лгин• 08 ноября в 21:42
Ответ дляВесела моль
Ага, да
Я и Крым написала правильно , это вас не триггерит?
Весела моль
• 08 ноября в 21:43
Ответ дляЛгин
Ага, да
Ні, Крим - це Україна. Крим правильно написали.
Чучало яблуні• 08 ноября в 21:43
Ответ дляКозачка
А почему не они к вам?
Пасхальний тролік• 08 ноября в 21:44
Ответ дляВесела моль
Халва, халва, халва...
Губной рояль• 08 ноября в 21:44
Не знаю как для вас а родители это самые близкие люди и в любой ситуации нужно поддерживать друг друга а не понос лить друг на друга , Вас лично родители обстреливают?
Весела моль
• 08 ноября в 21:44
Ответ дляЧучало яблуні
А почему не они к вам?
От і в мене таке саме питання. Я своїм пропонувала виїзд і допомогу ще в 2014-2015. Навідріз відмовились.
Лгин• 08 ноября в 21:45
Ответ дляВесела моль
Мне кажется, вы вообще в геополитической ситуации не ориентируетесь
Лгин• 08 ноября в 21:45
Ответ дляВесела моль
Может нет условий хороших для выезда?
Козачка• 08 ноября в 21:45
Ответ дляВесела моль
Они оказались умнее вас .
Весела моль
• 08 ноября в 21:46
Ответ дляЛгин
А мені здається, ви - ждун.
Лунтик-паунтик• 08 ноября в 21:46
Автор, а якби ваші батьки жили в умовному Харкові чи Києві і у 2019 проголосували за Зе, ви б перестали з ними спілкуватися?
из желе я• 08 ноября в 21:46
Ответ дляВесела моль
Удалено администрацией...
Лгин• 08 ноября в 21:47
Ответ дляВесела моль
А мені здається, ви - ждун.
Да конечно
Сижу в Киеве , без света и без условий для нормальной жизни
Весела моль
• 08 ноября в 21:47
Ответ дляЛунтик-паунтик
Важко сказати. Я сама з тих, хто за Зе не голосував. Але з тими, хто голосував, спілкування не припинили. Вони дуже розчарувалися в своєму виборі переважно.
Бутерброд з ікрою• 08 ноября в 21:47
Ответ дляГубной рояль
Ну так автор их тоже не обстреливает. Чего эти страдалицы ноют ей?
Бутерброд з ікрою• 08 ноября в 21:48
Автор, может они боятся что вы к ним переедете и на упреждение действуют?
Весела моль
• 08 ноября в 21:50
Ответ дляЛгин
Может нет условий хороших для выезда?
Умови були тоді достатньо хороші. Плюс будинок в селі безкоштовно біля великого міста. Не захотіли.
как тебе такое илон маск• 08 ноября в 21:56
Нелюди, бувають батьками, дуже часто, як виявилось.
из желе я• 08 ноября в 21:52
Ответ дляВесела моль
В каком нас пункте они там живут ?
Весела моль
• 08 ноября в 21:53
Ответ дляКозачка
Они оказались умнее вас .
Я хіба казала, що не допомогла б їм з переїздом закордон, або у безпечний регіон з початком повномасштабки?
Лунтик-паунтик• 08 ноября в 21:53
Ответ дляВесела моль
А от мій чоловік посварився з 80-ти річним батьком через це. Рік не розмовляли. Обидва дуже страждали. Може не потрібно змішувати війну і сімейні стосунки?