Показушница• 28 мая 2024
свекруха просто...
з колишнім чоловіком розлучені. були важкі суди, потім колишній хотів віджати всю хату, але йому не вийшло. його батьки були в цьому задіяні і цілковито його підтримували.
ми не спілкувались декілька років.
а тут мені дзвонять і кажуть, що я маю привезти внука в Україну (ми в Польщі, у Вроцлаві - це так не близько) на тиждень - два.
При тому, що колишній відправляє на дитину 3 тис грн в місяць, має 2 квартири і дім, які оформив на свою сестру.
Нічого, що в мене 2 тижні відпустки в рік, і я не хочу витрачати його на те, щоб везти дитину в Україну, там платити готель (Карл, замість моря).
Ніяких додаткових витрат колишній не несе.
Коли я сказала, що не можу приїхати - хочуть приїхати до мене.
Але як? для мене це чужі люди, які поселяться в моєму домі, поки я на роботі. я не довіряю їм, особливо після судів з колишнім.
Я взагалі боюсь їх пускати додому, щоб чогось не зробили.
І отак дитину пускати з ними боюсь, а я ж не зможу бути, бо працюю
ми не спілкувались декілька років.
Викачую яйцями• 28 мая 2024
Ответ дляПоказушница
я боюсь, що по бабках буде ходити(( тому аж на такий конфлікт не хочу
А не боитесь, что ребенку что-то сделают при личном общении? Л-логика.
Показушница
• 28 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Блочьте ее. Вы ничего им не должны.
маму свої вже заблокувала..
вона дуже хоче бути святою моїми руками
Показушница
• 28 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
ну вони ж не вороги дитині.
все, що вони можуть робити - це щоб ми повернулись в Україну
Бідося• 28 мая 2024
Ответ дляПоказушница
Злобные завистливые люди будут ходить по ведьмам в любом случае. Только чем больше они рядом с вами, тем больше зла они вам могут принести
И даже их срочное желание повидаться может быть с этим связано. Какой нибудь очередной ритуал на месть. Все это на расстоянии не работает, а если приехать и ребенку вашему напихать всяких заговореных предметов - запросто.
Кусачая Я• 28 мая 2024
Тю. Нехай знімають отель і приїздять. Поняньчаться на нейтральній території.
Бідося• 28 мая 2024
Ответ дляПоказушница
ну вони ж не вороги дитині.
Да? При этом смогли дитину обокрасть, что вам судится пришлось?
ЖующаЯКонфету• 28 мая 2024
Эээээ
Нет, не приедем.
Нет, у нас жить не получится. Хотите - снимайте отель.
Они адрес ваш знают во Вроцлаве?
Нет, не приедем.
Они адрес ваш знают во Вроцлаве?
Бідося• 28 мая 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Эээээ
Нет, не приедем.
Они адрес ваш знают во Вроцлаве?
Нет, не приедем.
Они адрес ваш знают во Вроцлаве?
Все это лишнее. Просто нет, я ребенка не дам.
Викачую яйцями• 28 мая 2024
Ответ дляПоказушница
ну вони ж не вороги дитині.
Вы действительно так наивны или притворяетесь? Вы для них враг и ваш ребенок это ребенок врага. Если ничего не сделают ребенку, то вам через него сделают. Самое простое - подклад в дом. Вообще я не понимаю, эти люди по сути вас обокрали и в грош вас не ставят, а вы боитесь им слова поперек сказать.
Викачую яйцями• 28 мая 2024
Ответ дляБідося
Ниже практически то же самое написала.
Ответ дляПоказушница
свекруха дуже хитра. вона вміє завжди мене обходити і обхитрити.
і витягнути з мене інформацію неочікувано
Ви шо? Ніколи, ні за яких обставин з вашою свекрухою не можна говорити відверто і вести душевні розмови. Навіть якщо ви в гарному стані і бачите, що можете втратити почуття обережності. Треба пам´ятати, що вся ваша інфа буде використана проти вас. Як козир у вашему пригніченні. Тільки нейтральні балачки.
ЖующаЯКонфету• 28 мая 2024
Ответ дляБідося
Та и это лишнее, по большому счету) трубку не брать да и все
А вообще если автор даже маму заблочила, почему этих не заблочить, не пойму
Показушница
• 28 мая 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Эээээ
Нет, не приедем.
Они адрес ваш знают во Вроцлаве?
Нет, не приедем.
Они адрес ваш знают во Вроцлаве?
не знають..
але колишній хоче посилку прислати, то треба ж адрес сказати..
Показушница
• 28 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
а чому тоді моя мама так?
Показушница
• 28 мая 2024
Ответ дляMarryV
я вже це зрозуміла, трохи запізно.
і ще я так втомилась, просто хочу спокійно пожити
ЖующаЯКонфету• 28 мая 2024
Ответ дляПоказушница
не знають..
А там нет типа новой почты, чтоб адрес отделения, а не адрес проживания?
Показушница
• 28 мая 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
відправляють Укрпоштою - а тут вона Пошта польська.
Муууумие• 28 мая 2024
Ответ дляПоказушница
не знають..
Пусть Новой почтой отправляет. На отделение.
Бідося• 28 мая 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вы правы
Бідося• 28 мая 2024
Ответ дляПоказушница
не знають..
Адрес почты не подойдёт?
Муууумие• 28 мая 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Есть во Вроцлаве Новая почта, и даже не одно отделение.
Викачую яйцями• 28 мая 2024
Ответ дляПоказушница
а чому тоді моя мама так?
Как так? На их стороне? Ну, мало ли какие причины. Хочет быть хорошей для них, или получает свои моральные плюшки. Какая разница? Вам надо поступать так, как лучше для вас и ребенка, а не потакать всяким мамам и свекрухам, только бы не обидеть.
Єдина Країна• 28 мая 2024
Я б навіть посилку б не отримувала. Дала б ліву адресу або взагалі б відмовилась. Таке враження що хочуть знати де живете
Муууумие• 28 мая 2024
Ответ дляПоказушница
Может лучше обойтись без посылки, чем палить свой адрес?
Викачую яйцями• 28 мая 2024
Ответ дляЄдина Країна
100%. Какие посылки? Нафиг-нафиг. А ваша мама не проболтается, где вы живете? Вполне может.
Рассказница• 28 мая 2024
Автор, ви як те теля...
Хватит из себя корчить страдалицу. Ваши свекры уже показали свою ’любовь’ к ребенку.
Вы ещё и раздумываете?
Єдина Країна• 28 мая 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Я не авторка)
Моторошні троянди• 28 мая 2024
Ответ дляПоказушница
ну вони ж не вороги дитині.
Автор не накручуйте себе. Нехай селяться в готелі. Якшо вже так хвилюєтесь, то на роботі візьміть якийсь день вихідний, побудьте разом. Обговоріть щоб ніяких тем про ваші відносини при дитині не заводили (якщо хочуть і надалі спілкуватись). Якщо будуть теми неприємні для вас, так і говоріть прямо, не хвилюйтесь. В мене також було не легке розлученні, суди. З колишнім не спілкувались років 5. Але свекри прийшли, сказали, що хочуть приймати участь в житті дитини і наші відносини його не стосуються. Я подумала, що це правильно. І все стало на свої місця. Мені і допомога була, як матеріальна так і фізична. А потім сину подарували квартиру...
Показушница
• 28 мая 2024
Ответ дляМуууумие
мабуть дорожче НП..